Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - [$]kill[$]
NiKo_
Zdravím vás u môjho 1. rozhovoru

Dnes tu máme hráča [$]kill[$] pevne verím, že sa vám tento rozhovor bude páčiť

Nejdem to tu zdržovať, prajem príjemné čítanie.

Váš žurnalista: NiKo





• NiKo - Takže ahoj. :-) Aké máš pocity s toho, že môžeš byť dnes súčasťou dnešného rozhovoru ?

[$]kill[$] - Ahoj, mile si mně potěšil, když jsi se ozval ohledně rozhovoru. Nikdy jsem nic takového nevyzkoušel, takže aspoň nějaká zkušenost navíc :-D

• NiKo - Tak to je dobré, vyskúšaš novú vec :-) No ale dnešní rozhovor by sme mohli začať tak že by si sa nám predstavil z tej osobnej stránky.

[$]kill[$] - Možná už mě někteří znají, ale nejsem nikdo výjimečný, takže to bude stručné. Jmenuji se Filip, táhne mi na 16 a čekají mě přijímačky na střední, takže teď jetoho učení trochu víc, ale když je čas, tak mezi mé koníčky patří fotbal, posilovna a rád zajdu s kámošama ven

• NiKo - Aha. Ako som sa dočítal čakajú ťa prímačky na strednú školu. Na akú strednú máš záujem ísť?

[$]kill[$] - Rozhodoval jsem se celkem dlouhou dobu, ale nakonec jsem se rozhodl zkusit gympl a poté i vysokou,
ale čeká mě matematika na maturitě, takže uvidím, jak to celé dopadne :-D

• NiKo - Dobrá volba. Keď sme začali tému škola tak v škole máš dobé známky?

[$]kill[$] - Nejsou nejlepší, ale myslím, že je to zatím docela v pohodě :-D

• NiKo - Máš v pláne sa zlepšovať v škole alebo sa snažiť udržať tie známky také aké sú?

[$]kill[$] - Tak protože mám v plánu se dostat na vysokou, tak se budu snažit zlepšovat známky, co to půjde, ale minimálně si je chci udržet :-)

• NiKo - Dobre robíš :-D Podla mňa by osobných informácií aj stačilo a môžeme sa vrhnúť na serverové informácie.

• NiKo - Troška nám opíš ako si začínal hrať GTA SAMP a ako si našiel server superparba.eu ?

[$]kill[$] - Jak říkáš. GTA SAMP jsem začal hrát v roce 2012 na nejmenovaném serveru, kde jsem potkal EviL_FusioNa, který tam působil v té době jako administrátor a začali jsme se spolu bavit a nakonec jsme začali volávat na skypu a hrávali jsme spolu. Řekl mi, že ho to tam už moc nebaví a našli jsme SP. Přišli jsme se na server podívat a já jsem zjistil, že mě to moc nebaví, nevěděl jsem jak to celé funguje a vrátil jsem se zpět. EviL tam pokračoval a potkal tam hráče Domes, přizval ho na skype a jelikož už to tu trochu znali, tak jsem se rozhodl to zkusit a začal jsem hrát
tady. Tak jsem se dozvěděl o SP a od té doby tu hraju :-D

• NiKo - Zaujímavé. Čo sa ti také na SuperParbe zapáčilo? Viem že si ešte hrával pred pbanom o ktorom by si nám tiež mohol porozprávať. Bolo to férové zabanovanie?

[$]kill[$] - Tak hlavně mě tam bavily akce, na které jsem rád chodil. Našel jsem tam nové přátele a dozvěděl jsem se jak to funguje, protože mi to postupně vysvětlovali. Poslední ban byl podle ATomase platný, já mu to brát nebudu, ale z mé strany to bylo trochu nefér, protože jsem byl potrestán za 2 střely z deaglu, kterými jsem si měl hráče "přitáhnout" z velké dálky. Sám hráč, co mě "napráskal" nakonec uznal, že tam nic neviděl a ban bych mít neměl, ale systém je systém... :-)

• NiKo - No ani ja ani ty nie sme ATomas tak nemôžme vedieť ako to ďalej bude takže toto necháme tak ale mohol by si nám povedať, kto bol taký tvoj oblúbený administrátor SuperParby? A aké akcie sa ti najviac páčili?

