Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka | Cappuccino. [15.10.2019]
Cappuccino


img.tpx.cz/uploads/kafconadpis111.png

Zdravím každého jednoho z vás, kdo se rozhodl přečíst si mojí vizitku a něco nového se o mě dozvědět. Nejprve ale moje začátky a poděkování.

Začátek hraní GTA:SA jako Single Player - v roce 2010.
Začátek hraní na serveru SuperPařba (=SP) - v roce 2014.
Konec aktivního hraní na SP - 12.6.2016.
Opětovný začátek hraní na SP - 13.9.2017.
Nástup na post Žurnalista - 11.11.2018.
Konec na postu Žurnalista - 14.5.2019.
Nástup na post Grafik - 23.3.2019.


Vizitku jsem vytvořil a poté X-krát reworknul já, Cappuccino.
Fantastické nadpisy pro vizitku vytvořil
Mikyi.

To by bylo k úvodu vše, uvařte si dobrou kávu a vychutnejte si mojí vizitku.


img.tpx.cz/uploads/kafconadpis222.png

Na serveru je vždy podstatný váš nickname, neboli nick, či přezdívka. Já jich za svojí dobu působní na SP vystřídal hned několik. Konkrétně tyto - Stkedy, Taiki, Freeze, Regis. Měl jsem jich více, ale s těmito jsem hrál delší dobu, takže si některý z nich možná budete pamatovat. Aktuálně jsem na serveru pod nickem Cappuccino.

Můj
odehraný čas na serveru? Tady je to trochu komplikované. Nepamatuji si jiné účty, které jsem na SP měl, ale na tomto účtě to zachvilku bude 1200 hodin!

90% lidí na SP hraje a řeší jen
virtuální $$$ - ano, peníze vládnou světu, ale to vám tolik jde o ty, které jsou ve skutečnosti jen řádky kódu? Pro ty, které ale opravdu zajímá můj obnos, tak vám musí stačit, že jsem rád že si další měsíc můžu koupit za SP $ premium a premium car.

Marihuana? Kde? Teda.. kolik jsem jí sklidil? Ano, sklidil, né nasbíral. Sklidil jsem jí dohromady už opravdu hodně, nevím kde je na SP ta statistika, ale je to v řádech mnoha kil.

Systém
domů jsem na SP nikdy moc nemusel. Jsem zastánce toho názoru že buď dům ve Vinewoodu, nebo nikde! V poslední době jsem ovšem situaci přehodnotil a vlastním tři karavany (AP, Mngmry a LP).

Systém hotelů mám velice rád (ano, vím že je to dražší), takže vlastním vždy nějaký pokoj. Nejlépe v hotelu V-Rock, motelu Bayside, nebo jako nyní v motelu Dillimore.

Gangy jsem jeden čas opravdu miloval, ale vždy jsem byl jen v nějakém no-name gangu, který se dožil maximálně měsíce a poté se rozpadl. Nedávno jsem se ale gang systému začal zase trochu věnovat a stále se ho učím v gangu Free Riderz pod vedením Mindie.

Tým administrátorů SP je skvělý, ale každý máme své
oblíbené administrátory. Pro mě to vždycky budou Reggie, Nosferatu, Wery , Baseball a Fifa. Neskutečně si vážím jejich práce a tímto jim mnohokrát děkuji.

Na akce a
eventy moc nechodím. Né že by mě nabavili, nebo bych si nevážil práce adminů, ale prostě vždy jedu nějakou misi a nechce se mi jí rušit. Z tohoto důvodu miluju otázky, nebo parkur, na ten jdu vždy.

Jak může mít někdo oblíbený příkaz na serveru? Naštvaný

Na serveru je opravdu hodně
aut. Některá jsou ale, ruku na srdce, k ničemu, takže zůstává jen pár. Opravdu jsem si zamiloval rychlou jízdu v Infernusu a naopak komfort v Sandkingu.

Pokud správně počítám tak je na serveru 23
zaměstnání. Jen jedno je pro vás ale nejoblíbenější. Po neskutečně dlouhém, bolestivém a mučivém rozhodování mezi Řidičem Kamionu a Dealerem jsem nakonec zvolil Dealera a to kvůli kolektivu a firmě, která je ta nejlepší co kdy na SP byla, je a bude! - Thug Life Dealers.

Citace
img.tpx.cz/uploads/nadpisTLDlist.png


Ohodnotit AT ? Ale prosím vás..
jednička přece.

img.tpx.cz/uploads/caponadpjuis3.png

Můj nick na webu je vždy stejný (nebo přinejmenším podobný) jako na serveru. Aktuálně Cappuccino.

Takové ty věci jako vložené komentáře apod. nesmysly si každý může najít
sám.

Nejlepší screen ze hry najdete ZDE.

Nejlepší video z GTA:SA najdete ZDE.

