Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Áphone 5s / Samsung galaxy S5
MajoKotleba
co si mam kúpiť
píšte vyhody + nevýhody
prípadne rady na iný telefón
Heroin
Takže, samsung v žiadnom pripade za mesiac ty baterka sa vybije za 30min aktivity :D
Tearsko
Citace
Heroin napsal:

Takže, samsung v žiadnom pripade za mesiac ty baterka sa vybije za 30min aktivity :D


velmi reálne a plnohodnotné posúdenie Facepalm


...povedal by som že hlavné kritérium bude o tom ktorý systém ti vyhovuje viac,a hlavne velkosť mobilu

Čo sa týka tuto kolegovej poznámky tak baterka je dostatočná- 2800 mAh a pri iphone je to tuším 1500-1600 mAh ale výsledok výdrže je priemerne rovnaký ... vždy záleží od toho ako sa telefón používa, povedal by som že v tomto samsung má trochu na vrch ale nie je to moc citelné.
mkj
Iphone jednoznacne protoze jedina nevyhoda je cena, ale prezije to i tvoje deti.
Tom14
Já měl samsung 2 roky bez žádných problémů (poté jsem dostal nový mobil),jak píšou ostatní že se jim po roce rozbil.., a tyto 2 telefóny mezi sebou porovnávat ... Já bych ti doporučil si vybrat možná spíše ten, který se ti více líbí. Ale jestli si vybereš Jablko tak ti mohu doporučit tak aspoň 16gb místo, čím více tim lépe, co jsem tak slyšel od bráchy tak ti 8GB bude sotva stačit na iOS a pár her. Pokud by si chtěl zajít hodně do detailů tak ti doporučuji se kouknout na YouTube - tam si zadej mobilenet.cz, tam ti pěkně popíšou výhody a nevýhody.

Citace
Takže, samsung v žiadnom pripade za mesiac ty baterka sa vybije za 30min aktivity :D


Vůbec nesouhlasím:D jediné že by si s tou baterkou házel o zem a vysprchoval jí, jinak by mě zajímalo co si s ní dělal. Já když hrál tak před rokem hodně hry tak jsem ho musel nabíjet každý den, ale pokud si zahraješ třeba 30minut denně tak ti to 2 dny vydrží. Je to o tom jak ho moc používáš
smetyx
Konkrétně Iphone 5 mám a nemohu si stěžovat. Nikdy se mi skutečně nezasekl,krásná plynulost systému IOS. Zvládne i náročné hry bez problému (GTA:SA na něm hraju na plné detaily,World of Tanks... a další)

+Spolehlivý
+Zvládá vše, nikdy se "nezasekl"
+Dostatečná velikost
+Časté aktualizace a úpravy systému k lepšímu (narozdíl od androidu kdy vychází aktualizace 1 za 5 let a to za odměnu)

-Zadní kryt je opravdu náchylný na škrábance.
-Cena
-výdrž baterie
Upravil/a smetyx dne 22.05.2016 21:12
Rosta
iPhone 5s bych už nekupoval to už spíš iPhone SE. Cena 5s ještě ani pořádně nespadla a SE je už na tom 100x lépe.
JamesBonG
Jak rika Rosta radci SE nez 5sko
MajoKotleba
a co hovorite na Iphone 6 ? asi si kupim ten
Geroj
Pozri, ak na to máš, tak si ho kúp, nemyslím si že je zlý.
Lee
za tech par let co pouzivam iphony bych si uz asi android nevzal..

5s je dobra cena, ale zase ten vykon no..

Kdyz uz tak SE.

16gb nema cenu kupovat, malo se ti tam toho vejde (rikam z vlastni zkusenosti). Dale pokud nejsi narocny uzivatel tak ti vydrzi klidne dva dny (obcas poslat sms, parkrat neco vyfotit, 3x za den snapchat..))

u 5s jsem zjistil tohle:
+vybornej fotak
+aktualizace
+navykovy touch ID ctecka otisku
+kvalitni reprak
+vubec se nezasekava

Urcite bych k nemu koupil za par kc ochrany sklo na displej a obycejny zadni kryt pro zakladni ochranu atd..

da se o tom krafat docela dost dlouho, kdyby te neco zajimalo tak pis do sz odpovim do par hodin..
Geroj
Neaktívne Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13