Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[ANKETA] Nejlepší gang video?
L4GZ
Zdravím, dal jsem hlas gangu Outlaws Deckers, není to tím, že v něm jsem, ale jak už výše psal geroj, video je pěkně zpracované, první jsem myslel, že dám hlas mu za úžasný edit, ale obrik, který je začátečník v stříhání a editu (#NOHATE) tak mě toto video fascinovalo, je tam vše vystihnuté, co se v gangu děje, kdežto v ostatních jsou pouze GR, není to chyba, ale můj názor, cya.
Upravil L4GZ dňa 10.12.2016 16:55
Suve
Dal jsem hlas videu od Obra, protože Bbr dokázal udělat dost kvalitní video během pár hodin a dal do videa sawny, grka, dodávky, územka.
Upravil Suve dňa 09.12.2016 21:48
Gigamer
Takže chci dát svuj hlas Compton Street video nejvic pobavilo a bylo i dobře zpracované
popi
Svůj hlas dávám Outlaws Deckers, protože se mi líbí nejlépe obsahem i hudbou, ale také ho reprezentuji.
_Steve-Man_
Dal jsem hlas gangu Slow riders, jsme gang který se zabývá hlavně GRkama, a přesně to bylo ve videu krásně ukázané.

Gerojovo video se mi líbilo. Nelíbili se mi grka ve videu, ale zpracování videa

PS: Všichni si dejme ruku na srdíčko, a řekněme si pravdu že z 90% hlasujeme pro svůj gang protože chcete vyhrát:D
Szelby
Zdarec můj hlas patří WSTL video krásně zpracované, hned od začátku jak jsem to viděl mi bylo jasné že to vido bude top. a je to pravda dle mě nejlíp zpracované video.

Hodnocení dalších...
Druhé videjko se mě líbilo od Slow riders a největším zklamáním je pro mě OD video, škoda no.
Szelbovsky Cool
evry
Můj hlas patří Outlaws Deckers
Dlouho jsem premyslel,jelikoz geroj ma fakt krasne video graficky.ObriK na to,ze neni zadny profi editor(nehejtim),tak udelal graficky dost dobre video a ten obsah me proste zaujal je tam vse.

K Compton Street Cartel-nic moc strih,ale lrasne ukazana komunita gangu
K Slow Riders-Video dobre,ale nezaujalo me.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Saph1R
Dal jsem hlas Westu, protože chci, abychom vyhráli.
Ezy
Můj hlas patří.. Outlaws Deckers
Proč právě tohle video?
Parádní výběr hudby. Žádný duc duc a podobně.
Na to v jakém programu to dělal tak Palec nahoru
Žádné přeplácané video efektama a tak dále.
Člověk, který nemá páru s nějakým Sony Vegas a podobné editovací programy. A dokáže si vyhrát s tím co má v počítači.
Výstřižek na co je gang zaměřený a ukázka toho co lze očekávat v gangu a záběry z ruzných kategorii a hlavně jen né od jednoho člověka.


Jinak chválím práci u Geroje. Pusa

A děkuji, že jste si zůčastnili této akce. Jooo
Brendy
Zdravím, kukol som si všetky videá a vidím, že každé video má niečo do seba. Ale svoj hlas dávam West-Side Thug Life, pretože je asi zo všetkých najlepšie postrihané a vidno, že Geroj si dal s tým vela námahy aby dosiahol toto...

Geroj, palec hore.

Aj keď s myslím, že sila gangu Outlaws Deckers je úplne na inej úrovni (môj názor) aj tak napriek tomu dávam hlas WSTL... hodnotí sa tu video.. respektive nejaká reklama na gang.
Upravil Brendy dňa 11.12.2016 17:05
Zawy
Hlasoval jsem pro OD, protoze nebudu davat hlasy konkurenci Smile
Zetk0
Hlasoval som za gang West-Side Thug Life nie preto že som tam dal momentalne prihlášku ale preto lebo je to najlešpie video z tých 4. Pekná grafika, dobrý stih, hudba sedí síce vela ukážok z griek je to trošku nudne ale z toho výberu je to najlepšie video. Smile
Mixer
Hlasoval jsem pro Slow Riders důvod je ten že jsem ho dělal já + jsme do toho všíchny(ti co chtely) něco daly společně jako team co se umí domluvit.
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
aure
dal som im hlas ==> kvalitu treba ocenit a skvely edit
Vondrej
Hlas jsem dal Copton Street Cartel, protože mi příjde, že video je nejoriginálnější a taky jde vidět, že gang má skvělou komunitu, že v gangu je sranda a dobrá nálada.
Sice není nejhezčějšeji sestříhané, ale to mi nepříjde jako problém:)
Mindie
Dala jsem hlas gangu West-Side Thug Life, jasně v gangu jsem, tak ještě abych mu hlas nedala. Ale myslím si, že z mého pohledu už je celkem jedno v jakém jsem gangu, protože se na server stejně moc nedostanu, abych to tak hrotila. Víceméně je ten hlas spíš pro Geroje, protože vím, jakou si s tím dal práci. Video jsem si pustila a už po pár sekundách jsem se začala smát a jakmile mě něco rozesměje, tak to nemá konkurenci. Smile
Ben
cs davam hlas gnagu Compton Street Cartel pretože je to dobry gang,komunita,taktiež ako sa vitiahli na 30rank+ atd... .
Nurburing007
Compton Street Cartel
pretoze na videu je vidno aka tam je dobra komunita+nato ze je to robene na rychlo tak to je fakt pekne
Zrušený účet
Hlas jsem dala Westu, jelikož Gerojovo zpracování videa je opravdu hezké, hlavně ten konec. :D
visionary_
Hlasoval sem pro CSC a důvod chci vyhrát.
Ale respekt všem ostatním.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17