Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor Baseball #2
Teczka83
Zdravím vás. Jelikož jsem dostal opět možnost stát se členem žurnalistů zde na webu, tak jsem jí využil. A pro první rozhovor jsem si vybral hráče a admina Baseballa. Je to celkem kontroverzní osoba, tak chci zjistit proč.

Teczka83: Zdravím Tě a rovnou se zeptám, co jsi dnes dělal? Počasí na dvě věci, teplo už taky moc není...
Baseball: Ahoj, dneska jsem šel s kámošem který řídí tramvaje tady v praze jednu otestovat, celkem sranda hlavně ten pokec na konečnejch při pauze

Teczka83: Takže jsi se nenudil. No proč jsem si tě vybral k rozhovoru. Jseš taková kontroverzní osoba. Hodní stížností na tebe, tedy zdá se mi že neoprávněných. Jedna aktuální je za to že jsi zabanoval hráče za chetaing. Podle videa se ale zdá, že máš pravdu. Proč jsou na tebe někteří hráči protivní. Děláš něco špatně, nebo si myslíš, že je to čistě závist?
Baseball: Tak ono to jde spolu ruku v ruce, někomu zabauješ kámoše, ten co hraje na tebe vyletí a pak to předává dál a dál, takže tím že zabanuješ někoho, například Cheating, tak jeho kámoš se na tebe ihned vrhne v Pm / SB (téže aktuální) a ostatní hráči, co si libují v hledání chybek se toho chytí a hned to roznimrají takže pak to vypadá jak když tady vybanovávám server, jak mi již bylo jednou takto od nejmenovaného hráče vyčteno, "přestaň mi laskavě vybanovávat gang, zasedl jsi si na mě", ano vskutku 3 z jeho gangu dostali odemě permu ale rozhodně to není moje zaujatost, ale to že hold si berete do gangu problematické hráče a pak z selhání již zmíněného gangu obviňujete administrátora.
[18:02:36] Filip: Samozřejmě nikdo není vševědoucí, ano mistr tesař se občas utne, párkrát se někde něco přežene, nějaké ty Cleo nitra a tak, to se těžce poznává takže tam je jasné že je ta neomylnost menší, ale většinou toto řeším že konzultuji s kolegy aby se zabránilo takovéhlemu selhání


Teczka83: Takže ono se vlastně až tak moc nezměnilo. Pořád ten admin trpí tím, že někomu zabanoval kamaráda, samozřejmě bezdůvodně. No nechme tohle ležet, protože to je takový nekonečný příběh. Poprosil bych tě, aby ses nám trošku představil. Stačí jenom základní věci, aby ti někdo nepřijel rozbít ústa, za to že jsi ho zabanoval.
Baseball: Tak jmenuji se Filip jak mnozí vědí, vydělávám si rozhodcováním baseballu a softballu, samozřejmě rači pískám softball ženský kde je aspoň hezký pohled navíc, jen koukáš na prdelky a ještě ti za to platí, je to celkem "práce snů", ale zpět ke mně, je mi 16 let a žiji v Praze, studuji IT, to je asi tak veškeré základní info :D

Teczka83: No tak to je fajn přivýdělek. A ještě když máš takový pěkný výhled na ženská pozadí :D. No představ se nám trošku herně. Jak ses dostal k SP, kdy ses přihlásil a jak jsi se dostal k AT?
Baseball: Tak k SP jsem se dostal jak jinak než přes kámoše, GTA hraji od roku 2008, jo to jako kid jsem začínal ani nechtějte vědět co jsem v singlu dělal, jednou ve škole se kámoši bavili o tom že půjdou na GTA a že budou dělat mise atd, tak jsem se k nim připojil, to bylo 28. září 2013, prošel jsem přes spoustu nicků, tento mám od konce roku 2014 a zatím se ho úspěšně držím. Po X-Mass 2013, kdy byl dům zdarma jako dárek, jsem si koupil takovou chatku v LS, tehdá jako úplný zelenáč jsem jí chtěl někdy v dubnu vyměnit za firmu, no co myslíte týpek mi jí sebral, tehdá jsem byl fakt nasranej a myslel jsem že už se na to vykašlu, ale pak jsem začal makat, připojil jsem se do Pizzařů LS, tehdá je měl myslím jakýsi mikusi nebo tak nějak, přesně si to nepamamtuji jen vím že dostal permu za bugování peněz, ale každopádně firma málem krachla a tak mi jí předal, když mi jí předal měl jsem ani ne 80 hodin, takže jsem tam měl samé zelenáče ale firma se držela, poté jsem požádal na webu, tehdá se dala firma přesunout pouze přes návrh na webu, který jsem založil, firma se přesunula na místo, kde je dodnes a jsem na to hrdý, přesunul jsem jí protože tam byl a dodnes je gang, který spawnkilloval u firmy. No tak cesta do AT začala na začátku prosince 2015, tedy skoro před rokem, kdy mi Tumča napsal zda bych neměl o tento post záměr, hlavně kvůli mé ranní aktivitě, tehdá po ránu řádili na SP spamy od konkurence, cheateři, floodeři atd, což už teď není, troufám si říct díky mě

