Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Ktorý mobil?
Lenovy A700 dual sim (144-149€) 5 Hlasov
71%
Samsung J500F Galaxy J5 Duos (159€) 2 Hlasov
29%
Počet hlasov: 7
 
Mobil rady!
denyZ
Takže chcem si kupiť mobil v 100-160€ hodnote. Takže chcem od vás poradiť čo kupiť a tak... dám sem aj anketu ktoré sa mi páčili môžete hlasovať ale kludne píšte ine mobily rady.. takže dík každému čo sa zapojí. Sry za gramatiku :D a nehlasujte podla ceny dík.
MegaBite
Špatná sekce. To patří do mobile poradny, btw sry za off topic
FleX_
http://mobilonline.sk/xiaomi-mi4-biel...20178.html NZ
Tearsko
neber nic co nema 2 GB ram aspon . Samsung v tejto cene nekupuj skor huawei lenovo xiaomi
HARS
Citácia
Tears napsal:

neber nic co nema 2 GB ram aspon . Samsung v tejto cene nekupuj skor huawei lenovo xiaomi


Já mam od Vánoc Huawei P8 Lite a za tu cenu je to snad to nejlepší co seženeš...ještě se mi ani jednou nesek tak, že bych ho musel restartovat...jediný mínus je nevyjímatelná baterie a že při větší zátěži celkem hřeje.
Tearsko
aj ja ho mam ale to by musel priplatit tak do 40 €
HARS
No sežene i za těch 170€ když se bude snažit..já hu kupoval jako novinku za 190€.
denyZ
Díky každému za radu. Kupim asi Lenovo a7000. Huawei možno nabudúce niekedy. Smile Lock!
Brendy
Lenovo A7000 neodporúčam, spolužiak ho má a to sklo je "papierové" hneď prvý týždeň ako mu prišiel mu nechtiac padol a rozbilo sa... a také telefony od Lenovo sú, po mesiaci začnú brutálne sekať... Smile odporúčam Huwawei P8 Lite
Geroj
Mne zase nepríde normalne padanie mobilu na zem, Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
7 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10