Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
arbys
Diana
Ahoj vizitka je krásna všimol som si že sa venuješ grafike tak len tak ďalej. Na serveri sme mali menšie nejasnosti ale to už je za nami. Nech sa ti darí Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
aure
Srs hracom sa poznaeme sme znami odoberam ho davam mu lajk
je to frajer osobne si mysliiim pekna vizitkaa
Arbys
Citácia
Připadáš mi jako fajn týpek co se týče vlastností. Nějak jsem tvoje chování nepostřehl sice, ale vídám tě většinou jako rozumného kluka. Co se vizitky týče, tak modrá je krásná, ale na červenou nic nemá :D
Jinak
Oblíbený film: Nedotknutelní (Intouchables)

Super film, doporučuju fakt! Smile

v hudbě by jsme se našli. nice styl. :D Ať se daří na sp aj v reale, a přeju gl s firemním videem i tobě, když si mi ty popřál :D

Díky za komentář Maty, někdy musíme pokecat :D jojo, nedotknutelní jsou top

Citácia
Arbys, šéfko Smile
Ty jsi důkaz toho, že by gangstři měli dávat šanci nováčkům, přesně jak jsem to udělal já. Poprvé co jsi mi napsal PM, jsem netušil kdo jsi, viděl jsem Tě poprvé, ale hned jsem vtobě něco viděl, máš to v hlavě srovnané, jsem rád že jsem Tě pozval do gangu, kde jsme se seznámily, pohodář.. doufám že na SP ještě něco společně prožijeme a děkuji za tvou ochotu a pomoc kdykoli kdy je potřeba Smile

Raty, k tobě není potřeba psát nějakou slohovku, vše co potřebuješ vědět víš Smile jediný co ti sem chci napsat je obrovský dík za vše, co jsi pro mě udělal Smile

Citácia
Ahoj vizitka je krásna všimol som si že sa venuješ grafike tak len tak ďalej. Na serveri sme mali menšie nejasnosti ale to už je za nami. Nech sa ti darí Smile

Díky za koment Rich, beru na vědomí že ty spory chceš vymazat a jsem stejného názoru

Citácia
Srs hracom sa poznaeme sme znami odoberam ho davam mu lajk
je to frajer osobne si mysliiim pekna vizitkaa

Aure.. no.. prostě aure :D :D zandal jsi to jak Eminem :D jsi frajer na sawny a dobře se s tebou píše, Lukáši :D díky
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
NiKo_
Hráč super, vizitka pekná Smile GL

//Pozastaven
Upravil Salamoun dňa 02.05.2017 20:00
Arbys
Díky teda
Upravil Arbys dňa 30.03.2017 19:50
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
_iGDuff_
Ahoj kamaráde Smile Po dlouhé době se dostavují na web a prohlížím si vizitky a tu tvojí jsem nemohl přehlídnout. Díky za označení jako kamaráda vážím si toho nemám problém pomáhat lidem (Teda pokud si to zaslouží :D ) Jinak jsi super hráč a jsem rád,že jsem tě poznal Smile

Tak at se daří na SP i v reálu Kytka pro tebe
As3
Hráč velmi v pohodě, nějakou grafiku si mi dělal, ochota 100% Smile
Super Majitel firmy Medical Center Las Venturas

Hodně štěstí
Arbys
Duffík - moc dekuju za koment, vazim si toho a ve friend listu ti patri cestne misto Smile je mi lito ze jsem te vic nepoznal a jednou, tak za 2 roky se sejdeme a obnovime Rybare PC :D

Ase - taky diky za koment, vlastne diky te grafice co jsem ti delal jsem se grafiku zacal vic ucit, takze diky :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Diana
Este raz tu napíšem keďže sa vizitka úplne zmenila :D vizitka pekná hráč v pohode šéf :D vela šťastia v živote btw máš tam chybu pomýlil si povahu s postavou
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Arbys
Aha dik.. Ty nadpisy jeste asi predelam protoze se mi tolik nelibi a tohle zitra opravim
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
As3
Citácia
Arbys napsal:


Ase - taky diky za koment, vlastne diky te grafice co jsem ti delal jsem se grafiku zacal vic ucit, takze diky :D


Ahaa :D no tak hodně štěstí v dalsi grafice budu mit pro tebe praci :D
Ale to víc na Skypu
Arbys
Dobře, budu se těšit :D :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Panther
Ahoj Smile

Vizitká pekná prehladná, jednoduchá a všetko podstatné som sa dozvedel .. páči sa mi aj, ako si sa na konci rozpísal

My dvaja sme nejak nemali tu česť spoznať sa, ale na servery som ťa evidoval ... ako tak sme sa zblížili až tieto posledné dni a nemôžem na teba zatial povedať nič zlé Smile