Teczka83: No tak to je fajn příběh. Takže k mulťáku ses dostal vlastně přes kámoše. Kdyby jsi měl porovnat SP dnes a SP v době, kdy ses přihlásil. Nemyslím jen server, ale komunitu jako takovou?
Baseball: Tak to je fakt neporovnatelný rozdíl, nedá se to porovnat, dneska si každej myslí že když z tebe, nebo ze sebe udělá blázna že bude vtipný a oblíbený, ale dříve když jsem se přihlásil se hráči ještě aspoň většina normálně bavila, v pohodě spolu komunikovali ale teď to je samá urážka, narážka, přirovnání a samé hádky o úplných blbostech, kdyby se ta možnost naskytla určitě bych byl velice rád kdyby se sem ta komunita vrátila.

Teczka83: Jojo, to máš pravdou. Teď jsem se bavil s Kikush, že je až neuvěřitelný kolik lidí by ti zkvaltovalo mámu, kolik lidí by ti rozbilo ústa a tak podobně :D. Hele co říkáš na dění ve světě? Uprchlíci a tak podobně. Vzal by sis nějakýho domu? A k tomu se váže druhá otázka. Dneska se odpalujou lidi ve jménu alláha a zabíjejí nevinné. A přijdeš na server a tam hráči stabilně vypisují "alláhu akbar" a podobný hlášky hodné těžce labilního člověka. Oni říkají že je to sranda, ale trošku divná, ne?
Baseball: Tak to první, bejt po mém, klidně mi říkejte extrémista ale je to tak, ty lodě bych jim klidně potápěl, nejde mi do hlavy že truchlej že se utopilo nějakejch 50 imigrantů kteří tady okupujou evropu a pak vykrádaj na pobřeží obchody, fakt mi to hlava nebere proč NATO zachraňuje tyto imgranský blázny a ještě je dováží do EU, jak TAXÁK maj je vozit zpět a né ještě dovážet na vyhřáté vojenské lodi do Evropy, neumí si zjedat pořádek u sebe, tak jdou dělat bordel k nám.. K věci druhé, určitě se mi to nelíbí, nejrači bych aby na vlastní kůži cejtili co to je "allah akbar", třeba někdo z jejich rodiny byl u toho, nemusel by být přímo mrtev ale aby věděli co vůbec píší, to je to o čem sem mluvil s komunitou, jsou to děti které slyšeli Allah Akbar v TV a teď si myslí jak jdou s dobou že budou psát to co teroristi, jen ať to zkusí zařvat třeba na letišti, řekl bych že dlouho ve stoje nebudou...

Teczka83: A tak pro někoho jseš extrémista a pro někoho ne. Já jsem taky pro aby se to potápělo. V Austrálii to tak zavedli a mají tam klid. No nechme politiku. Mám na tebe poslední otázku. Kdyby jsi měl možnost kočírovat SP, změnil by jsi na ní něco? Zkus tu něco doporučit Atomasovi.
Baseball: Tak určitě bych něco změnil, cenu premia, ale za podmínky že bych viděl jak na tom super pařba je, což já samozřejmě nevidím, ještě bych asi nějaké malé detaily ale to už jsou drobnosti které možná časem až najdu chuť sepíšu na web :D

Díky za tvůj čas a vám přeji příjemné čtení Smile
Upravil Czech_ dňa 13.05.2020 13:53
Panther
Akurát dnes som nad tým rozmýšlal, či ešte vôbec niekto robí rozhovori, pretože dosť dlho som tu nič nové nevidel, takže chválim Smile

K tebe Basebal ja osobne nemám nič proti. Tak ako som sa vyjadril ku jednej tvojej téme tu na fóre, tak za tým si stojím, no nič to nemení na veci, že mne si nikdy neublížil a myslím, že ja tebe tiež nie. Si fajn chalan, no niekedy by to chcelo sa trochu odosobniť a uvolniť aj keď verím, že dosť vecí, ktoré sa na SP dejú sú dosť pod tlakom a nafúknuté Smile V každom prípade všetko dobré a nech sa ti darí Smile A tie prdelky ti závidím, ja sa v práci väčšinoi stretávam len s babičkami Sad
Teczka83
Citácia
A tie prdelky ti závidím, ja sa v práci väčšinoi stretávam len s babičkami
i na starým kole se naučíš :D. Jinak díky :D
Rosta
Citácia
K věci druhé, určitě se mi to nelíbí, nejrači bych aby na vlastní kůži cejtili co to je "allah akbar"


Dost nemorální.

