Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Postupne zvyšovanie hlasitosti
Dollar
Zdravim, mam taky menší problem, ktory som mal aj pri minulom použivani samsungu, no mam ho aj teraz, pred nedávnom som si kupil " Samsung Galaxy S3 " kedze sami pokazil moj huawei, a mam taky problem, ked mi niekto zavolá, tak hlasitost nieje rovnaká, to znamená že asi prve 2 sekundy ide potichu a potom sa to zosíli (Nieje to funkciu "zvysovanie hlasitosti vo vrecku";) Skusal som vsetky moznosti, no velmi sa v tom asi nevyznám. Diky za všetky rady.
Geroj
Na tablete mam funkciu ktorá mi automaticky upravuje maximálnu hlasitosť, proste začne hrať hudba a system mi to stíši aj keď ostane hlasitosť na maximum, nejako som to neriešil.. Myslim že to nie je chyba, proste funkcia ktorá pôjde určite vypnuť/prestaviť.
Dollar
Veď Geroj čital som si aj rozne fora, a zevraj to je kvoli tomu, ze ked mas mobil pri hlave tak aby si si neposkodil hluch, a zevraj to ide iba rootnout, tak preto pisem sem ci to niejak nejde obísť ten root Smile
Geroj
No, keď chceš robiť toto tak len root ale neodporúčam kvoli takej drobnosti..
Dollar
No veď toto, preto hladam riešenie ako to obísť, ale neviem to nikam nikde nájsť.
Geroj
Neaktívne téma, Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16