Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Bandicam
sKiLL
Zdar, mám W10, nainstaloval jsem NVIDIA GeForce Experience a najednou mi přestalo natáčet pokaždé obraz ze hry. Funguje mi asi nějak takhle, funguje i s obrazem, další jenom zvuk bez obrazu a dále také i s obrazem. Nevíte někdo co s tím?
Pandy
Zkus si stahnout nějakou novější verzi a coje kompatibilni s win 10 a tvou grafarnou. Po nové aktualizaci WIN10 mi to taky blblo ale uz je to v cajku.
sKiLL
A ještě mám otázku, jak nastavit bandicam, aby byla snesitelná kvalita a zároveň, abych videa mohl upravovat v Sony Vegas 13.
DanyaS
Citácia
sKiLL napsal:

A ještě mám otázku, jak nastavit bandicam, aby byla snesitelná kvalita a zároveň, abych videa mohl upravovat v Sony Vegas 13.


V nastavení videa máš něco jako "kodek" tak to přenastavuj dokuď to nebudeš moct dávat do Vegasu. Momentálně nemám v PC bandicam tak ti bohužel nemůžu poradit přímo jakej kodek.
Tearsko
pravdepodobne chybný ovládač/ chybné nainštalovaný ovládač , buď odinštaluj a nainštaluj nový ovládač cez safemode alebo ešte kukni či je aktuálny
DanyaS
Citácia
Tears napsal:

pravdepodobne chybný ovládač/ chybné nainštalovaný ovládač , buď odinštaluj a nainštaluj nový ovládač cez safemode alebo ešte kukni či je aktuálny


Blbost, jemu nejde dát do vegasu video protože se s tím neshoduje kodek videa. Taky jsem to tak měl a změnil jsem kodek a šlo to.
Prostě zkus všechny kodeky, změníš kodek natočíš něco zkusíš dát do vegasu a takhle dál.
Tearsko
ja som sa vyjadroval k prvému topicku, nie k bandicamu
Warning
Neaktívne
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17