Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Hry na telefon.
Interstellar
Čaute, zháňam hry na telefón, ktoré nevyžadujú pripojenie na internet, pretože nemám notebook a na týždeň idem ku babke, ktorá nemá internet, lebo nám budú meniť kotol a na čas sa u nás nebude kúriť, kúrime plynom.

Najradšej by som chcel niečo ako csr racing, čo sa dá hrať dlho a je to zábavné, hry typu tap titans, Piano Tiles, alebo ten ko*ot Pou kde iba čumíte a klikáte ma nebavia.

Oblúbené hry:
Stratégie, závodné, bojové, akčné, OFFLINE.

Telefón: Honor 6, OS 6.0 Marshmallow, takže by mi malo ísť všetko.

Už odskúšané hry:
CSR 2, Assassins Creed: Pirates / Identity, Mage & Minions, Soulcraft, Minecraft Pocket Edition, Gangstar Vegas, Dead Trigger 1, Flourishing Empires.

Platené hry mi sem nepíšte a zo srdca nenávidím Gameloftové hry, takže to tiež nie, díky.
Pegasus
Doporučil by som Clash Royale , ale chceš offline hru takže jediné čo ma napadá je

Fallout Shelter , Snow Rescue Smile

Citácia
Platené hry mi sem nepíšte


Stiahni si Appstoide Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Tearsko
Nejaké presnejšie technické údaje o tom kotli by neboli ?

hra- Trials Frontier, motorková arkáda, občas musíš aj rozmýšlať
Upravil Tearsko dňa 18.01.2017 19:57
Krowky
Si zeber karty a hraj s babkou Sedmu alebo ďura.

Stiahni si ZigZag, 2048, Alebo volaky Asphalt.
Tearsko
S tou babkou doporučujem kanastu, americké babky v amerických filmoch to zbožňujú, určite aj tvoja babka sa poteší .
Interstellar
White: Fallout uz mám, to som zabudol pripisat :D, Snow Rescue mozno vyskusam, este neviem.

Tears: Trials Frontier uz stahujem :D, k tomu kotlu, neviem nejaky bavorák to bol asi, ale uz stary, nevladal vykurovat vsetky izby :D.

Krowky: 2048 a zigzag to su take klikacky, to sa mi nepaci, asphalt asi stiahnem, vyzera dobre. Sedmu niekedy s babkou hram, ale ona ma kurence, musi im mleť kukuricu v takom mlynčeku a ráno varí.. Ona je taká starodávna, že aj slíže si sama urobí, varí pár hodín, takže nemá čas vždy. :D

Diky.
Diana
Ahoj odporúčam aj color switch je tam vela modov prajem pekný týždeň ;) Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
matok007
Ahoj skús europen war4 Napoleon je to strategická hra s obdobia napoleona možno pobaví a skús aj clash off clans a ak ťa baví chodenie a chvílu na expis sa tak môžem dobývať arény v pokémon go
Interstellar
matok007: To European War 4 som už pár krát videl na obchod play, ale neskusal som, tak to stiahnem. Clash of Clans nechcem hrat lebo uz hravam Castle Clash a pokemon go nemozem hrat, lebo nemam platene data, cize by som mohol lovit len okolo domu, u babky vôbec Smile
Arbys
Když je to ta Superpařba, tak zkus GTA:SA.. na netu se to dá v pohodě najít zdarma, zkus pohledat nějaký tutorialy na YT a zabaví to myslím dost, pro mě to bylo super si připomenout singl :D.
Jinak za mě:
Merged! - taková logická hra ale nevydržíš u toho naráz dýl jak pul hodiny
Shadow Fight - bojová, akční, asi znáš, pro mě jistota
Smashy Road: Wanted - prostě tě honí policajti a ty jim musíš ujíždět, z beden otevíráš nová auta s upgradama
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13