Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
iPhone baterka
Skiper
Zdar
Mám jeden problém, že cez noc sa mi na iPhone stiahne baterka aj o 8% jak nič.
Máte s tým niekto problém alebo je to normálne u iPhone ? Či je zlá batéria alebo kereho boha s tým je.
FleX_
Kamarát :D idem ta tu trolliť na tom mojom xiaomi je baterka rovnaká ako keď ho večer odložím a ráno zoberiem do ruky rozdiel je možno -1,2% ale ak ty hovoríš že je o -8% to sa mi zdá byť vela kedže som to nemal ani pri mojom starom šitnom samsungu kde sa baterka vybíjala pomerne rýchlo ale cez noc to nebolo -8%. Neviem nikdy som Iphone nemal ale viem že ty máš nový kus a preto sa mi zdá že je to dosť pecent dole na to že prakticky nič nerobíš. Moja rada skús si na noc zapnúť nejaký šetriaci mód ktorý iste mobil ponúka.
dpq7WImm8w
Co máš za iphone?
Skiper
SE
Diana
Ahoj,
Mohlo by to pomôcť to keď ho na deň vypneš(ak vydržíš :D ) alebo na dostatočne dlhú dobu potom ho zapnes alebo zastav všetky procesy v nastaveniach na 5-10 minút potom by mal fungovať
Prajem príjemný zvyšok dňa ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
dpq7WImm8w
Tím že ho vypneš nic nevyřešíš. Tohle funguje u Windowsu, ne u iOS. Facepalm

Projdi si tohle: http://macworld.co.uk/how-to/iphone/i...l-3513323/
Diana
Ale ten druhý postup by mal tiež pomôcť :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Skiper
Neviem ako tomu pomôže vypnutie na jeden deň, ale ok.
Detro zajtra to kuknem a dám vedieť.

Zatial dík
Diana
Citácia
Skiper napsal:

Neviem ako tomu pomôže vypnutie na jeden deň, ale ok.

A ty nevieš čítať celý článok? Napísal som aj druhý postup tak si to prečítaj.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Brendy
Ahoj, čo sa týka beteriií u iPhone 5/5S/5SE tak majú velké problémy s prebíjamím.... Čo to znamená? Keď máš mobil nabitý už na 100% a necháš ho v nabíjačke tak životnosť batérie sa skracuje... neprejaví sa to hneď o pol dňa ale po minutách - hodinách skrátenia.

Odkial to viem? Dvaja spolužiaci majú 5S a ako nový im vydržal 1 deň, no však po polroku im vydržal sotva 12 hodín po roku už len 9 hodín. Treba navštíviť servis a popýtať sa na to. Alebo skús pohladať staršie aktualizácie kde bola lepšie optimalizovaná výdrž.. ( ja to mám teraz na BB ) Vydrží mi 2 dni vkludne po aktualizáci idem cez 2 dni.

Hádam som ti pomohol. Smile
Skiper
Nehovorím, že nevydrží baterka. Baterka vydrží v pohode dva dni. Rýchlo sa nevybíja, ale v noci keď odložím mobil dajme tomu cca o 23:00 tak do rána 6:00 keď vstanem tak to zožerie 8% len tak a to je mobil iba položený.

Pozriem to video ešte od detra a keď nepomôže ešte s tým prežijem aspoň mesiac či sa to "samo neopraví" a keď nie tak to fuknem do servisu nech vymenia baterku alebo ako to posúdia oni.
dpq7WImm8w
Kristova noho, skoč do zdi a zabouchni z venku. iPhone 5 měl jednu řadu, která byla už od samého uvedení do prodeje vadná - konkrétně se jednalo o chybu baterie. Tuto chybu však Apple už nikdy nezopakoval a proto je naprostá hovadina, že by měli 5s/SE stejnou chybu, jako byla ona u jedné z výrobních řad iP5.

Pokud Ti tvoji 'kamarádi' mají oba 5s a oboum nefunguje po roce baterka, tak jsou jenom dvě možnosti. Buďto jste ještě nedospěli do bodu, kdy pochopíte že iPhone není hračka a není určen na to aby se na něm hráli hry a nebo je špatná baterie (což neznamená, že všechny iP5s/SE jsou vadné) a tudíž ho mohou dát do opravy, vzhledem k dvou leté záruce.

Vyvedu Tě z omylu. Apple neholduje down-gradům, tudíž nahodit si do iPhone starou verzi iOS je celkem sebevražda (hádám že to snad ani nejde), že tu funguje na kalkulačkách s Androidem - budiž. Tady to nefunguje. Co se týká opravy v servisu, pokud to máš ještě v záruce, tak tam kdes to koupil, případně apple store. Jakmile to hodíš k nějakýmu pučmidrátovi, kterej považuje Samsung za výstřelek moderní techniky tak je to to poslední, co si udělal.

lock.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.