Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » PC poradna » Viry
 
Pirate Fm
Masterskills285
Zdravim jedna sa o stranku resp. virus ktory sa otvori vždy jak zapnete PC tento virusik sa da chytit napr. ked stahujete nejake hry alebo take tento virus robi to že vam skenuje prihlasovacie udaje a hesla z hier a všade kde ste prihlaseny a posiela ich niekam kam sa zatial nevie kdo ho nahodou ma tak nech sa ho čoskoro zbavi a odporuča sa zmenit si hesla prikladam aj foto foto je moje nakolko som ho chytil aj ja kdo ho ma tak mne sa ho podarilo odstranit takto pozeral som nejake videa kde sa može nachadzat v akych programoch a ked som ich pozeral tak som ho našiel v jednom (typ neviem bola to nejaka blbost) dalej ten virus nemusite mat stale v 1 programe on preskakuje medzi programamy preto je nebezpečny lebo velmy tažko sa ho hlada

img.tpx.cz/uploads/Bez názvupppppppppppp.png
Geroj
Aké z toho plynie ponaučenie? Nesťahuj hry ilegalnou formou (warez).
Gargy
Skoro vše se da bezpečně stáhnout když víš odkud ;)
Miyu
Keď sťahuješ niečo z neoficialnej stránky... napr. v torrenty, prípadne z iných prirátskych stránok ako je ......bay.com, či už len samotné Ulož to, odporúčam mať v počítači kvalitný licenčne aktívny antivírus (odporúčam hlavne Eset alebo Kaspersky), prípadne niektoré, ktoré sú zdarma. Avast, AVG, atď. Vedla free antivirákov odporúčam pridať ešte Malwarebytes, a po stiahnutí hry, či nejakého súboru aj viac krát nechať preskenovať. Dnešné antivirusy by mali byť na tolko inteligetný, že by škodlivé mohli nájsť, ale nič nie je 100%. Eset a Kaspersky dobre filtruje, nájde skoro všetko ale zato nie všetko. Smile
Každopádne najlepšie dávať pozor, čo sťahujeme.

Čo sa týka tvojho problému, ako vidím, máš tam Avast, spusti Full scan, možno ti to niečo nájde a odstráni. Stiahni si malwarebytes a tiež to nechaj preskenovať. Potom môžeš ešte pre istotu skúsiť preinštalovať prehliadač a ak sa ti to neodstráni, tak to bude niekde hlboko v systéme a bude treba preinštalovať Windows.
Upravil Miyu dňa 14.05.2016 09:18
Masterskills285
Citácia
Čo sa týka tvojho problému, ako vidím, máš tam Avast, spusti Full scan, možno ti to niečo nájde a odstráni. Stiahni si malwarebytes a tiež to nechaj preskenovať. Potom môžeš ešte pre istotu skúsiť preinštalovať prehliadač a ak sa ti to neodstráni, tak to bude niekde hlboko v systéme a bude treba preinštalovať Windows.
Ja som ho mal a odstranil som ho len tymto chcem upozornit že ked ho niekdo ma a nevie čo to je tak nech si dava pozor
Miyu
Citácia
Ja som ho mal a odstranil som ho len tymto chcem upozornit že ked ho niekdo ma a nevie čo to je tak nech si dava pozor


Preto odporúčam, aby si preskenoval PC, preto že nie je isté, že sa odstránil úplne. :D Ale však v poriadku.
Masterskills285
Citácia
Preto odporúčam, aby si preskenoval PC, preto že nie je isté, že sa odstránil úplne. :D Ale však v poriadku.
Miyu práveže skenovanie ti nepomôže to ho nenájde vôbec on si len preskakuje medzi súbory takže skenovaním nič nespravíš ja som ho dal preč úplne pýtal som sa aj kamaráta ITčkara a povedal že je preč cely len týmto som chcel upozorniť ludi že komu to skáče nech si dá pozor ale dakujem za tvoje rady Smile ;)
Geroj
Nevidím dalšie využitie, vy ano? Ak hej tak ma kontaktuje v SZ. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17