Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Eminem vizitka
L4GZ
Pekna viz gl :-)


//Pozastaven
Upravil/a Domes dne 20.06.2017 20:42
EM1N3M
Citace
Pekna viz gl :-)


Díky šefe :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Szelby
Čus vizitka dobrá , si v pohodě člověk tak snad se někdy uvidíme v AT potenciál tam je Smile

Hi
Szelbovsky Cool
EM1N3M
Citace
Čus vizitka dobrá , si v pohodě člověk tak snad se někdy uvidíme v AT potenciál tam je Smile


Dakujem Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Menší edit ..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citace
Váš bankovní obnos:

V Majetku 2 MLD$


Kappa Poznáme sa dlho , ráno vstávaš o 7:15. Z bytovky vychádzaš o 7:30 a následne sa ponáhlaš na Autobus č.34. Mám rád naše stretnutia v medzerách medzi schodami.

Som rád že stále hraš lebo neviem čo by som tam inač robil.

Díky že mi držíš moje Global Ammunation a že platíš tak drahú ocrahnku.

Tvoj šmolko
ty klaunik #)
EM1N3M
Citace
Poznáme sa dlho , ráno vstávaš o 7:15. Z bytovky vychádzaš o 7:30 a následne sa ponáhlaš na Autobus č.34. Mám rád naše stretnutia v medzerách medzi schodami.

Som rád že stále hraš lebo neviem čo by som tam inač robil.

Díky že mi držíš moje Global Ammunation a že platíš tak drahú ocrahnku.

Tvoj šmolko
Aj ja mám rad naše stretnutia .. :D Tá veta že si rád že ešte hrám ma zahriala na srdiečku ďakujem ti. Ehm aké global ti prosím ťa držím ? ty mne držíš autoškolu lv žejo. :DDD
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Edit nové nadpisy a friends list .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
CpT
Dlho som tu nič nenapísal takže k vizitke text pekne ladí ku nadpisom tie nadpisy sú top beriem ťa ako jedného z top hráčov pre mňa na SP dúfam že ešte zažijeme tie časy dealerov <3 ty určite vieš ktoré myslím
EM1N3M
Citace
Dlho som tu nič nenapísal takže k vizitke text pekne ladí ku nadpisom tie nadpisy sú top beriem ťa ako jedného z top hráčov pre mňa na SP dúfam že ešte zažijeme tie časy dealerov <3 ty určite vieš ktoré myslím
Tie časy už asi nebudú keďže väčšina stých hráčov už nehrá ale tak dúfam že ešte niekedy rozbehneme nejakých dealerov .. :D A inač dik :333
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Menšia úprava vzhladu a infa.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Yoistik
Sws Reperko , Kamarád kterého znám už hodně hodně dlouho. Vitka pěkná jen má mrzí že nejsem ve Friend listu jako jeden z prvních...

Pokec s tebou suprovej, vždy pomůžeš nebo naopak ,potřebuješ něco odemně xd

Je toho více ale nechce se mi to tady rozpisoval, no prostě jsem to schnul :D

Prajem ti GL jak ve hre tak v realu moj Slovensky kamarat
Upravil/a Yoistik dne 20.12.2017 10:02
EM1N3M
Citace
Sws Reperko , Kamarád kterého znám už hodně hodně dlouho. Vitka pěkná jen má mrzí že nejsem ve Friend listu jako jeden z prvních...

Pokec s tebou suprovej, vždy pomůžeš nebo naopak ,potřebuješ něco odemně xd

Je toho více ale nechce se mi to tady rozpisoval, no prostě jsem to srchnul :D

Prajem ti GL jak ve hre tak v realu moj Slovensky kamarat


Díky za pekný komentár , ten friend list upravím potom . ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Menšia aktualizácia
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Deminger
Cs, v phde chalan moc dlho sa nepoznáme síce ale to sa zmení hádam, vizitka graficky super, hudobný vkus máš :D dakujem za označenie vo fl. Good luck!
EM1N3M
Citace
Cs, v phde chalan moc dlho sa nepoznáme síce ale to sa zmení hádam, vizitka graficky super, hudobný vkus máš :D dakujem za označenie vo fl. Good luck!


čau , díky za koment a aj ty si v pohode to TS čo sme boli spolu mi stačilo a taktiež dúfam že sa časom spoznáme viac .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Diana
Milý Eminem!
Ale nie,sranda :D
Čau,si v pohode chalan aj spevák,vieš spievať nie? Tak mi vysvetli prečo si mi nezaspieval ako si mi slúbil?! Na holou
Aj tak ti prajem vela úspechov do života a zlepšovania vo speve!
Lol :D
EDIT: A neflirtuj s demingerom :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
EM1N3M
Citace
Milý Eminem!
Ale nie,sranda :D
Čau,si v pohode chalan aj spevák,vieš spievať nie? Tak mi vysvetli prečo si mi nezaspieval ako si mi slúbil?! Na holou
Aj tak ti prajem vela úspechov do života a zlepšovania vo speve!
Lol :D
EDIT: A neflirtuj s demingerom :D


Milý Rich dakujem ti za komentár
Aj ty si v pohode chlapčisko a ohladom toho spevu čom som ti slubil ehm .. to sa dohodneme . Dakujem ti za komentár a tiež ti prajem vela úspechov ! :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
DangerRMV
Tak ti to tady trochu obnovím.

Vizitka je pěkná a uvidím jak mi budeš sedět jako kolega v OA týmu. Vizitka je i po grafické stránce dobrá a je tam dostatek informací. Gratuluji k postu OA. Hodně štěstí, ať se ti daří.
SEPARIS
Škoda že jsi v AT do te doby jsi byl v poho
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online