Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Gangšpeciál - 4.a 5. júm / červen
Krowky
Gangšpeciál
4. a 5. jún / červen


Zdravím gangsterkú osádku SP,

po dlhešj odmlke som si pre Vás pripravil ďalší gangšpeciál, ktorý sa bude konať v sobotu resp. v nedelu 4. a 5.6.

Program:
4.6. (Sobota):
16:00 - Závod po sídlach
potom - Minievent 1Shot 1Kill

5.6. (Nedela)
16:00 - Závod Jizzy - Jizzy
potom - Minievent Airport

[bcolor=#ffff33]+ Bonus pre kreatívnych[/bcolor]

Závod po sídlach:
Z každého registrovaného gangu maximálne 3 hráči
Neobyčajný závod ktorý preverí nielen schopnosť ovládať auto ale aj schopnosť orientácie a rýchlych rozhodnutí. CP sú nasaveované pri všetkých 30 sídlach gangov, bude na každom aby rýchlo vyhodnotil situáciu a zvážil ktorá cesta k ďalšiemu CP bude tá najlepšia.

Odmeny:
Citace
1. miesto - 2500 rešpektu
2. miesto - 2200 rešpektu
3. miesto - 1900 rešpektu


Minievent 1Shot 1Kill
Z každého gangu maximálne 3 hráči
Ak ste pravidelným účastnikom gangšpeciáýlov tento event poznáte.
Nagetujem si Vás do vopred pripraveného uzavretého objektu. Každý dostane 10 HP a zopár nábojov Desert Eagle. Jeden zásah znamená smrť. Víťaz bude len jeden a ten berie všetko. Pôjdu sa tri kolá.

Citace
Odmena: 200 rešpektu za kolo


Závod Jizzy - Jizzy
Maximálne 3 hráči z gangu
Celkom obyčajný závod ktorý asi väčšina pozná. Štart aj ciel závodu je pri Jizzy Klube a v tomto závode bude ako tradične býva zakázaný Infernus.

Odmeny:
Citace
1. miesto - 2500 rešpektu
2. miesto - 2200 rešpektu
3. miesto - 1900 rešpektu


Minievent Airport
Klasický DM Airport. Niečo na štýl mojej akcie Defaultné deathmatche s bonusom pre gangy. Avšak tentokrát pôjde o viac rešpektu ako len o stovku. Pôjdu sa takisto tri kolá. Počet členov za gang nebude obmedzený.

Citace
Odmena: 500 rešpektu za kolo


[bcolor=#ffff33]Bonus pre kreatívnych:[/bcolor]
Vyhlasujem takisto znovu kreatívnu súťaž a tentokrát pôjde o videoprezentáciu gang systému Superpařby. Fantázii sa opäť medze nekladú a video môžte poňať ako návod, ako recenziu, ako upútavku na gangy ako také.
Podmienky pre zaradenie videa do súťaže:
- Video alebo odkaz na video musí byť priložené do tejto témy s tým že bude pri ňom aj napísané od akého gangu je.
- Video nesmie v žiadnom prípade obsahovať vulgarizmy, sexuálny obsah, rasistické motívy, nacizmus a iné veci porušujúce pravidlá herného portálu a webu.
Videá sem môžete posielať do 5.6. do 18:00. Po tomto termíne opäť vytvorím anketu ako pri gangpríbehu a rozhodne pospolitý lud SP :D

Odmeny:
Citace
1. miesto - 1500 rešpektu
2. miesto - 1300 rešpektu
3. miesto - 1100 rešpektu
Bonus za účasť - 100 rešpektu (tento bonus dostane každý gang ktorý vytvorí video)


Registrácie:
Na Minieventy a Kreatívnu časť registrácia nie je potrebná.
Ovšem ak sa chcete zúčastniť závodov je treba svoj gang registrovať do 4.6. do 15:45. A to príspevkom v tejto téme vo formáte:
ID gangu - Názov gangu
Gang môže registrovať ktorýkolvek člen.

