Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
NIGGAZ WITH ATTITUDE
Ragnar
dík moc Reggie
WEYN
Sws, dobra prace.
RocketLauncherSs
Pěkná vizitka a poměrně dost gangsterů z tohohle gangu znám podle nicku, i když už nehraju. GL s gangem kuci!! Na wécku
Ruda
Cringe fiesta. Nemůžu Zrovna dneska jsem si dával podpis na tohle téma. Jakože nic proti vám kluci nemám, ale není Vám už trapný si pojmenovávat gangy plný 13 letejch dětí po thugs?
Geroj
Nič proti tebe ruda, prečo máš potom Ice Cuba na avatare?
Ruda
Citácia
Geroj napsal:

Nič proti tebe ruda, prečo máš potom Ice Cuba na avatare?


Ze stejnýho důvodu proč mám kérku NWA na ruce. Já nemám nic proti tomu aby měl někdo rád NWA nebo Paca, ale sere mě že si to tu dáva každej druhej do podpisu a přitom od nich zná jeden song a jen chtěj bejt cool na SP.
mkj
Citácia
Ruda napsal:

Cringe fiesta. Nemůžu Zrovna dneska jsem si dával podpis na tohle téma. Jakože nic proti vám kluci nemám, ale není Vám už trapný si pojmenovávat gangy plný 13 letejch dětí po thugs?

nic proti tobe kamo ale na to ze vazis vole 13 kilo a vypadas jak nechteny dite pusteny z pastaku tady si hrajes porad na neco co nejsi, pritom bych te plivancem na xicht vypnul jak ovladacem na televizi
Upravil mkj dňa 21.05.2016 10:54
Jiry
Gang totálních nicek, který bych si namazal na chleba do jednoho nemít pban (s výjimkou Fugiho), a pak s nima hodil o zem jak s nějakou děvkou. Video udělaný dobře, vizitka taky, ale to ke skillu bohužel nestačí rank 20 4ever dovi
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
thorous
Citácia
Jiry_ napsal:

(s výjimkou Fugiho)

Byl sem u toho, když ho brali. mkj poslal pozvánku, Fugi "Nemá cenu, sem tu jednou za uherák" mkj "neva, ikona se hodí" :D

Gang ste moc low, chce to víc trénovat s eggym majkle. Mám tě rád
mkj
My se tam nechodime potit jak vy vole s jirym a pak oslavovat nad nama vytezny gr nebo dokonce trenovat, to ze vy mate rozpis v gangu na treninky neznamena ze ho potrebujeme i my, my jsme proste nejlepsi i bez tohodle. A k tomu ranku jiry, to bys musel rict kamaradum z plastic gangu at si vytahnou ty vaginy z kalhot a jdou s nama na to gr, jste zatim ten nejpripochcanejsi gang na serveru takze o ranku bych radsi moc nemluvil a o nejakym tom hazeni jiry, tak to nebudeme s tou fantazii zas prehanet ne, ses rad kdyz mame vemes tasky z nakupu a zase tu delas ramena. diky za podporu a mir s vami kluciDloubu se v nose
mkj
Citácia
Geroj napsal:

Nič proti tebe ruda, prečo máš potom Ice Cuba na avatare?

Protoze jsem mu ho delal jaLOOL
Ruda
Citácia
mkj napsal:

Citácia
Ruda napsal:

Cringe fiesta. Nemůžu Zrovna dneska jsem si dával podpis na tohle téma. Jakože nic proti vám kluci nemám, ale není Vám už trapný si pojmenovávat gangy plný 13 letejch dětí po thugs?

nic proti tobe kamo ale na to ze vazis vole 13 kilo a vypadas jak nechteny dite pusteny z pastaku tady si hrajes porad na neco co nejsi, pritom bych te plivancem na xicht vypnul jak ovladacem na televizi


Kvalitní diss hlavně od týpka, kterej se schovává za anonymitu na netu. Avatar mi dělal funreal, takže netušim proč se schováváš za jeho práci. A vzhledem k tomu že pořádně ani neznám tvůj nick a si šéf toho gangu, tak mi to trošku přijde že si tu právě ty ta wannabe noname nula která se tu snaží působit drsně na okolí. A jestli chceš někoho vypínat tak dodrž svoje slova a dojeď, adresu mám ve vizitce. Jinak jsou to jen prázdný slova, rád tě uvidím.
mkj
Citácia
Ruda napsal:

Citácia
mkj napsal:

Citácia
Ruda napsal:

Cringe fiesta. Nemůžu Zrovna dneska jsem si dával podpis na tohle téma. Jakože nic proti vám kluci nemám, ale není Vám už trapný si pojmenovávat gangy plný 13 letejch dětí po thugs?

