Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - kachlicka.HA
Zrušený účet
Vítám Vás u dalšího rozhovoru do kterého jsem si vybrala Vámi známého průseráře kachlicku a trošku ho vyzpovídala. Pro pohodlnější čtení si můžete pustit následující song:



img.tpx.cz/uploads/kikushkachlickanadpis2.png


Ráda bych Tě přivítala na Tvojem hádám prvním rozhovoru. Na úvod se nám můžeš představit a prozradit o sobě, co jen budeš chtít.


Děkuji, jsem rád že jsem byl vybrán zrovna já, toužím po tom od doby, co jsem viděl sekci rozhovory na fóru serveru.
Takže začnu.
Jmenuji se Jiří, jak již asi někteří ví tak podle jména ve hře tak příjmení mám Kachel
Je mi 15 let, ještě tento rok 16 ale až v prosinci na konci.
Žiju v Ostravě, chodím do školy ve vítkovicích(samozdřejmě střední). Moje koníčky jsou: Venčení psů, hraní na PC a jezdění na motorceMimo.



Až na konci prosince jo ? Tak to jsme zhruba stejně, taky jsem narozena na konci prosince. :D No nic, přejdeme dál.
Jakou školu přesně studuješ ? Jaké zaměření a čím bys potom mohl eventuelně být ? A jak by ses tedy rád uplatnil ?


Studuju přesně na Vítkovické střední škole v hrabůvce(hasičská)
Obor: Strojní mechanik
Momentálně pro mě nejhorší škola v ostravě, jsou tam zloději, feťáci a mentálně zaostalí studenti.
Ještě po vystudování Strojního mechanika(zámečníka) bych chtěl udělat další maturitní obor a tím je Automechanik a elektrotechnik.


Tak to Ti popřeju hodně štěstí v tvojem studiu a ať neskončíš jako ti, kteří jak jsi zmínil fetují a jsou problémoví.
Všimla jsem si, že rád jezdíš na motorce. Na jaké motorce, té motokrosové a jezdíš taky závodně ? Měl jsi někdy v tomto sportu úspěchy ?


Děkuji, vážím si toho.
Moje oblíbená značka motorky je Yamaha, Honda a jawa
Prozatím nemám řidičský průkaz, ale je ve výrobě. :D
Závodně ještě ne, vždycky jsem snil jako malý, že budu jezdit Moto GP a sním o tom ještě do teď. Pusa
Úspěchy mám, už se mi 2x povedlo srazit kočku.
Obě byly stejně tak, že jsem vyjel ze zatáčky a srazil kočku
2x se těžce zranil a 2x rozbil motorku.
Ať vidíš jak motorka je nebezpečná, pošlu ti fotku nohy(mé) po takové nehodě.. To jen při malé rychlosti.

https://img.tpx.cz/uploads/ghdafhadfh...fhadfh.jpg

Tak to chudák Tvoje noha, muselo to asi hodně bolet a potom ty strupy.
Dnešní doba mladých je poněkud zvláštní. Co si o svojich vrstevnících, nebo i lidech, kteří jsou od tebe o 5 let starší/mladší myslíš ?


Co si o nich myslím ?
Spíše ti mladší..
Případ holky, kterou znám je hrozný..
Holčička měla sex už ve 12ti s klukem kterému bylo 18.
Je to hrozné prostě, děcka od 12ti už mají sex, kouří a některé i pijí. A nemyslím si, že to byla jediná holka, která měla sex už v tak mladých rokách, v ČR se jich najde i více.


Toto je ovšem smutné a podle mě se to nezmění.
Ty jsi jaký typ člověka ? Co rád takzvaně vyhledává k*ndičky, hulí trávu, pije, ne-li požívá drogy, chodí na párty a za školu ? Nebo ten, co na tady tyto věci kašle a je "podstivý", nepije a nezajímá se moc o věci kolem sebe ?


Jsem zrovna ten lepší typ.
Nehulím, nepiju, nechodím za školu a už vůbec nefetuju.
Nemám to rád, jen to ničí zdraví, hlavně to kouření, které mi zabilo babičku již ve 49ti letech.
Ten kdo se mě zeptá, tak mu řeknu: Cigarety nikdy, alkohol od 18ti, tráva apod. nikdy!


