Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka | Cappuccino. [15.10.2019]
MegaBite
To je divný, ale přijde mi, jako bych tě na serveru v životě neviděl, jelikož ani jeden z tvých nicků mi nic neřiká :D Každopádně, vizitka mě opravdu zaujala, neni to jen nudné doplnění do osnovy. Ať se daří hlavně v životě, jelikož ten virtuální není důležitý ;)
Jertn
Pěkná vizitka :D fifa udělal super nadpisy a ty jsi to pěkně sladil s vizitkou :D jinak nevím, jestli jsem jen slepej, ale na severu tě moc často nevídám... Jinak jsi v pohodě týpek, párkrát jsi byl i u mě ve firmě, když jsem byl ještě boháč :DD no, třeba se někde zas potkáme Smile měj se


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
destiny-
Sry ze pisu tak neskoro ale mal som ban na webu :D (gansta proste ) takze dik za oznacenie a nikdy nezapomenu na spoluodzite chvile v sabrru. Nikdy nezapomenu:D takze jeste jednou dekuji za prezite chvile a gl v realnom a i virtualnom zivote
Cappuccino
MegaBite - To je mi opravdu divné, protože v chatu jsem docela aktivní a zrovna tobě jsem myslím včera na něco odepisoval. :D Každopádně díky za pěkný koment. Ať se daří i tobě!

Jertn - To samé co jsem již psal. Na serveru hraji denně několik hodin, takže to bude asi ta slepota. :D Každopádně ti rovněž děkuji za komentář!

Destiny - Pizza Sabrro BB byla top doba no :D Ani já na ní nezapomenu. Smile Taky ti děkuji za komentář a aj tobě přeji jen to nejlepší!
Cappuccino
× Nějaký ten malý informační update 14.12.2018 v 21:19. ×
xSw0rius
Dal bych si normálně Kapučíno :D.. Hezká vizitka a dobrý hráč! jsem velice rád že tě mohu poznat a být s tebou ve firmě i když jsem tě jednou zničil omylem u lastu :D jinak good luck ve firmě taktéž dál v hrání! :D
Cappuccino
Děkuji za komentář i ochotu Sworo :D To zničení u lastu máš na mysli to asi před 30 minutama? :D
Dreamys
Ahoj,
vizitka se mi velice pěkně četla, opravdu je to suprově zpracované Smile
Jakožto hráče tě neznám, ale doufám že brzy poznám, protože působíš jako veliký sympaťák! Jen tak dál, hodně štěstí!
Cappuccino
Moc děkuju za krásný komentář. Tohle opravdu potěší po hodinách a hodinách práce. Smile Děkuju! *JSEM VÁTĚZ JOO*
RomaN1
Pěkná vizitka a v pohodě hráč! ;)
Cappuccino
Děkuju Mr. Rom@N. *COOOOL*

Update informací + nadpisů.

Upravil Cappuccino dňa 10.07.2019 12:39
KrobertoCZ
Ahoj vizitka graficky fakt pěkná můžu jen závidět, na serveru se známe a dalo by se určitě říct že spolu dobře vycházíme, no přeju ti ať se ti daří jak na Sp tak hlavně v tom reálu.Palec nahoru
SalieryDonuts
Super vizitka amigo <3
Cappuccino
Díky borci, tohle je pěkné slyšet! Kytka pro tebe
Dafuq
MEGA vizitka, hráč, osoba. Síce sa poznáme chvíľku ale hneď som si ťa obľúbil. Nebiť Rybárov z Karibiku tak by som nespoznal super týpka.

S pozdravom Dafuq
Cappuccino
Mnohokrát děkuju za chválu pane. Smile Doufám, že mi ve firmě ještě nějakou dobu vydržíš!
GaToo_BoTaS
Po updatu vizitky je to opět luxusní záležitost, jsem rád že jsme se poznali, nyní jsem tvým hrdým členem firmy kinga a jsem za to rád. Odvádíš skvělou práci majitele a umíš udržet kolektiv při sobě. K vizitce nic konkrétního psát nemusím vše už bylo napsané! Přeji ti hodně úspěchů do života!
Cappuccino
Mnohokrát děkuji Mr. Paladino :D Sice firmu už nemám (víme proč), ale i tak mě potěší takováhle slova.

Díky! Hi
Cappuccino
Úprava informací.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19