Hlavne pokračuj s grafikou, ide ti to super Smile

Drž sa !
Bakerko
[bcolor=#3333ff]Vizitka velmi pekná, hráč si vpohode. Držím ti palce na SP ale aj v GL. a tiež venuj sa Grafike pretože si v tom talent[/bcolor]. :D
Arbys
Citácia
Ahoj Smile

Vizitká pekná prehladná, jednoduchá a všetko podstatné som sa dozvedel .. páči sa mi aj, ako si sa na konci rozpísal

My dvaja sme nejak nemali tu česť spoznať sa, ale na servery som ťa evidoval ... ako tak sme sa zblížili až tieto posledné dni a nemôžem na teba zatial povedať nič zlé Smile

Hlavne pokračuj s grafikou, ide ti to super Smile

Drž sa !

Díky Panthere Smile někdy musíme pokecat :D

Citácia
Vizitka velmi pekná, hráč si vpohode. Držím ti palce na SP ale aj v GL. a tiež venuj sa Grafike pretože si v tom talent. :D


Taky děkuju, škoda toho banu ale tak věřím že si za 3 měsíce podáš žádost a znova si spolu zajezdíme :D ikdyž si nemyslím že mi ta grafika nějak extra jde, tak děkuju, baví mě a to je pro mě hlavní.. Smile
Upravil Arbys dňa 08.04.2017 19:52
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Ondrah98
Nedá mi to nenapsat a nerýpnout si: Máš prohozený nadpisy "moje povaha" a "moje postava"... :D :D

Ale tak když už ti píšu, tak se rozepíšu víc kromě toho rejpnutí... Na to, že působíš v gang systému musím uznat, že alespoň na mě působíš rozumným dojmem, což jen tak někdo z gangů nedokázal, tak na tom třeba i něco bude. Škoda, že na serveru působí jakýsi **** s podobným nickem, docela se mi to popletlo a trošku nepříjemně jsem tě obvinil, ale snad se tolik nestalo. Tak se drž toho, jak na mě působíš mám za to, že je to dobrá cesta.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Arbys
Citácia
Nedá mi to nenapsat a nerýpnout si: Máš prohozený nadpisy "moje povaha" a "moje postava"... :D :D

Ale tak když už ti píšu, tak se rozepíšu víc kromě toho rejpnutí... Na to, že působíš v gang systému musím uznat, že alespoň na mě působíš rozumným dojmem, což jen tak někdo z gangů nedokázal, tak na tom třeba i něco bude. Škoda, že na serveru působí jakýsi **** s podobným nickem, docela se mi to popletlo a trošku nepříjemně jsem tě obvinil, ale snad se tolik nestalo. Tak se drž toho, jak na mě působíš mám za to, že je to dobrá cesta.

Upřímně jsi ten poslední, od koho bych tu čekal komentář, ale přesto ti za něj děkuju. Snažím se věnovat jak gangům tak i firmám a všemu ostatnímu dohromady, tak mi to přijde nejideálnější. To obvinění, v pohodě, nejsi první :D hlavně že se to vysvětlilo. Jo a ty nadpisy fakt musím prohodit .. :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
apolo14
Ahoj,
Jako hráče na serveru tě moc neznam, takže se k tobě můžu vyjádřit jako ke grafikovy.
Grafiku děláš podle mě dost pěknou, sice hejtuješ furt tu mou, ale tak co už :D
Jako hráč určitě taky nebudeš špatný, ale zkus se někdy krotit a nespamovat mě 30zpráva/s na skypu, abych ti něco napsal :D
That all, myslím, že si v pohodě hráč i člověk a grafika je lxs Smile
()
Arbys
Citácia
Ahoj,
Jako hráče na serveru tě moc neznam, takže se k tobě můžu vyjádřit jako ke grafikovy.
Grafiku děláš podle mě dost pěknou, sice hejtuješ furt tu mou, ale tak co už :D
Jako hráč určitě taky nebudeš špatný, ale zkus se někdy krotit a nespamovat mě 30zpráva/s na skypu, abych ti něco napsal :D
That all, myslím, že si v pohodě hráč i člověk a grafika je lxs Smile
()

No grafika může být 100x lepší a jasně že ti tu tvoji nemůžu chválit když s ní začínáš a je špatná, tak ti musím říct na rovinu co zlepšit, kdybych napsal, že je to pěkný tak se nikam neposuneš :D každopádně díky
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
TheVitman
Čau Arby,
vizitká pěkná, si na pohodu hráč a hlavně skvělej grafik. Hodně štěstí v realu na SP.
btw. pěkné prezentační video SP *DEVIL*
Hi
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21