Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jesus_ vizitka // edit 17.7.21
Jesus_
img.tpx.cz/uploads/jzsjzs.png



Váš nick na serveru:

Jesus_ (Dříve TheHorcpa)


Odehrané hodiny na serveru:
800+

Váš bankovní obnos:
Pořád je to jinak

Nasbíráno marihuany:
Dobrá otázka

Vlastním dům číslo:
Každou chvíli mám jinej

Vlastním hotel číslo:
To ještě někdo kupuje?

Momentálně jsem šéfem/členem gangu:
Nemám gangy zrovna v oblibě.

Momentálně jsem šéfem/členem firmy:

Thriple Threat Security


Můj oblíbený administrátor:
Reggie,Nosferatu,Antivirus,Krowky,Szelby ( z nějakých aktivních tak nějak žádnej :D )

Můj nejoblíbenější příkaz serveru:
/lv, /report :D, /port, /mise

Můj nejoblíbenější event serveru:
seskok

Má nejoblíbenější akce od administrátorů:
Závody s nrg

Mé oblíbené vozidlo:
Cheetah, NRG 500

Má oblíbená práce na serveru:
Teď jsem Bezpečák ale ve volném času si dám taxikáře, šlapku nebo právníka a když se fakt nudím tak policista/voják


Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole):
3



img.tpx.cz/uploads/jzsweb.png


Váš nick na webu:Jesus_

Vloženo komentářů :
0

Vloženo příspěvků ve fóru:
Se mrkni, ne?

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:
:Dimg.tpx.cz/uploads/sa-mp-052%20aktivni%20admini.png

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat (dodejte odkaz):
http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=33658

img.tpx.cz/uploads/jzsosobko.png





Jméno:
Pavel

Příjmení:
H******

Datum narození:
20,11,1998

Věk:
Si to spočítej

Kontakty:
discord Blarf#1019

Kraj:
Pardubický

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek:
Nemám kamarády :C

Stav :
Zadaný

Zaměstnání :
To je tajný

Vzdělání :
Vyučený

Jazyky:
Čeština, angličtina

Děti:
nemám

Kde bydlím:
V bytě

S kým bydlím:
S přítelkyní

Sexuální orientace:
homosexuál Kappa

Poznámka :
Ahoj.


img.tpx.cz/uploads/jzspostava.png




Výška:
179 cm

Hmotnost:
80 Kg.

Postava:
Nějakej špíček tam je rofl

Barva očí:
Hnědá

Barva vlasů:
Hnědá

Brýle:
Jsem slepej, jak krtek

Na těle mám:
Nic

Vousy:
když mám tak sundám

Fotografie (ukažte se nám):

Pro vaše bezpečí radši ne


img.tpx.cz/uploads/jzszavislosti.png



Kouření:
hodně

Alkohol:
Moc ne

Sex:
nemůžu, jsem přeci ježíš Kappa

Závislosti:
Auta, dobré jídlo, discord, internet, superparba.eu, muzika, pc, hry.


img.tpx.cz/uploads/jzszajmy.png



Zájmy
: PC

Sport:
Maximálně ESPORT

Literatura :
Nečtu

Hudba :
Od metalu po house jazyk

Zvíře:
Pes, kočka


img.tpx.cz/uploads/jzsstyl.png





Moje motto:
Občas jsem tak nasraný, že je to až k vzteku.

Životní cíl:
Jednou zemřít

Co nesnáším:
Otevřený dveře

Co miluji:
Dobrý jídlo

Oblíbená muzika:
Dodám. Smile

Oblíbené jídlo:
Bramboráky! A cokoliv s rýží

Oblíbené pití:
Soda

Oblíbený film:
Strážci galaxie

Oblíbená kniha:
Nečtu.

Oblíbené oblečení:
Kraťase

Oblíbená barva:
Růžová a Zelená


AKTUALIZOVÁNO 17.7.2021
Upravil/a Jesus_ dne 17.07.2021 12:08
Shadyyy1
Poznali jsme se u menšího konfliktu, který mezi námi vznikl, ale hned jsme ho vyřešili :D A zjistila jsem, že jsi super týpek s kterým se dá v pohodě bavit Smile Přeji ti hodně štěstí jak na SP s tvojí vysněnou firmou, tak i v osobním životě! Smile Jinak vizitka pěkná, vše co potřebujeme vědět je řečeno jazyk
Upravil/a Shadyyy1 dne 23.07.2017 19:43
JamesBonG
187kg? Jinak celkem zajimava vizitka *COOOOL*
Jesus_
Citace
Shadyyy1 napsal:

Poznali jsme se u menšího konfliktu, který mezi námi vznikl, ale hned jsme ho vyřešili :D A zjistila jsem, že jsi super týpek s kterým se dá v pohodě bavit Smile Přeji ti hodně štěstí jak na SP s tvojí vysněnou firmou, tak i v osobním životě! Smile Jinak vizitka pěkná, vše co potřebujeme vědět je řečeno jazyk

To nebyl ani menší konflikt :D spíše takový "konfliktíček" :D :D . A děkuju Smile