To jsem ráda, že máš k tomu takový přístup a doufám, že Ti to i vydrží !
Myslím si, že bychom mohli přejít k serveru a zeptám se Tě na nevšední věc.
Jak jsi se dostal k Super Pařbě ?


Děkuji za podporu.
Dostal jsem se k ní tak, že jsem jednou byl u kamaráda a ten jí zrovna hral, neuvěřitelně mě chytlo jak tam furt jen jezdil.
Jezdil gangrace, který mě chytil nejvíce. Prostě jedete si race a závodíte, k tomu máte blokera, který blokuje protijedoucího.
Hned po příchodu domu jsem si nainstaloval miltuplayer a zašel na superpařbu, kde mě to hrozně chytlo, chytlo tak že už mám přes 1000 odehraných hodin.


Jak tak čtu, tak se spíše zajímáš o gang systém, než ježdění misí.
Jaký byl podle Tebe nejlepší gang ve kterém jsi kdy byl a proč ? Co Tě na gangu nejvíce baví ? Jen závody, nebo dodávky a nebo jen ta samotná komunita lidí ?


Mám jen svoje gangy a není to z důvodu, že by mě nikde nechtěli.
Já chci jezdit furt, co jsem na serveru, když bych byl v jiných ganzích, tak tam nemusí být třeba v tu dobu někdo aktivní; jak píšu, chci jezdit furt co jsem na serveru.
Zajímám se přesně to co si napsala, komunita(prostě naštveš někoho když jedeš a vyhraješ, ten ti potom napíše že máš cheaty, jen proto že prohrál) jak někteří čtenáři ví, jsem provokativní typ.
Dodávky, chodím na ně furt, ale začal až teď protože to nemělo dříve smysl, teď prostě musíte fakt o tu dodávku bojovat.


Jak jsi už napsat, hráči si Tě pamatují jako provokatéra. Hlavně co se týče prokování administrátorů. Jistě si většina hráčů pamatuje, jak jsi Nosferata provokoval skrz
Evropu 2, kde jsi mu nadával a potom bylo rádio na nějaký čas odebráno ze serveru.
Stydíš se za to, co jsi udělal, nebo jsi na to hrdý ? Udělal bys podobnou věc, kdyby se naskytla příležitost ? Chceš něco vzkázat Nosfemu ?


Ano, provokování administrátorů byla moje oblíbená věc :D
Až jsem potom dostal ban na 50h, za urážky administrátora.
Nepochopil jsem, byla to kravina.
Chtěl jsem se zapsat na sp, jako legenda :D Tím myslím to, že se k vůli mě hlavně odebralo rádio
Evropa2 a nabral jsem odvahu mluvit do E2 tak "sprostě".
A stydím i nestydím
Stydím z důvodu: Urazil jsem fajnového administrátora, u někoho jsem na posměch..
Nestydím z důvodu: K vůli mě bylo na nějaký čas odebráno rádio E2 :D
Jestli bych to udělal znova? Ne, neudělal bych to kdyby byla příležitost, dostal jsem ponaučení.
Nosferatovi jsem se omluvil a omluvu přijal, za co jsem byl velice rád, teď s nosferatem dobře vycházím.
Chtěl bych se mu ještě jednou omluvit, za to, že jsem ho urazil.
Zde ti dám video, kde je ukázaný celý hovor a malé překvápko v chatu :D

https://youtube.com/watch?v=v2FQVOo4ZRY

Ono se adminy provokovat moc nevyplácí, někdy toho mají dost a pak se nesmíme divit, že se k provokatérům chovají, tak jak se chovají.
Každopádně, jaký ty máš názor na dnešní lidi, kteří jsou v admin teamu ?


Názor na dnešní lidi v admin teamu mám takový úplně normální, dělají svou práci, hlavně chválím admina "Fifa", který ji dělá ze všech nejlépe.

Chtěl by ses někdy dostat do těchto řad ?