Organizátor akcie: Správca gangov Krowky
Všetkým zúčastneným prajem Vela šťastia

Registrované gangy:

Citace
84 - The Renegades
78 - Flying Mafia
75 - Hope Dies Last
92 - West-Side Thug Life
90 - Life Goes On
72 - We can´t Stop
86 - Outlaws Deckers
91 - CorcoraN'S RoosterS
83 - Hráčska Strana Naša SP

Upravil/a Krowky dne 03.06.2016 20:34
ATomas
Vypadá to skvěle ! Smile
S0uky
ATomasi neofftopikuj tady a přihlaš se s Grove :D

84 - The Renegades

Se hlásí.
Fatalqo_
Flying mafia se hlásí
78 - Flying Mafia
Děkuji
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
DangerRMV
75 - Hope Dies Last
Saph1R
92 - West-Side Thug Life
TripS
ID90 - Life Goes On
DubiikxP
91 - CorcoraN'S RoosterS
Akce vypadá skvěle. 😊
matok007
Hracska strana nasa SP kazdeho clena ktory bude chciet ist pojde
Krowky
Výsledky:

Závod gangsídla
1. miesto: 4.4.2016 - Hope Dies Last
2. miesto: Danger.RMV - Hope Dies Last
3. miesto: Gerojis. - The Renegades
Geroj
Prikladám reprezentačné video gangu The Renegades, je to robené na rýchlo s mierne vysokým a pokročilým štadiom demencie, tak berte ohlady.

Krowky
[center]Po protestoch po závode Jizzy (konrkténe sa jednalo o protesty proti tomu že to nebol nový závod a niekto ho jazdil už skôr) somn sa rozhodol že nespôsobém rovnaké problémy a teda som zrušil minieventy, nakolko aj tie už niekto niekedy šiel nakolko tiež nie sú nové.
AKo malú satisfakciu predlžujem možnosť vloženia propagačného videa do zajtra do 20:00.

Velmi ma mrzí že to muselo zájsť až sem kvôli pár luďom ktorí nedokážu uniesť prehru ale ja tie akcie nerobím preto aby do mňa niekto neustále vyrýval. Všetci ostatní normálnbe reagujúci bohužial doplácate na demenciu zopár jedincov... čo je škoda ale naozaj nechceme plný chat negativistických kecov. Konštruktívna kritika je OK ale závisť a neschopnosť uniesť prehru nie je.[
/center]
fIoW
Chci se jen zeptat.

Citace
Ovšem ak sa chcete zúčastniť závodov je treba svoj gang registrovať do 4.6. do 15:45. A to príspevkom v tejto téme


Jestli jsem tohle pochopil tak se musí registrovat tím že je sem někdo napíše ne?
Tak proč jsou OD v registrovaných když je tu nikdo nenapsal?


img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Krowky
Registrovali sa priamo cezomna rovnako ako aj We Cant Stop.
FleX_
Krowky , ešte k tomu čo si si možno zle vysvetlil na servery nevyrýval som do teba iba som napísal jednu vetu aj to nebola určená tebe ale odpovedal si mi na ňu... každopádne víťazom môžem len pogratulovať a popriať ostatným ako aj nám vela šťastia do ďalších g.akcíi.
Krowky
Ak nejaké budú....

Tá veta s tým nemá nič spoločné, to si napísal dávno po tomto...
Suve
Reprezentační video Outlaws Deckers.

https://youtube.com/watch?v=nwht1Qev6Nk
Krowky
Vzhladom na to že sa zúčastnili poslednej kreatívnej disciplíny iba dva gangy rozhodol som sa že nemá absolútne žiadny význam dávať anketo o dvoch videách. A keďže som dosť sklamaný že nikto ďalší nenašiel čas, chuť niečo robiť tak medzi Vás dvoch resp. Vaše gangy rozdelím rešpekt ktorý bol vyhradený pre túto časť špeciálu a teda:
1500+1300+1000 = 3900
3900/2 = 1950
a +100 za účasť.

Outlaws Deckers a The Renegades dostanú po 2050 rešpektu za kreatívnu časť gangšpeciálu.
Týmto tento absolútne nevydarený gangšpeciál vyhlasujem za uzavretý.
Geroj
Chcem poďakovať za gang The Renedages za dobrú akciu ktorá nebola docenená a to samotnými učastnikmi ktorí sa prihlásili a nedostavili sa, ak bude niekedy dalšia gang akcia od krowkyho tak by som rád apeloval na to aby bola väčšia účasť u tých kreatívnych častí (tentokrát to bolo gang video).
Pevne dúfam že naberieš síl na dalšiu akciu.
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13