Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
♕ CpT. ♕ - ENDE
Jertn
Ahoj Kapitáne
máš krásnou vizitku fakt š****. Dozvěděl jsem se o tobě něco nového a něco už jsem věděl. Jsi nejlepší OA občas dáš i pro mě akci. <3 Jinak jsme skoro každej den na teamspeaku sice ti někdy mamka bere mikrofon ale to nevadí. Ona to myslí dobře. Jinak jsi šéf je s tebou sranda a máš dobré srdce. hodně štěstí měj se krásně a užij si prázdniny xD


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
XspeeD
Tak keď už mám ten ban na deň na SP tak som si našiel čas aj na tvoju vizitošku. Vizitka celkom pekná, dozvedel som sa o tebe niečo nové, niečo som už vedel. Si možno tak 1 zo 150 čo si pamätá mňa na SP pod týmto nickom B) Podľa mňa s Eminemom jednoznačne najlepší OA. Veľa štastia vo virtuálnom aj osobnom živote Jojo
CpT
Ďakujem Smile
MaiLo
No Kapitánko :D :D Moc vizitky nekomentujem , ale tebe okomentujem. Prídeš mi ako fakt úplne v pohode týpek, nehádaš sa a dúfam že takým akým si ostaneš aj naďalej :D Staviaš fakt super závody a akcie, tak snáď ti to vydrží :D Niekedy musíme hodiť reč :D GL aj na SP aj v RL Smile
CpT
Ahoj,Díky MaiLo. za komentár a taktiež za pochvalu akcí :D
Bohužial teraz akcie nebudú Sad z dôvodu že som Moderátor a tiež som počul že si zo Žiliny to cením to máme blízko a presne viem kde chodíš na kebab :D GL Hi
MaiLo
Ano ano Sultan kebab topka xd xd :DDD
Budoucnost
No, prostě frajer. Můj osobní grafik, a asi tě nemá Zoro rád. Vítej v černá barva crew, zatím jsme tu dva a budem držet malé počty, je to pocta. Přeju hodně štěstí do života... Prostě to co píšou všichni. Zůstaň frajer Pivo
CpT
Díky Smile
Kompix
krásná vizitika dalo se to číst možná si mě nepamatuješ protože jsem už dlouho nebyl na SP.. pban ale vidím že jsi pohodový hráč hodně štěstí ve hře a do života ;)
CpT
Bohužial teraz si nespomeniem díky, nech sa ti darí Pusa
Jertn
ty kraso zajimalo by me jestli jeste vubec zijes kamarade, zlaty casy


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17