Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
♕ CpT. ♕ - ENDE
CpT
Díky moc poteší Dám ti pusu
CpT
Menšia aktualizácia
Pink
Ahoj,

tobě jsem už vizitku komentoval někdy v minulosti, ale to je jedno. :D Chci ti jen pogratulovat k postu OA a ať se ti na tomto postu daří. ;) Snad se někdy na tvojí akci podívám. :D
Tom14
Podle mě máš nejlepší závody z OA na serveru. Zasloužíš si ten post Smile. Jen tak dál a díky za označení.
CpT
Pink - díky moc :D čím viac komentárov tým viac adidas Kappa však to poznáš :D


Tom - ďakujem ti za koment a musím ti napísať že keď sme boli spolu v skupine tak som sa bál ako to dopadne no teraz som rád že to skončilo tak ako to skončilo :D dúfam že ťa to bude baviť a nebudeme mať žiadny problém prajem ti vela šťastia na postu OA Smile
Upravil/a CpT dne 03.01.2018 15:02
Kintor123
Nazdar CpT. tebe nějak už znám asi ty 2 měsíce. Jsi super člověk , sice si mě tam neoznačil ale co už. -_- Ted k tobě jsi super člověk , když chci pomoct tak rád mi poradíš , když ti napíšu v PM at uděláš nějakou akci tak jí uděláš nebo napíšeš - necham ostatním prostor na akci. Byl jsem s tebou a Benem ve firmě , a víc mi připadal lepší ty. :-) Nevím co dál napsat , at se ti daří k postu a Realnému životu.
#[B]emalioN.
DangerRMV
Máš super závody, hlavně street závody bez ramp, které já přímo miluju, protože tam se pozná kvalitní racer. Jsi v pohodě hoch a vypadá to, že to máš i v hlavě srovnané. Tak hodně štěstí na postu OA.
CpT
Dík moc za komentár teba si dobre pamätám :D z firmy si v pohode nech sa ti darí Smile


Ove-som rád že sa ti moje závody páčia :D máš pravdu street sú viac o skille ale tak treba dávať aj skyrace :D si dobrý racer GL v živote dík moc Smile
Upravil/a CpT dne 03.01.2018 16:48
Barty
Zdravíčko CpT Smile Divím se že jsem se ještě nedokopal ti semka hodit koment tvojí vizitky ale tak se na to teďka vrhnu.
Vizitku máš stručnější ale na druhou stranu je krásně propracovaná a hlavně jsem se informoval o věcech které potřebuji. Není nějak přeplácaná a to se mi líbí Smile Takže vizitka opravdu bezchybná.

Teď trošku k serveru. Když jsem byl ještě OA tak jsem tě denně potkával na serveru. Především na akcích. Jsi úplně v pohodě hráč, určitě se s tebou dá pokecat, pobavit. Jsem i rád že jsi se dostal na post Organizátora akcí protože rád jezdíš závody tak věřím že jsou topový. Já se teďka nějakou dobu na akce ještě nedostanu ale věřím že na ně jednou zavítám :D Děkuju za příjemné počtení a ať se daří jak u tebe v reálu tak tady na SP Smile
Jo a ještě... děkuju za označení v oblíbených administrátorech.Vážím si toho YES
MaReK_
Pekná vizitka, týpek z gangu, velmi sa nepoznáme ale pripadáš mi v pohode. Myslel som že máš 20+ :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
CpT
Barty - díky moc Smile máš pravdu závody milujem :D a hlavne tie tvoje :D

MaReK_ - dík za pochvalu :D a kde si nabral 20+ ? :D
Kacka
Cpt když si mi okomentoval vizitku firemní je na čase abych okomentovala tvou :D At je to fér :D Takže hezká vizitka akce děláš dobré až na parkour :D vždycky když tam jdu tak spadnu, i když je pr někoho easy :D Ale přeju ti, mnoho akcí a parkouru ! :D At se ti daří Smile
d0g_
Čau kapitán,
Vidim ze si sa dokopal prerobiť tie nadpisy :D
Je velmi dobre ze si sa dostal na post OA pretože akcie od teba su vzdy najlepsie :D
Najviac sa mi paci ten Short NRG parkour LS :D
Vizitka je prehladná a nasiel som v nej vsetko potrebné :D
Si v poho chalan a da sa s tebou rozprávať
No neostáva mi nic ine než ti popriať GL do reálu aj do virtuálu :D
S pozdravom
JAZVEC


// gramatické chyby - iPhone klávesnica
CpT
Kacka - dík za pochvalu vizitky a akcí :D mám jeden parkour ale hráči si ho furt pýtajú :D


JAZVEC - hej nejako som sa dostal k tým nadpisom a myslím že to vyzerá dobre aj farbu som pomenil lebo červená je moja oblubená :D som rád že sa ti akcie páčia :D
KoLoB
Vizitka neni tak spatna ale osobne se mi nelibi ta kombinace tmave cervene a bile, to je ale muj vkus a jak se rika "sto lidi, sto chuti".
Hrac se mi zda bezproblemovy ale osobne ho neznam coz je asi i skoda no, popreju ti hodne stesti do virtualniho ale hlavne do realneho zivota. *Dobrá práce*Hi

// i ktomu postu OA hodne stesti. 😂😂
Diana
Čau,
Vizitka pekná,hráč v pohode boli sme v Hope-Experts ak sa nemýlim a bol si fajn.
Vela šťastia do herného aj reálneho života Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
CpT
Kolob - nevedel dom ako dať farbu ku tej červenej a nechcel som to mať tak jednofarebne tak som tam dal tu bielu :D dík za komentár a nech sa ti darí či už na SP alebo Real Life

Rich - nemám s tebou žiadny problém nech sa ti darí Smile
Skylake
Ahoj,
vizitka pěkná, hlavně ty nadpisy jsou super. Jsi v pohodě hráč a kvalitní OA, máš pěkné akce, co jsem tak koukal. Tak ať ti to vydřží! Jinak děkuji za označení, vážím si toho. Smile Hodně štěstí v životě a na SP. Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
CpT
Skylake - dík moc Smile som rád že si tam tiež :D nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale
As3
Zdravím Filipe,

si velmi v pohodě člověk,grafik, nikdy jsem z tebou něměl problém, akce výborné, taktéž gratuluji k OA, jen mě mrzí jedno :D, tolik grafiky a já nikde ve vizitce :D ale né, dělám si prdel :D

Hodně štěstí do budoucna jak v realném životě tak na SP!.

PoM - Forever jazyk :D

Čaj.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17