Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » PC poradna » Viry
 
virus
Eme
Ahojte, musim pisat na mobile.
No tak teda sa pustime k tomu. Dna 1.10. som si stahoval sony vegas pro 13 a mezdzitym som si siel urobit obed. Vratim sa a co vidim?? asi 10 otvorenych programov. Tak som resetol PC a vymazal tie programy, ale jeden sa mi nepodarilo vymazat. Maoha wifi. Nejaky cinsky virus ktory mi blokuje net wifi. Dole napravo mi ukazuje palicky wifi ze aky mam signal. SAMP mi nejde ale spustit a v google chrome je nejaky dns probe finished no internet. Skusal som tutorialy na YT cez mobil pozret a vraj mam spustit cmd. Ale ked napisem do hladat "cmd" tak nic. Ani mozilla ani nic mi nejde. Proste akoby som nemal net ale mam ho.. A inak som na nic neklikal, dal som stiahnut, islo to, tak som si siel spravit obed.
Viete pomoct prosim??
Geroj
Malwarebytes skus, ak nie tak adwcleaner, určite niečo z toho pomôže, vela šťastia.
Eme
ako to mam stiahnut bez netu ?? z mobilu sa nebude dat.. a presnejsie kroky by si vysvetlil prosim? dik
Gargy
Jžš a usb kabel nemáš k mobilu ?
As3
Reinstalluj pc
Eme
Hej ale tak to mi stiahne do fonu normal subor?? neviete dat link?
Gargy
Normal dej do google Malwarebytes dej free download "jak psal geroj" a pak přes usb kabel zapoj do pc a pak v pc dej tento počítač a tam to někde bude.
Eme
zatial malware som dal kontrolu, vymazat virusy ale nic. Este instalujem adw.. uvidime, dam potom update prispevku ci funguje.

UPDATE 22:21
ADW detekovalo maohu aj ucbrowser ktore mi na 99% robia problemy. Davam clean, uvidime..Pise ze adw nereaguje, necham to tak

22:46
spustil som to zas a ked dam clean tak program nereaguje. Viete pomôcť? Nechat to tak alebo ako??
Upravil/a Eme dne 03.10.2016 22:47
Eme
ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Po vyše 4 dňoch, po tolkých nervoch to nevyriešil ani adw, ani malware.
Spustil som "CMD" a potom tam napísal jeden príkaz, všetko ide Smile.
Back in black! Som späť na superpařbe :D
nemo
Dobře, považuji za vyřešené.
Měj se fajn

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21