Citace
JamesBonG napsal:

187kg? Jinak celkem zajimava vizitka *COOOOL*

Díky :D:D opraveno Smile
MultiCz
Čau Dobrá vizitka , Hlavně at ti šlapky vydržej Smile bůh ti žechnej :D
Jarda_Jarax
Dobrý hráč a super dealer! cs
Szelby
Ahoj pěkná vizitka , obsahově taky super. K tobě pohodový hráč , občas si z lidí děláme srandu a tak to má být Smile gl. Hi
Szelbovsky Cool
Pink
Ahoj, vizitka pěkná, informace které jsem chtěl vědět tak jsem se dozvěděl, jinak v pohodě týpek, tak ať se daří jak na SP tak v RL. :D
Vondrej
CC, fajn borec. Obcas se s tebou dá bavit v pohodě, ale většinou meleme blbosti.. :D Nech se ti daří v tom SaMpU a i v realitě x)
Neophyte
Ahoj, vizitka pěkná obsah, který má mít splňuje. K Tobě, jevíš se mi jako pohodář, který má ve věcech jasno, občas Tě svezu jako taxi, jinak jsme neměli zatím možnost pokecat. Přeji Ti hodně štěstí jak na SP, tak v životě
POZITRON
Čuz jezuz :D Něják Ti na to tu padá prach, tak to musím oživit mojím cenným názorem Kappa

Na serveru jsi ... prostě frajer :D Jsem moc rád, že jsem Tě poznal, protože osobnost jako ty se nepozná jen tak ze dne na den :D

Vizitka pěkná, hráč fajn, mentální úroveň jde poznat při každém rozhovoru... Ať se to nikdy nezmění Smile
Pandy
Ahoj Ježíšku, na Tvojí vizitku jsem se chystala už před tím, ale nějak jsem se k tomu nedostala, já do týhle sekce moc nezavítám...

Každopádně ty nadpisy jsou super a celkový úprava vizitky je na slušný úrovni. Jako hráče Tě znám chvíli, ale myslím, že patříš do té u mě lepší skupiny hráčů, co se s nima dá v klidu bavit.

Každopádně příště se z naší návštěvy nevykroutíš je Ti to jasný, takže se tu opatruj a příště se uvidíme společně s dalšími u vás v tý prdeli, kde jsem taky bydlela Pusinka pro tebe rofl
Jesus_
Citace
kuBCa_ Díky a jestli ti příjde že mám ve věcech jasno tak si mě moc na sp neviděl Kappa

Citace
POZITRON Díky moc za pochvalu vizitky. Smile My si rozhodně ještě někdy pokecáme, fakt mě naše "debaty" baví :D

Citace
Wery Děkuju :D A to si píš že nevykroutím, mě to strašně štvalo že mi to tehdy nevyšlo Sad :D
Gameluner
Zdravím, Ježíšku Smile

Předem mám chuť ti vynadat za ty Vánoce, donesls mi h***o Sad

Ale ne, teď vážně:
V chatu mi přijdeš v pohodě, což je u mě maximum, co mohu požadovat.
Vizitka je hezky zpracována, dala mi informace, co jsem potřeboval.

PS: To tvoje zmrtvýchvstání byla asi pravda, když žiješ.
Takže GL.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Kacka
Ahooj jesuus :D Jak je možné že jsem ti sem nehodila komentář? :D Vím že jsem chtěla už dřív, ale to si nehrál ani si nechodil na web :D Jinak, vizitka pěkná přehledna Smile Vím o tobě už pár informacích :D Co nevím, to řekneš.:D Jsem ráda, že si se zas vrátil k GTA už jsem neměla koho prudit :D A ještě velké + Že si v mojí firmě, jsi v pohodě hráč hlavně že se mnou máš občas nervy :D A discord kecaní na 1, tak ať se ti ježíííšku daří jak v reálu tak SP! Smile)
KoLoB
Ahoj jesus, pan kolega z nemocnice :D :D
Po graficke strance vizitce nic nevytknu, jednoducha a pritom krasna a hlavne ruzova :D
No jako hrace te moc neznam, trochu z firmy no, prijdes mi jako pohodar a fajn clovek. Verim tomu ze se casem pozname vice, nebylo by na skodu mit ve svem friend listu dalsiho takovyho typka :D
Nezbyva mi jina moznost nez ti poprat hodne stesti do virtualniho ale hlavne realneho zivota. Jinak sorry ze je to takova patlanina, pisu z mobilu. :D
Jesus_
Po přesně 4 letech další update, už to byla potřeba :D
Koldy
Super update, na svem svetlem webu prectu maximalne osnovu k vizitce. Prosim o upravu jinak zustavam u hodnoceni 0/10.
Jesus_
Super update, na svem svetlem webu prectu maximalne osnovu k vizitce. Prosim o upravu jinak zustavam u hodnoceni 0/10.

Pro lidi co používají světlý režim nehodlám upravovat vizitku, pokud jsi takový barbar a nemáš rád své oči, zůstaň u nuly, dik
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
22 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
11 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
8 Hlasů
15%
Ne
7 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14