[$]kill[$] - Uvidíme, jak to dopadne :-D Neměl jsem nic proti žádnému administrátorovi a ani jsem asi neměl žádného oblíbence, ale kdybych měl vybrat, tak nejvíce se mi líbil BrutalQoo, dalo se s ním pokecat, byl pohodovej admin a to jsem nejvíce oceňoval. Jelikož v té době byly na SP kvalitní závody, tak jsem měl nejradši závody po objektech, protože jsem to ještě moc neznal a byly to zajímavé závody. Dále jsem chodil na všechny ostatní akce a akce smrti (kopec, auto smrti, ...) mě táhly nejvíc hned po závodech.

• NiKo - No popravde u mňa admin závody nedopadnú nikdy dobre, no nevadí podla mňa by to aj stačilo a dáme si ešte rýchlovku.

[$]kill[$] - Třeba někdy jo :-) Tak jo, pojďme na rychlovku :-D



Rýchlovky



Server/Web

Server


Admin závody/Gang závody

Admin závody


Auto/Motorka

Auto


NiKo/Sotasek

Sry, Sotasek :-D Moc tě neznám, Soťase znám víc






NiKo - Dobre ďakujem za rozhovor :-) Chceš niečo odkázať čitatelom?

[$]kill[$] - To toho teda moc nebylo :-D Taky díky za rozhovor, musím říct, že jsem si z toho něco málo odnesl :-D Hele, radši asi ne :-D Ještě jednou děkuju :-)


Z pozdravom: NiKo
Upravil NiKo_ dňa 08.03.2017 22:14
Ondrah98
Rozhovor je slabej, nebudeme si nic namlouvat. Což je poněkud škoda, protože na hráče se dá vymyslet v tomhle speciálním případě spousta dotěrných dotazů, který ten rozhovor posunou úplně někam jinam. Tady jsem se vlastně nic nedozvěděl. Nějak si nepotrpím na gramatiku a podobný věci tady na webu, ale nějak to vypadat může ne? I mě jako Čechovi se tam zdá nějak moc chyb... Přemýšlel bych nad tím, jak posunout rozhovory nějak jinam, aby to vypadalo víc k světu. Ber si to jako hate nebo jako konstruktivní kritiku, je mě to jedno. Ale spíš si myslím, že je to to druhý ne? ;)
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
NiKo_
Citácia
Rozhovor je slabej, nebudeme si nic namlouvat. Což je poněkud škoda, protože na hráče se dá vymyslet v tomhle speciálním případě spousta dotěrných dotazů, který ten rozhovor posunou úplně někam jinam. Tady jsem se vlastně nic nedozvěděl. Nějak si nepotrpím na gramatiku a podobný věci tady na webu, ale nějak to vypadat může ne? I mě jako Čechovi se tam zdá nějak moc chyb... Přemýšlel bych nad tím, jak posunout rozhovory nějak jinam, aby to vypadalo víc k světu. Ber si to jako hate nebo jako konstruktivní kritiku, je mě to jedno. Ale spíš si myslím, že je to to druhý ne? ;)


Ahoj, musím uznať že máš pravdu.
je to môj 1. rozhovor, ale ďakujem za tvoju kritiku, v druhom rozhovore to bude lepšie. Smile
Suve
Myslel jsem, že rozhovory budou s někým výjimečným (kladným člověkem). A ne s člověkem, který se do dějin SP zapsal tím, že má 3 permu za cheating. Rozhovor je krátký. Nic moc jsem se v něm nedozvěděl. Příště ho zkus udělat delší Promiň
NiKo_
Citácia
Myslel jsem, že rozhovory budou s někým výjimečným (kladným člověkem). A ne s člověkem, který se do dějin SP zapsal tím, že má 3 permu za cheating. Rozhovor je krátký. Nic moc jsem se v něm nedozvěděl. Příště ho zkus udělat delší Promiň