Jinak rozhovor, ujde, ale mohl být delší. Gratuluju že máš funkci žurnalisty a budu se těšit na další rozhovory.
Zacek
Omlouvám se, ale rozhovor mě moc nezaujal, zdá se mi to moc zdlouhavé. K tobě Baseballe, neměl jsem s tebou nikdy žádný problém ani spor, jen od doby co máš určité povinnosti v AT, tak si se změnil, ale to asi každý, takže na to prď a dělej nadále svou práci.
Nic nemyslím špatně, neutrhněte mi hlavu, díky Smile
Hi
Melmen
Rozhovor celkem ujde, ale dojem mi kazí gramatické chyby, které v rozhovoru jsou.
Zkopírovat text, napsat ho na web a barevně odlišit není nic složitého, ale také by chtělo si ho alespoň přečíst a zkontrolovat. Potom to nevypadá zrovna nejlépe.
potrebuju_prachy
Pro mě dost nezáživný rozhovor od té doby co se začala rozebírat krize a a allah.. jak kdyby toho ve správách nebylo dost. Jinak ta první část byla v pohodě a dobře se to četlo, díky.
Teczka83
Díky za kritiku Smile. Gramatiku neopravuji a ani jsem nikdy neopravoval. Rozhodně jí ani nadále nebudu opravovat. Co se týče barevného rozlišení, tak to neřeším Smile. Pokud s tím máš Melmene problém, tak si ho zkopíruj do wordu a přebarvi si to a oprav Smile
Zrušený účet
Melmene, přece nebudu opravovat chyby po tom hráči s kterým dělám rozhovor. :D Aspoň si o něm ostatní udělají obrázek skrz psaní.

Jinak pěkný, informativní a krátký rozhovor. Milé zpěstření 5 minut. :D
Teczka83
Děkuju :D
gummy
čau,

musím pochválit, pěkně položené otázky. Reagoval si pěkně na jeho odpovědi a následně se ptal na další doplňující o dané tématice. Takže po obsahové stránce super. Na chyby se nějak nedívám, takže ty mohu opomenout. K vizuální stránce to není nic ohromující, ale je to tvůj "první" rozhovor, takže pevně věřím, že ty další už na tom budou lépe. Přes to všechno stále postrádám v rozhovorech větší kreativitu a originalitu. Už mi všechny připadají téměř stejné. Ale na počtení je to OK, dozvěděl jsem se o daném subjektu nemálo informací.

Pro individua, kteří nevědí, k čemu slouží ona fráze "Allāhu Akbar", přikládám následující odkaz. Extremistická skupina zvaná Islámský stát, která si korán vykládá po svém, tento pokřik převzala z náboženství Islám. Nemám rád, když si to spojujete jen s terorismem.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Takb%C3...akb%C3%ADr

G.

Hi
Upravil gummy dňa 10.10.2016 10:45
Tom14
Mě se rozhovor líbil a to že se base změnil? Možná tím že už neprodělává na všem co koupí jinak se mi to nezdá. Jinak já ty katastrofy ve světě nehledám a mám KLIDNÝ život od té doby. Doporučuji nekoukat na zprávy a nečíst ty hloupé noviny co jen zveřejňují tragédie.
Thms
No neviem ako vy, ale ja som celkovo trochu nepochopil na čo vlastne tieto rozhovory sú. Myslím si, že väčšinu ludí vôbec nezaujíma čo robí Baseball s kamošmi po robote, alebo akékolvek iné informácie o jeho živote a úprimne lutujem ludí, čo nemajú nič iné (v živote) na práci, ako čítať takéto akési osobnostné profily človeka, ktorého ste nikdy nevideli a ani neuvidíte.

Ja osobne som prečítal asi prvých 5 riadkov a prestalo ma to baviť aj zaujímať.

Keby mi niekto šiel nadávať do nahrabávania, tak sa najprv pozrite čo komentujete vy.


PS: Prepáč Base, že som to napísal akurát k rozhovoru s tebou, nič proti tebe.
Upravil Thms dňa 10.10.2016 18:21
Teczka83
Někteří hráči se chtějí dozvědět něco víc třeba o administrátorech. A pokud někoho rozhovory nezajímají, tak si je číst nemusí, je totiž demokracie Smile. Mě taky nebaví číst třeba návrhy na akce, ale nechodím tam a nekomentuji to Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17