Dle mého názoru by každý hráč měl pravidelně projíždět celé fórum, aby měl přehled co se na serveru děje i behind scenes, ale kdybych měl doporučit tak to asi bude TOTO, pro pobavení.

img.tpx.cz/uploads/caponadpisl4.png

Dámy a pánové dovolte tedy abych sám sebe představil i IRL.

Začal bych jménem. Jmenuji se
Štěpán *****. (ne, není to sprosté slovo, jen jsem to prostě vyhvězdičkoval)

Narodil jsem se 15.8.2000, což znamená že je mi 13 ... totiž
19 let.

Kontakt dám někomu sám, když to uznám za vhodné, ale kdokoli má možnost mě kontaktovat na serveru pomocí
/pm nebo /offlinepm, nebo na webu pomocí SZ.

Bydlím kousek od
Liberce v prostorném bytě s rodiči a bratrem.

Jsem, díkybohu, nezadaný heretosexuál.

V Liberci také studuji a to
střední školu se zaměřením na mezinárodní vztahy a právo, kde jsem v třetím ročníku. S tím souvisí i cizí jazyky. Umím plynule česky, anglicky a slovensky. Německy se domluvím bez problémů.

img.tpx.cz/uploads/caponadpis5.png

Tady si už trošku začínám připadat jako když si ve hře The Sims vytváříte postavu :D

Každopádně jsem typický
sangvinik. Pohled na svět mám velmi optimistický a jsem velký extrovert. To pro představu stačí, nemyslíte?

img.tpx.cz/uploads/caponadpis6.png

Hurá! Vytváření postavy v The Sims pokračuje :D Né vážně, už se to pokusím zkrátit, napsal jsem toho víc než dost.

Měřím
192cm (ano, dlouhán :D) a vážím 75kg.

Se vší skromností bych řekl že mám
sportovní postavu a hnědé vlasy i oči.

img.tpx.cz/uploads/caponadpis7.png

Celé se to tady pokusím shrnout do jednoho bodu. Rád sporuji, ale to i včetně e-sportu a pochopitelně našeho oblíbeného GTA:SA. Z hudby mám nejraději rap - Eminem. Když už mám číst tak mám opravdu rád Sherlocka Holmese, nebo Zaklínače v tištěné podobě.

Vážně jsem to zvládnul!


img.tpx.cz/uploads/caponadpis8.png

Jediná závislost je přeci káva, no ne?

img.tpx.cz/uploads/caponadpis9.png

Tohle bude děláno formou "rozhovoru" vlastně, uvidíte sami.

Moje motto?
Žiješ jen jednou, tak žij podle sebe.

Moje webová stránka?
Nemám. Nejsem celebritka (zatím).

Můj životní cíl?
Být úspěšný v životě.

Co nesnáším?
Ty co někomu berou jeho názor, nebo ho za něj odsuzují.

Co miluju?
Ty, který mají vlastní názor.

Oblíbená muzika?
Achjo, proč je to tu 2x ? Rap.

Oblíbené jídlo?
Pizza a Žemlovka od babičky.

Oblíbené pití?
Pivo nebo voda.

Oblíbený film?
The Wolf of Wall Street.

Oblíbená kniha?
Zaklínač V. Křest ohněm.

Oblíbené oblečení?
Vše co je černé.

Oblíbená barva?
Černá a bílá.

img.tpx.cz/uploads/caponadpis10.png

Citace
Zde jsem vypsal pár lidí, díky kterým mě hraní na SP mnohem více bavilo a tímto bych jim chtěl poděkovat. Tento seznam se bude rozšiřovat, protože stoprocentně na někoho zapomenu.


Wery

Mr.Sausage

Baseball

Smexy.

Godzilamaru

Destiny

matok

Kacka

Reggie

Nosferatu

Ben123


Dámy a pánové.. je konec. Děkuju všem co dočetli až do tohoto bodu, máte mojí neskutečnou úctu a dík. Doufám že budete mít krásný zbytek dne a že se pozdravíme na té naší milované SP!


S pozdravem
Cappuccino.


Upravil/a Cappuccino dne 15.10.2019 16:06
Baseball
Už vím proč jsi se ptal jestli to je napodobení :D :D :D

Vizitka hezká, děkuji za zmínění ve vizitce. Někdy zase popíšeme. Ať se daří jak v životě tak na SP.

Hezký zbytek dne
Base Hi
Cappuccino
Citace
Baseball napsal:

Už vím proč jsi se ptal jestli to je napodobení :D :D :D

Vizitka hezká, děkuji za zmínění ve vizitce. Někdy zase popíšeme. Ať se daří jak v životě tak na SP.

