Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
♕ CpT. ♕ - ENDE
CpT
Jj dík za koment :D keď sa mi bude chcieť tak ťa tam dopíšem :D GL Hi
Ben_
Aj ked trochu neskoro pekná vizitka a díky za označenie :D
Upravil Ben_ dňa 23.02.2021 19:32
CpT
Díky :D a Np
Arbys
čau kapo, fajnovy OA, fajnovy kolega, vizitka ujde, ikdyž je trošku kratší, glhf
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
CpT
Dík moc :D
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Čau Fifík , najprv k vizitke. Vyzerá parádne , páči sami tá kombinácia červeno-biela.
Teraz k tebe. Poznáme sa už nejaký ten rok. Ani som o tebe nevedel že si taký kid. Na tvoj vek si dosť pohode.Jeden z tých pohodových hráčov , dobrý OA - nech ti to vydrží.
Hi
ty klaunik #)
CpT
Díky moc Smile
Zacek
Ahoj CpT. Vizitka je po grafické stránce pěkná jako nadpisy do mojí firemní vizitky, díky Smile My se ještě moc neznáme, ale přeji ti hodně štěstí na postu OA, ať se daří.
CpT
Díky Smile
Mordis
Zdravím,
takže vizitka je velmi stručná, což je možná trochu škoda protože si myslím že jsi rozhodně zajímavý člověk Smile
Nadpisy jsou naprosto nádherné, v jednoduchosti je síla a krása. Krásně to ladí s textem, super!
Vizitka se samozřejmě tím pádem dobře čte, což je jedině plus.

Tak a teď k tobě
Jsi člověk na pohodu, pokecáš, zasměješ se... pomůžeš... skvělý člověk s dobrým srdcem.
Na svůj věk jsi velice vyspělý a je mi ctí s tebou spolupracovat v týmu, snad si to nepoděláš a časem se dostaneš o stupínek výš. Určitě bych nebyl proti ačkoli nevím jak dlouho tu ještě v týmu budu Smile S tebou by se mi však spolupracovalo skvěle! Takže v tomto držím palce Smile

Samozřejmě ti musím poděkovat za označení nahoře Smile Ale v lidech se už nevidím Pláču :D

Hodně štěstí do života Kapitáne! Jsi dobrý člověk a tak to nebudeš mít v životě lehké. Ale věř a všechno dokážeš, potenciál na to máš Smile
Měj se a někdy zase popíšeme Hi
CpT
Díky Mordis za pozitívny komentár Kytka pro tebe
Za označenie v Administrátoroch neďakuj :D a v luďoch neviem prečo nie si asi nejaký bug Kappa už by to malo byť v pohode :D Neviem či by som chcel ísť o niečo vyššie už len to že som na postu OA som velmi rád a bol to taký môj ciel čo som chcel dosiahnuť lebo akcičky sú moje a to hlavne závody Pusa ešte raz díky a drž sa kámo Hi
Larex
Ahoj bráškoooo
Co k tobě si fajn kluk, kterého scamuju :D :D Jooo
Ale ne fakt se mi moc dobře staví atd však to znáš :D :D
Tak ať ti to vydrží lamo přeji ti hodně štěstí ve hře aj v reálu bráško
Pandy
Jeden z mála opravdu mála lidí z gangů, kterýho jsem si oblíbila. Hlavně co se týče OA, tak ta funkce Ti sedla opravdu skvěle.
Jseš můj dvorní grafik do článků a to se cení. Ale neboj už se to pomalu blíží do finále. :D

Grafická stránka vizitky tady se není o čem bavit, protože se dobře čte, jen ta velikost textu mi málem urvala oči sry :D
Ale jinak kombinace červená - bílá Pusa

Cením si, že mě máš v oblíbených adminech, ikdyž nevím proč, ale jo potěší to.

No nebudu Ti tu špinit vizitku nesmyslným komentářem, ale tak nějak myslím, že Ty si to zasloužíš.
Hodně štěstí v OA a třeba to někdy dotáhneš mnohem dál ;)
CpT
Larex. - čus kamo díky za komentár :D ty si ten hlavný stavač :D my sme taký pat & mat jo díky nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale Hi PS: Vyrážka sú naše :D

Wery- Ahoj neviem prečo ale vela hráčov ma bere ako hráča z gangov pritom ja sa gangom venujem minimálne :D Čo sa týka grafiky do članku není problém :D Ta vizitka je celkom krátka tak som tam hodil velké písmo nech vypadá dlhšia :D niekedy to trochu rozšírim Smile
Aj tebe nech sa darí Kytka pro tebe
As3
Ahoj píšu ti už po druhé, ale ted' z doby, kdy uz se známe pár let :D

Za poslední 3 měsíce jsme se skamarádili celkem hodně a i po večerech si dosti píšeme.

Z pohledu grafika jsem si tě hodně oblíbil, líbí se mi tvoje tvorba a hlavně tvoje cenová nabídka pro mě. Vážím si takové nabídky jsem rád, že pokračuješ.

Ted' k tvojí osobnosti, jsi v pohodě člověk, dá se s tebou pokec a občas probereme i zajímavé téma, třeba dva dny zpět že? :D
Hlavně se neměň, bud' furt svůj, pokračuj v grafice a posuň mě v tabulce na vyšší pozici jinak kamarádi nebudem.

Užívej a přeji ti hezké Velikonoce.
CpT
As3- no nejako sme sa zblížili :D ešte určite vela popíšeme :D díky moc Hi

Aktualizácia - 30.3.2018
LSK
Cc, divim sa ze tu este nemám koment
Boli sme fajn fellaz ked som začínal, až kym si ma raz neoklamal, a to som ti nezabudol.
Ako OA robis akcie, to sa mi páči, ze máš záujem spestriť hranie na serveri.
GL na poste i v reale
CpT
Diky čo bolo to bolo stým už nič nezrobíme nech sa ti darí Hi
Glam_
Bezva hráč, má dobré akce a umí i poradit. Smile
iloveyou
Krásny mladý kysucan čo vie pochopiť srandu síce je slabý v csku ale tak ja ho vždy potaham :D :D Býva 1 kopec odomna ale na Kebab nechce isť. Treba čas a niekedy isto pôjdeme ty patkaň. Organizátor akcii poprdeli vie spraviť zabavnu aj tažku na tsku srandy vždy. Pil c fanušik obtiahnuté nohavice ofina pokolena a aj ponožky ale nevadí aj takí musia byť. :D Lol
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14