Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Eminem vizitka
Diana
Citácia
Top Admini na Serveri:

Asi všetci neriešim ich nejako,ale ak si mám vybrať tak Skylake,Fifa,Yoistik,Wery,Arbys,Loly,Rich

Ďakujem za označenie :D ale fakt, vážim si to, boli to síce krute časy za môjho adminovania, ale poteší, keď ma mal niekto ako favorita. :D som rád, že znovu hráš, nech sa ti naďalej darí, šéfe Kamarádi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
EM1N3M
Citácia
Ďakujem za označenie :D ale fakt, vážim si to, boli to síce krute časy za môjho adminovania, ale poteší, keď ma mal niekto ako favorita. :D som rád, že znovu hráš, nech sa ti naďalej darí, šéfe Kamarádi


haha diky za koment rich ,aspoň som našiel starú vizitku ktorú editnem :D


//Vizitka editovaná a momentálne aktuálna.
Upravil EM1N3M dňa 10.01.2022 00:35
Patas26
Pěkná vizitka, hráč se kterým jsem toho nahrál celkem dost. Celkem jsem čučel, když jsem se podíval na vizitky a vidím tebe :D . Jinak mě mrzí že jsi na mě už asi zapomněl :D (podle vizitky) :D , jinak jak tě uvidím na serveru, ozvu se.
EM1N3M
Citácia
Pěkná vizitka, hráč se kterým jsem toho nahrál celkem dost. Celkem jsem čučel, když jsem se podíval na vizitky a vidím tebe :D . Jinak mě mrzí že jsi na mě už asi zapomněl :D (podle vizitky) :D , jinak jak tě uvidím na serveru, ozvu se.


haha nie neboj nezabudol , len som tu vizitku prekopával a chybička se vloudila :D , čiže idem to hned napraviť ! :D a ano máš pravdu spolu sme odohrali toho dosť vela a nikdy nezabudnem na to ako sme spolu hrávali policajta :D . Dúfam že sa máš fajn a pevne verím že sa na serveri uvidíme a hodíme reč . Srdce pro tebe
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17