Hezký zbytek dne
Base Hi


:D :D A je to tady :D Neber mi mé virtuální penízky na SP :D

Každopádně děkuji moc Smile Boss
Ladik_
Vizitka moc pěkná já bych to tak nedokázal

Super hráč 0.000% problém

Ať se daří jak na SP tak v realu Smile
Primer
Vizitka je velmi pekná je vidno že si stým dal robotu,a to sa mi lúbiPalec nahoru
Ako hráča ťa poznám len z webu..Ale s prvého dojmu sa mi zdáš fajn týpek...
Nech sa darí...
Cappuccino
Citace
Ladik_ napsal:

Vizitka moc pěkná já bych to tak nedokázal

Super hráč 0.000% problém

Ať se daří jak na SP tak v realu Smile


Děkuju moc Smile

Prdonne,

Tady díkyy :D
Spidzer
Zadny problem s hracem nemam, co vidim v chatu umis se v pohode ovladat. Jsi rozumny, jen je skoda ze te znam jen od videni i presto, ze te ty 3 roky vidim na serveru porad. Jinak krasnej basketballovej update, velmi povedene. Doufam, ze te nekdy poznam i trochu vic. ;) Jinak chudak Kikush :D
Cappuccino
Citace
Spidzeroovec napsal:

Zadny problem s hracem nemam, co vidim v chatu umis se v pohode ovladat. Jsi rozumny, jen je skoda ze te znam jen od videni i presto, ze te ty 3 roky vidim na serveru porad. Jinak krasnej basketballovej update, velmi povedene. Doufam, ze te nekdy poznam i trochu vic. ;) Jinak chudak Kikush :D


Děkuju, někdy si napíšeme :D Kikush je na toto zvyklá :D :D
Fatalqo_
Wow. Pěkná vizitka a taky dobrý hráč. Jsem rád že tady hraješ. Dá se stebou pokecat
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Cappuccino
x Vizitka 17.5. Reworknuta !!! x

Upravil/a Cappuccino dne 17.09.2017 20:04
Grizzly
Moc pěkná vizitka, Chrastaváku. :D :D Mám takovej pocit, že jsem tě v pátek viděl. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Cappuccino
x Vizitka 17.9.17 Updatována !!! x
Gameluner
Já žasnu. To, že se mi něco líbí TAK MOC se tak stává málokdy! Sic tě neznám, ale podle vizitky jsi pohodovej týpek ;) GL. Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Cappuccino
Citace
Gameluner napsal:

Já žasnu. To, že se mi něco líbí TAK MOC se tak stává málokdy! Sic tě neznám, ale podle vizitky jsi pohodovej týpek ;) GL. Smile


Díky moc pane! ;)
Pandy
Nazdar pane Pohoda

Až teď jsem po dlouhý době zabrousila do vizitek a musím říct, že ta Tvoje se mi líbí, ty nadpisy jsou super (nemáš za co Geroj :D)

Nicméně, jsem ráda, že jsi opět začal aktivně hrát. My se známe z dob dávných ať už tady nebo odjinud, sice byl čas kdy to mezi náma bylo nahnutý, asi víš o čem mluvím. Ale je to jen hra, tohle nemá cenu rozmazávat dál, je to uzavřený asi jako Tesco po půlnoci :D

Jinak děkuji za označení oblíbený administrátor, sice nevím proč, když jsem pro Tebe zatím nic neudělala, ale cením Pusa

Tak hodně štěstí fešáku ať je to kdekoli. A pamatuj TLD na vždy :*


img.tpx.cz/uploads/nadpisTLDlistLALALA.png
Cappuccino
Citace
Wery napsal:

Nazdar pane Pohoda

Až teď jsem po dlouhý době zabrousila do vizitek a musím říct, že ta Tvoje se mi líbí, ty nadpisy jsou super (nemáš za co Geroj :D)

Nicméně, jsem ráda, že jsi opět začal aktivně hrát. My se známe z dob dávných ať už tady nebo odjinud, sice byl čas kdy to mezi náma bylo nahnutý, asi víš o čem mluvím. Ale je to jen hra, tohle nemá cenu rozmazávat dál, je to uzavřený asi jako Tesco po půlnoci :D

Jinak děkuji za označení oblíbený administrátor, sice nevím proč, když jsem pro Tebe zatím nic neudělala, ale cením Pusa

Tak hodně štěstí fešáku ať je to kdekoli. A pamatuj TLD na vždy :*


img.tpx.cz/uploads/nadpisTLDlistLALALA.png


Mockrát děkuju Wery Pusa Jinak jak jsi na tom s "tamtím" ? Snad víš co myslím... běží stále nebo ne?
Pandy
Běží, ale nemám na to čas a nějak mě to teď nebaví :D Třeba to přijde... :D
Cappuccino
x Vizitka 27.10.17 Updatována !!! x
GaToo_BoTaS
Vizitka nemá chybu, moc pěkná, zpracování informace jak mají být. Moc se mi líbí, nemám s tebou žádné problémy, a taktéž ti přeji hodně úspěchů v životě i na SP.
Cappuccino
Citace
Jhin napsal:

Vizitka nemá chybu, moc pěkná, zpracování informace jak mají být. Moc se mi líbí, nemám s tebou žádné problémy, a taktéž ti přeji hodně úspěchů v životě i na SP.


Díky moc můj oblíbený vrahu - umělče ;) :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14