Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[ANKETA] Nejlepší gang video?
Kratoos
MŮŮJ HLAS má Slow Riders protože maj dobré spacované
TheVitman
Dal sem hlas Slow Riders, video je pěkně udělané, představilo to perfektně gang. Nemám co vytknout.
Mravec
Slow Riders pretože som taký istý karierista ako každý z ostatných gangov
Janci
S Grove sme sa bohužial zúčastniť nemohli, lebo my robíme len videá na 7k kamere a nebolo by to konkurencieschopné vašim priemerným/podpriemerným videám. Ale svoj hlas by som chcel dať tomu westu, či ako sa to volá, lebo mi to Geroj povedal.

img.tpx.cz/uploads/zebrakgeroj.PNG

Tak dúfam že to vyhráte a budete trochu ako Grove, video sa mi nechce pozerať, moc dlhé.
Upravil/a Janci dne 10.12.2016 21:07
DaJaS_
Svůj hlas dávám gangu Slow Riders, protože jsem jeho součástí a budu podporovat svůj gang a né konkurenci. Taktéž proto, protože tento gang dokázal za pár měsícu se dostat s respektem na tak vyskové číslo, jako některé gangy za několik let.
Vojta369
dal jsem hlas slow riders, protože se mi líbí jak ve videu představili jednotlivý členy
_Ego
dal jsem hlas gangu slow riders, abych si šplhnul u vedení gangu.
SmouKy_
Co si budem, west je někdě uplně jinde, bezkonkurenční video, nz sapho.
hlas u westu king
Patan
Hlas som dal West Side, pretoze som v tejto jednej velkej rodine a hajim meno nasho gangu!
Tearsko
[bcolor=#ff3333]west side[/bcolor], video je spracovaním úplne inde ako tie ostatné, hlavne ten začiatok a koniec (GRka som nekukal tie ma nebavia) , sawnenie vo videovizitke je k hovnu nedá sa na to pozerať takže je dobre že to tam nie je.
+ dobre zvolená a zostrihaná hudba k videu
esx_exiteye
Můj hlas má Outlaws Deckers

Největší obsah videa, kvalitní hudba a líbí se mi střih scén.
mtr1
100% West Geroj Suprově zpracovane,Dobré střihy,Barvy,Songa dobře vybranaSmile a líbí se mi retryho kousky:D
chovalcuk
Dávam hlas pre Outlaws Deckers pretože viem že Obrik si dal na tom dosť záležať a mal s tým vela práce keďže materiálu bolo dosť. Dalšia vec sú dobré strihy,hudba a obsah videa.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=10946
zorys
Dávám hlas Compton Street Cartel, protože jsem zaprodané děcko, co má rádo svůj gang a PredySův teplej hlas. cc

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Druck
Dávam svoj hlas pre OutlawsDeckers , pôsobim v tomto gangu už dlhší dobu a som rád že ho takouto formou môžme reprezentovať Smile
Pegasus
WSTL hudba , farby , edit , zábery to všetko spolu ide ako hodinky Smile super video. rozhodoval som sa ešte medzi RaTyho videom :DD nevedel som či mám dať hlas tomu čo ma rozosmialo , alebo to čo je naozaj spracované do posledného detailu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Grizzly
West, video i hudba bez konkurence. Hlavně ten začátek RIP Gang systém, je to tak smutně pravdivý až je to vtipný. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
VIDOG_CZ
Dal jsem hlas gangu slow riders video je pěkné udělané a pěkné záběry
mkj
West side jednoznačně nejlepší zpracování, z ostatních mi slejza rohovka
Kuboo_
Môj hlas dostal gang Outlaws Deckers
Dôvod: Pôsobím v tomto gangu + obsahovo najlepšie video
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19