Dám na tvoje rady Smile
Kritika mi pomôže v budúcom rozhovore zlepšiť to, čo teraz nebolo dobré Smile
TripS
Jak bych začal rozhovor byl slušně sepsan graficky a gramaticky taky pořadku akorád mne zarazilo to že ten rozhovor byl trošku krádší než sem čekál doufam že další tvůj rozhovor bude trošku delší


s pozdravem cbg.trips Palec nahoru
NiKo_
Citácia
Jak bych začal rozhovor byl slušně sepsan graficky a gramaticky taky pořadku akorád mne zarazilo to že ten rozhovor byl trošku krádší než sem čekál doufam že další tvůj rozhovor bude trošku delší
s pozdravem cbg.trips Palec nahoru


ďakujem za pozitívny, ale aj negatívny komentár, vážim si to Palec nahoru
mitask0
Rozhovor je slabý obsahom, žurnalistom a aj samotným hráčom . Odpad
NiKo_
Citácia
Rozhovor je slabý obsahom, žurnalistom a aj samotným hráčom . Odpad

ďakujem pekne. Kappa
Warning
6x začať vetu slovom aha.
Tu nebude niečo v norme. Gramatika katastrofa, neverím, že je až tak ťažké si to po sebe skontrolovať.
Po obsahovej stránke tiež ničmoč.
+Prišlo mi to skôr ako vypovedanie svedka v súdnej sieni, ale to je už asi vec názoru.
Bohužial sa prikloním k názoru "odpad".
Upravil Warning dňa 08.03.2017 22:11
EM1N3M
Je to tvoj prvý rozhovor to chápem, čakal som viac ale dúfam že do dialšieho rozhovoru to zlepšíš inač snažiš sa .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
NiKo_
Citácia
6x začať vetu slovom aha.
Tu nebude niečo v norme. Gramatika katastrofa, neverím, že je až tak ťažké si to po sebe skontrolovať.
Po obsahovej stránke tiež ničmoč.
+Prišlo mi to skôr ako vypovedanie svedka v súdnej sieni, ale to je už asi vec názoru.
Bohužial sa prikloním k názoru "odpad".


ďakujem že si mi to napísal, editoval som to je to upravené.

Citácia
Je to tvoj prvý rozhovor to chápem, čakal som viac ale dúfam že do dialšieho rozhovoru to zlepšíš inač snažiš sa.


Ja verím že budúci rozhovor skončí lepšie. A ďakujem Smile
mitask0
Citácia
Ja verím že budúci rozhovor skončí lepšie. A ďakujem Smile


Dúfam že žiadny ďalší už nebude a ten kto ti dal tú hodnosť sa spamätá čím skôr.
Pandy
Ahoj, ty hejty ze strany hráčů neber vážně. Je to Tvůj první rozhovor a nemyslím si, že by to byl až takový "odpad". Možná bys v příštím rozhovoru mohl zvolit nějakého hráče/admina co pro server něco udělali, nebo jsou něčím vyjímeční, ne hráče co neustále cheatuje a dokonce má za to i několikrát permu. Já osobně preferuju delší rozhovory. Nikdo na poprvé nebyl nejlepší. Rozhodně to nevzdávej, jen si promysli koho v příštím čísle zvolíš. Rychlovky jsem měla na každém rozhovoru nejraději, tady mě bohužel zklamal jejich obsah, jinak držím palce v příštím vydání ;)
NiKo_
Citácia
Ahoj, ty hejty ze strany hráčů neber vážně. Je to Tvůj první rozhovor a nemyslím si, že by to byl až takový "odpad". Možná bys v příštím rozhovoru mohl zvolit nějakého hráče/admina co pro server něco udělali, nebo jsou něčím vyjímeční, ne hráče co neustále cheatuje a dokonce má za to i několikrát permu. Já osobně preferuju delší rozhovory. Nikdo na poprvé nebyl nejlepší. Rozhodně to nevzdávej, jen si promysli koho v příštím čísle zvolíš. Rychlovky jsem měla na každém rozhovoru nejraději, tady mě bohužel zklamal jejich obsah, jinak držím palce v příštím vydání ;)


ďakujem pekne Smile
Si milá a potešili ma tvoje vety Smile
A samozrejme dám na tvoje rady Palec nahoru
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15