Ano, už na tom dá se říct pracuju.
První co musím udělat, je, si nechat prominout jeden 50h ban(1 ban a letím do banlistu!Sad)
Další bod, zklidnit se.
Třetí bod, dosáhnout věku 16


Myslíš si, že práce administrátora by Tě bavila ? Není to zrovna procházka růžovým sadem.
Čeho bys jako administrátor chtěl docílit ?


Ano bavila, dost dlouho toho chci dosáhnout, prostě si to vyzkoušet aspoň, být jako Fifa ;)
Nejlepší na tom je, že bych mohl banovat a prostě být šéf :D
Dosáhnout asi ničeho, jedině to, že, po dvou rocích(příklad) při konci v AT, bych nevybanoval server, jak to bylo teď u jednoho administrátora(Shoot) a zbytek dalších v minulosti.


Administrátor nemá být tím šéfem, který bude ostatní jenom komandovat, ale o tomto by Tě jistě informovali, pokud by Tě vzali.
Předposlední otázka bude velice nevšední. Potkal jsi se už někdy s někým ze Super Pařby osobně a chtěl bys popřípadě ? S kým ? Pokud nám to prozradíš.


Nepotkal jsem se s nikým prozatím ale chtěl bych.
Jsou to 2 kluci konkrétně z Ostravy a to jsou: Szelby a Luki.
Proč zrovna oni ? Připadají mi v pohodě týpci, skvěle se s nimi kecá a příjdou mi prostě takoví pohodoví


To bude z mojí strany vše. Děkuji Ti za rozhovor a ráda bych Ti popřála hodně úspěchů v reálném životě a taky v herním.
Měl bys nějaký vzkaz pro hráče ? Máš poslední šanci se projevit.
:D


Taky děkuji.
Jo měl, ať se těší, až se dostanu do AT.



Co spíš ?



Reálný život / Super Pařba life
Realný život

Gang Race / Dodávka
Gang Race

Tumik / Szelby
Szelby

Vzhledově nepěkná holka, ale věrná, milá, dobrá kuchařka / Vzhledově pěkná holka, ale na všechno levá
Vzhledově nepěkná holka, věrná, milá, dobrá kuchařka

Auto / Motorka
Auto

Pizza / Zmrzlina
Pizza

Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:32
Nosferatu
Kikushko, tak rozhovor je pěkný a otázky jsou také poměrně fajn rozvržené a nejsou takové suché, je v tom něco trošku jiného, takže se mi to libí.
Ale ne, mohlo by to být i lepší o tom žádná. :D
Co k hráči ? Tak nějaké problémy tam jsou, ale je to minulost, ovšem na tu se nezapomíná. Jedna věc mě zaráží, nahoře píšeš o tom, jak máš rád motorky, jak rád chceš jezdit MotoGP, ale dole raději preferuješ auto, to nedává zrovna 2x smysl, ale jinak rozhovor to byl fájn a nečetlo se to nejhůř.
Geroj
Pekne spracovaný rozhovor, pokračuj.
Szelby
Pěkný rozhovor, dobře se to četlo jak již zde bylo zmíněno pokračuj Smile
Szelbovsky Cool
Baseball
Rozhovor celk povedeny, ale graficka stranka me moc nezaujala. Uvidime u příštího rozhovoru ;)
Zrušený účet
Děkuji vám za pochvalu.
Baseballe, příště možná udělám to, že napíšu Kikush: Otázka a kachlicka.HA: Odpověd
Udělala jsem to takhle schválně, abych věděla, jestli se to bude dobře číst, nebo ne.
MaReK_
Diky za nohu Zle
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Zrušený účet
Citácia
MaReK_ napsal:

Diky za nohu Zle


Už jsem ti to dala pod odkaz, aby se nenašel někdo další jako ty a nesložil se z té nožičky. rofl
Rosta
Pěkný rozhovor ! Smile Jinak jsem rád, že vidím další lidi se zálibou v motorkách, ale doporučil bych ti koupit si nějaké oblečení s chráničem viz. tvá noha :D Jinak YAMAHA Good job!
Teczka83
Paráda, první rozhovor se ti povedl. A Kachlička je v poho, ale na fotkách je jak dřevo :D
Zrušený účet
Děkuji vám za pochvalu. Smile Příště si zkusím pohrát trochu s tou grafickou stránkou rozhovoru.
Geroj
Vždy som si prial rozhovor s malým romskym gayom Kappa
Kriss
Rozhovor je super. Good job! Co se týče Kachličky, tak velký G na serveru a přitom jak čtu krotký jak beránek.
Jsi dobrý!
SmouKy_
Kdo to je ?

