Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jak se zada o admin prava :)
Tress
nepudu s tim nikam :D necham to hezky tady :D
twistedTSD
Citácia
Nick napsal:

Diskriminace ? 13letí jsou někdy lepší jak ti machři co maj víc jak 15 a hrajou si na něco co nejsou.

Možná máš pravdu...Ale z toho, co jsem kdysi kdesi ve významnější funkci provedl já ve 13, mám výčitky dodnes.Smile
El_GaTo_CoN_BoTaSs
Detroit, tak ty takto !!! :D Ty žobrák ! :-D
Detroitek
Gato.. ty práva jsem chtěl tenkrá strašně moc :D :D tak sem "žebral" :D nemohl jsem se dočkazt :D
El_GaTo_CoN_BoTaSs
Aj tak si šmejd, chceš silou mocou práva a adminovať doteraz nevieš :-D
Od dnes si u mňa žobrák a šmejd :-DDDD
Zrušený účet
:D :D :D :D :D pekné socky práva si treba zaslúžiť nie iba napísať "Pls ATomas môžem byt admin ?" :D
thomas23
Citácia
Detroitek napsal:
Gato.. ty práva jsem chtěl tenkrá strašně moc :D :D tak sem "žebral" :D nemohl jsem se dočkazt :D

A dočkal jsi se :D
Tress
Citácia
Prisoner napsal:
Vravíte, aký sú tí malý neschopný, ale taký wojta začal adminovať na SP tuším v 12. :D



jzsi to sem neplet ... ele musis uznat ze najit schopnyho a zodpovednyho cloveka mez 10 - 15 neni jednoduchy :D (ale nerikam ze decka nejsou i u 15+) :D
Zrušený účet
Urcyte budu kvylytny admyn tak me pryjmy pls

Ale jinak, bejt psychoušem neni na škodu :D
Zrušený účet
Hlavne ČJ ti ide celkom dobre Nemůžu
Zrušený účet
totálni blbci :D
Zrušený účet
JoooTakymto ludom sa obdas smejem ale ich lutujem :D:D:D:D:DLol
err0rk0
Za pokus jim to stojí, ne ? :D
Zrušený účet
Citácia
Od nikolas23
Datum October 27 2011 17:17:49
Předmět text
pls vyhod toho RocketLauncherSs, z adminu.dal mi baba len tak z nicoho.a ked sme pri tom nehladate administratory ked hej mam zaujem


Citácia
dal mi baba


No nevím jak vy..ale ak by mi dal Rocket len tak babu z ničoho nič..tak by ma to nenasralo:D:D
Zrušený účet
Lol
Kapo
škoda reči :D :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
LoLinkX
Aligator zabil :D
Zrušený účet
Horšie by bylo kdyby někdo napisal: AhojQy AtomasQu/LofatiQu chtel bychom Admin právíQá mám 50 HodineQ Jmenujem se na webQu: XteenečQa PlsQy PlsQy PlsQy :D :D :D
Tress
Citácia
simasuk napsal:
Horšie by bylo kdyby někdo napisal: AhojQy AtomasQu/LofatiQu chtel bychom Admin právíQá mám 50 HodineQ Jmenujem se na webQu: XteenečQa PlsQy PlsQy PlsQy :D :D :D



NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu
Detroitek
Citácia
Tress napsal:
Citácia
simasuk napsal:
Horšie by bylo kdyby někdo napisal: AhojQy AtomasQu/LofatiQu chtel bychom Admin právíQá mám 50 HodineQ Jmenujem se na webQu: XteenečQa PlsQy PlsQy PlsQy :D :D :D



NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu


LOL ! :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13