nic proti tobe kamo ale na to ze vazis vole 13 kilo a vypadas jak nechteny dite pusteny z pastaku tady si hrajes porad na neco co nejsi, pritom bych te plivancem na xicht vypnul jak ovladacem na televizi


Kvalitní diss hlavně od týpka, kterej se schovává za anonymitu na netu. Avatar mi dělal funreal, takže netušim proč se schováváš za jeho práci. A vzhledem k tomu že pořádně ani neznám tvůj nick a si šéf toho gangu, tak mi to trošku přijde že si tu právě ty ta wannabe noname nula která se tu snaží působit drsně na okolí. A jestli chceš někoho vypínat tak dodrž svoje slova a dojeď, adresu mám ve vizitce. Jinak jsou to jen prázdný slova, rád tě uvidím.

Tenhle avatar jsem ti delal kamo ja to si moc dobre pamatuju a vtipny ze zminujes zrovna Funreala kterej tu uz sto let neni. Muj nick je mikeey coz chapu ze ta tvoje plesata sisata hlava jeste nepobrala takze az mi zas budes chtit nekdy lezt do zadku kvuli avataru tak uz vis presne za kym.
Ruda
Vůbec nevím co je nick mikeey. :D Tak good luck ty anonymní noname gangsto. Doufám že si takhle drsnej i v reálu a nejsi jen další 15 letej borec na internetu. :-D :-D LUL
mkj
Citácia
Ruda napsal:

Vůbec nevím co je nick mikeey. :D Tak good luck ty anonymní noname gangsto. Doufám že si takhle drsnej i v reálu a nejsi jen další 15 letej borec na internetu. :-D :-D LUL

no i kdyby 15 tak rozhode unesu vic tasek z nakupu jak tyrofl lul retarde
Upravil mkj dňa 22.05.2016 10:35
Ruda
To je sice dost dobře možný, ale ty si tu ten kdo si hraje na gangstera v počítačový hře a dělá ramena na internetu. :-D BTW: Fakt by mě zajímal tvůj věk.

// Jedno video co se na tebe úplně hodí(pokud ve svejch 15 letech budeš rozumět tý angličtině)


Upravil Ruda dňa 22.05.2016 21:39
mkj
Ty tu nekomu budes psat ze si na neco hraje, avatar Ice Cuba a v realu ty kks normalne nemam ani komentar, clovek jako ty mi proste nesaha po paty, diky za komentar k vizitce a muzes jitNemůžu
img.tpx.cz/uploads/pozdravixwestix51.jpg
thorous
Rudo neblbni, oni znaj max ten nazev Nwa, že existuje o nich nějakej film, nebo dokonce jména těch, co v tý skupině byli, ještě aby si tyhle Believeři překládaly takhle drsný texty, kdo po nich pak bude uklízet bobky
Ruda
Citácia
mkj napsal:

Ty tu nekomu budes psat ze si na neco hraje, avatar Ice Cuba a v realu ty kks normalne nemam ani komentar, clovek jako ty mi proste nesaha po paty, diky za komentar k vizitce a muzes jitNemůžu
img.tpx.cz/uploads/pozdravixwestix51.jpg


Já jsem NWA poslouchal ještě když ty si byl u taťky v kouličkách. Nejsem jen nějaký wannabe co si hraje na oldschool thugs na GTA serveru. Škoda že nemůžu zjistit kdo si v reálu a kolik ti je, hádám že by byla ještě větší prdel. :-D

BTW: Ta fotka byla diss na Váš předchozí gang a na wannabes jako ty. Z jinýho důvodu to nevzniklo(můžeš vidět wstl fotku na monitoru) - každopádně tvojí 15 letou fotečku jsem ještě nikde nezahlídl, takže další internet hero I would say.

// Klidně napiš ještě něco, je vtipný vidět nějakýho patnáctníka s IQ 20 jak se tu snaží dissovat i když je to jenom wannabe a noname. :-D (Koukám že tu nemáte ani jeden pozitivní názor na gang od člověka co by v gang systému něco znamenal)

Ale je mí stejně líto legend jako Fugi, Ajo co jste nabrali když jednou přišli na server aniž by pořádně věděli o co jde. :-D
Upravil Ruda dňa 23.05.2016 21:10
Ragnar
Citácia
(Koukám že tu nemáte ani jeden pozitivní názor na gang od člověka co by v gang systému něco znamenal)


Promin, nějak mi uniklo, kdo z těch komentujicich něco v gang systému znamená?:D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9