Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jak se zada o admin prava :)
Lucker
Citace
simasuk napsal:
Horšie by bylo kdyby někdo napisal: AhojQy AtomasQu/LofatiQu chtel bychom Admin právíQá mám 50 HodineQ Jmenujem se na webQu: XteenečQa PlsQy PlsQy PlsQy :D :D :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Raiden
Citace
simasuk napsal:
Horšie by bylo kdyby někdo napisal: AhojQy AtomasQu/LofatiQu chtel bychom Admin právíQá mám 50 HodineQ Jmenujem se na webQu: XteenečQa PlsQy PlsQy PlsQy :D :D :D

no tyvole :D :D ¨ds
aligator moc pěkné Nemůžu
GrupperFaueR
plz plz plz :D :D daš ma adminom? :D
_PrOKill_
simasuk :D :D :D :D :D
JejaCZ
xD já jsem dost blbej ale žádat o ADMIN práva tak tak blbej už nejsem xD A ještě k tomu jsou to nějací 8 letý děcka co si myslí že třeba Rocket je špatný ADMIN xDDD tohle všechno je říklad retardace
Lolerc
OmG to je moc hraje 50h a das mi prava? xDDDDDDDD to je teda moc hej jak rika Mi[r]o skoda rečí
patan007
lolec Nemůžu
_Sh0ck_
procházel jsem si sekci "Uzamknutá truhla" a neuvěříte na co jsem narazil :D nevim od koho to je protože tam není nick ale pokud se chcete přesvědčit, podívejte se do té sekce myslím na stranu 56 :D:D:D
Citace
moc by som sa chcel stať adminem. cheaterov nahlasujem, cheaterov neznasam, akcie by som robil prosim dajte my sancu poradit poradim kazdemu pls pls dajte mi admin level ja som hral na tomto servery pod menom kapuerista1 ako som teraz a mal som nahranych vise 200 hodin je to dost asi rok a pul sem hral a pak sem nemnel cas ale ted ho mam pls dejte my admin level ozviete se mi cez soukromni spravu
:D:D:D:D:D:D:D
_Gucci_
By som ich zabil... Neznášam takýchto ludí :D
Lojzo
Ten "ritmus" to Zabil :DDD
Zrušený účet
je to smutné.... jakmile řekneš ne, tak začnou škemrat a dokud jim nepohrozíš banem, pak nepřestanou :D popř. stačí dát 1, 2 bany a bude klid
Kookes
XDDD Všedko najlepšei Superparbe žela Stanley Smile
Detroitek
Nejsmutnější na tom je, že oni to opravdu myslí vážně :D
Zrušený účet
Teczka zabil NemůžuNemůžu
crymat
Citace
Od smitch
Datum 30/12/2011 17:15
Předmět Admin
ahoj muzu bejt admin sem zkusenej dekujiDíky

:D :D Lol
Zrušený účet
Tak to je moc :D
DarkDevil
Citace
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?
no ty vole jak sou ti lidi blbí ale chtiti admin prava a takhle se chovat je dost a hlavně tam má vic chyb než žák 1.třidy pokud nechodi do školky kua to je dost :o
Matthew
smitch je skúsený... no tak ho zoberte :D
MaReK_
ich ani nepoznam :DD
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Zrušený účet
Od Aligator007
Datum 16/12/2011 22:50
Předmět Admyn práva
Plz atOmas dej my admyn prava ten novej luke se my nelyby a urazy lydi co maji PBAN. Umym bit admynem tak my plz dej prava protoze bich bil urcyte lepsy nez nejaki ostatny.

Dyki, Aligator


admyn, nelyby, lydi, umym, bit, admynem, my, bich, bil, lepsy, nejaki a HLAVNĚ DYKI :D

Copak asi má z jazyku ? :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21