Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nový mobil
Brendy
Zdravím,
pomohli by ste mi s výberom nového telefónu? Chcel by som niečo s čím sa dá byť maximálne produktivný, nezáleží mi na operačnom systéme. Ale nechcem velkú obkladačku, viem si predstaviť skôr kompaktný telefón, samozrejme chcem niečo za priatelnú cenu. Max 300€ čo je v prepočte na české koruny asi niečo do 9,000,- kč


Hladajte skôr značky: Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple, Blackberry, Nokia, One+,...

Lenovo, Asus, Acer nechcem!
SenSuj
No dobrá, já bych ti doporučil Asus Zenfone 3 který brzy výjde, ale jelikož Asus nechceš, tak mě napadá pouze Huawei P8 Lite. Dost témat o novém telefonu dopadlo o koupi P8 Lite, má ho např. i Rosta a psal že maximální spokojenost.


//edit: Ještě jsem našel P9 Lite. Specifikace má dobré, jestli ho někdo má a může ti říct osobní názor, nevím.
Zawy
Huawei P9 lite
Xperia XA
topky
Masterskills285
Kup si nokiu 3310 tu ti nezoberu ani ked padne nič jej nebude jazyk
Upravil Masterskills285 dňa 23.06.2016 12:09
Rosta
Huawei P8 Lite - mám, kvalitní provedení, výkon, prostě skvělej telefon za ty peníze. Navíc teď stojí už jen 4,500 myslím.

Dál bych pouvažoval nad Huawei P8 nebo Huawei P9 Lite. Specifikace si snad najdeš sám Smile
julo
Nechapem tieto topiky o mobiloch ! Kup apple hned!
MADING
Pokud chceš výkonný telefon tak určitě do Applu - IPhone 5s za 8000 Kč a pokud by ti nevadilo si připlatit tak za nějakých 11-12 tis. Kč za IPhone SE který za tu cenu stojí.
Reggie_
Citácia
julo napsal:

Nechapem tieto topiky o mobiloch ! Kup apple hned!

To jsi mu teda pomohl.. opravdu inteligentní komentář. Na hlavu

Jinak, aby jsem tu nedělal OT příspévek, tak doporučuji iPhone 5S (nejlépe space gray) - je výkonný, má pěkný vzhled, kvalitní fotoaparát.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
julo
Ten APPLE kup hned potom ti kazdy androidak bude zavidiet lebo na apple nema peniaze
Rosta
Apple je dobrá volba , ale nízký rozpočet na to. To jedine 5s, ale dle mého nemá cenu kupovat 3-4 roky stary phone. Sice stále dobrý, ale teď už se to nevyplatí. Jedině si připlatit za to SE.
Virus
Citácia
julo napsal:

Ten APPLE kup hned potom ti kazdy androidak bude zavidiet lebo na apple nema peniaze

Ne každému se třeba Iphone zamlouvá, někteří preferují Android a někteří Windows phone. Já osobně mám Huawei P8 Lite a spokojenost, předtím jsem měl LG Optimus L9 II a po 2-3 měsících se začal sekat, Huawei nikoliv, nezáleží jestli je v mobilu Android, WP nebo IOS, každému vyhovuje něco jiného a to, že tu budeš psát o tom, že androidisti jsou lidi, co na Apple nemají tak se šíleně pleteš, jsou lidi, co si kupují samsung galaxy S6, S7, tyto modely stojí stejně jako Apple. Takže tu prosím nepiš kraviny a radši inteligentně poraď.


Pokud vezmeš Huawei P8 Lite, chybu neuděláš, ale je na tobě co preferuješ, P8 Lite má třeba celkem malou baterku ale jednodenní telefon to je. Ohledně toho One+ pokud by jsi nad tím uvažoval, počkal bych až výjde One+ 3, cena bude cca 10,000Kč a má HW vlajkových lodí za 20,000$.
Rosta
Seš náročný uživatel co se rád v telefonu vrtá? Kup Android kde budeš mít plný přístup ke zdrojovým kodum a po rootu budeš moci telefon plně ovládat.

Jsi nenáročný a můžeš si dost připlatit kup si iOS.
julo
Ja by som ti doporucil iPhone 6 klidne by som ti aj doplatil
MaReK_
Už 6S, ten Huawei mal kamarat ale ho stratil :D Inak snim bol spokojny
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
trixi
Koukni se na honora 7mičku. Sám ho vlastním a pecka. Baterka vydrží dost, foťáky oba fotí dost dobře, výkon meha, rozjel mi snad vše co sem chtěl + ani problém s tím , že nemám místo nemám.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23990
Bony
Boží telefony jsou Doogee

Mají i skvělé vybavení a jsou docela levné
Doogee F5 LTE - seženeš i za 4 000.
- Je to sice 5,5 palcák, ale skvělí telefon nízká cena a to vybavení to nemá ani nějaký ukousnutý jablko za 12 000,-, které má 3MPx fotoarát. Mobil v hodnotě 500,-, ale za značku zaplatí 11 000,- xD

Stále vylepšují telefony a mají svojí kvalitu, ikdyž je to stejně jako každej mobil čína.

Huawei nedoporučuji kupovat. Teď mám jeden a je to taková něco sprostého, že do této značky už bych nikdy nešel.
DubiikxP
ahoj, ze své zkušenosti ti doporučím LG G2 / G3 / G4. G2 už mám přes rok a zatím si ho nemůžu vynachválit, pracuje pořád jako první den. Smile G2 32GB jsem kupoval za 8,2k ale v té ceně teď koupíš i G3. Smile Doporučuju to aspoň zvážit, osobně jsem nešel do iPhonu protože je to malý jak **** a 20k za iPhone 6 dávat nebudu.
Pak dej vědět co sis vybral. :D
Rosta
Citácia
Bony napsal:


Huawei nedoporučuji kupovat. Teď mám jeden a je to taková něco sprostého, že do této značky už bych nikdy nešel.



Tak si taky nesmíš koupit ten nejhorší model značky :D to je tak všude.
julo
Hlavne tu nepocuvaj Bonyho a takich ****ov co ti doporucuju tie nekvalitne androidi a potom sa ti to stale seka kup ten APPLE
mrskolusk
Citácia
julo napsal:

Hlavne tu nepocuvaj Bonyho a takich ****ov co ti doporucuju tie nekvalitne androidi a potom sa ti to stale seka kup ten APPLE


Ano jak píše julo. Nekupuj si androida, který má široké spektrum využití a kup si předraženého iphone, který není zdaleka tak snadno kompaktibilní s běžnou doma a ve škole používanou technologií. Palec nahoru
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
7 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19