Citácia
Vzhledově nepěkná holka, ale věrná, milá, dobrá kuchařka / Vzhledově pěkná holka, ale na všechno levá
Vzhledově nepěkná holka, věrná, milá, dobrá kuchařka

V 15 letech ? Pěkná lež !
Ondrah98
Rozhovor jako takový není špatný, nicméně nechápu výběr hráče. Pokud to porovnám s nickama, co zde v rozhovorech vidím, tak se děsím při pomyšlení, že to bylo to nejlepší, co šlo vybrat... Nevěřím tomu nebo spíš nechci. Jestli je nejvýznamnějším hráčem pro rozhovor provokatér, kterej ještě ani provokovat neumí, tak se trochu obávám. Že se vydával v nejmenovaném rádiu za mě a představil se jako Marek taky o něčem vypovídá. V podobným duchu je rozhovor, respektive odpovědi. Zapracuj na výběru dotazovaných a bude to mnohem lepší.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
kachlYcka
Ondrah chytil cholerickej rage, kdyby si byl aktivní hlavní, tak víš že už jsem dávno přestal provokovat Smile)) Už takových pár měsíců. No jo, ondrah je neaktivní x)
Jsem se za tebe vydával a byl jsem marek ? Větší kravinu jsem neslyšel, kdyby si trochu uvažoval, tak ti asi bude jasné že za ondru :D

Promin
Citácia
Pokud to porovnám s nickama, co zde v rozhovorech vidím, tak se děsím při pomyšlení, že to bylo to nejlepší


Ne, už od doby, co tu je tvůj rozhovor.
Ondrah98
Jsem úplně v klidu a v klidu jsem vyjádřil svůj názor. Taky již nejsem hlavním administrátorem, což sis taky mohl všimnout, tudíž na špatnej postřeh to může být třeba 1:1, aby si byl spokojenej. Nicméně ty nemáš povinnost to sledovat, stejně jako já nemám povinnost být aktivní, pokud si to zařídím, jako že jsem si to zařídil. Pro oživení paměti: https://youtube.com/watch?v=l5zUewQGrL8. Btw ta poslední věta mě měla urazit nebo si mě chtěl jen zdissovat? Každopádně se to nepovedlo... Dále nebudu tento relativně dobrý rozhovor ze strany tazatele zaplavovat svými komentáři. Pěkný den.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
kachlYcka
To nejsem já ty tup*e :D:D
Ty jsi mentál, promin, nejsi no, 1 1 nevšiml..
A měl jsem tě urazit.
Zrušený účet
Nehádejte se tady.
Ondro, vybrala jsem si ho protože jsem si myslela, že by to mohl být zajímavý rozhovor s člověkem, co na serveru provokoval a zkusit zabruslit i trochu do jeho soukromí. Já jsem si ho vybrala proto, že ho hráči znají. Jak už ve špatném světle, tak možná i v tom dobrém.
Baseball
Pánové,
Citácia
7. - Snažte se držet příslušného tématu v jednotlivé kategorii. Víme, že se po čase diskuze stočí jiným směrem, častokrát úplně mimo původní myšlenku.


Běda vám jestli ještě jeden takový post napíšete Jsi dobrý!

//e
ještě doplním:

Citácia
Zkrátka fórum je zde pro všechny za účelem komunikace a získávání dalších informací jeden od druhého a především k řešení problému se serverem a webem. Je tu také jako zdroj zábavy a ne místo k přenášení vlastních problémů na druhé. Toto NENÁ místo určené k boji! Bavte se, diskutujte, užívejte svobodu slova a respektujte názory jiných!

Upravil Baseball dňa 18.10.2016 19:40
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18