Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - cbg.trips alias _[T]ri[P]s_
NiKo_
Ahojte u nového rozhovoru.

Dnes tu máme hráča cbg.trips ale ludia ho poznajú pod menom _[T]ri[P]s_.




NiKo: Ahoj Trips. Som rád, že si si našiel čas na dnešný rozhovor. Aké máš z toho pocity?

cbg.trips: Dobře sice je to můj první rozhovor ale cením si toho že sis mne vybral.

NiKo: Začať by sme mohli tým, že by si nám trošku predstavil tvoju osobnú stránku, tvoje koníčky a tieto podobné veci.

cbg.trips: Tak tedy jménuju jse Matěj je mi 17let jsem nazoren 05.08.1999. Moje koníčky jsou Basketball od ktereho mám přestavku kvůli traumatu a jako další hráju 4fun fotball

NiKo: Mohol by si nám teraz predstaviť tvoju hernú stránku. Kedy si začal hrať na SP, ako si našiel túto hru a server, čo ťa na SP najviac baví a čo tam rád robíš.

cbg.trips: No jak ste si mohli přečist jménuju se cbg.trips starší nick [T]ri[P]s a začal sem hrát v roku 2013 na serveru mě baví nejvíc Právnik,Yakuza, Dealer. Jak sem přišel k SP? No jak skoro každý od kamoše který hrál a měl cca 300h.

NiKo: Na servery máš niektorého oblúbeného administrátora? Alebo všetkých berieš rovnako?

cbg.trips: Tak jako samozrejme nektere beru víc nektere min. Oblibenej Administrator? No jako po pravdě můj oblibenec byl Reggie když ještě měl práva ale teď se to změnilo na Domese,Szelbyho a Ameliho

NiKo: Od akého administrátora máš oblúbené akcie? A rovno nám môžeš napísať aké akcie máš na SP najradšej?

cbg.trips: Oblíbenou akci mám od Eldy Skyrace 1-15 pak od Fifíka jeho Hardrace který sem zatim jel asi 3x ale závod to je povedenej. Nejradší akce mám jak sem psál admin závody na kopce a tuningy už nejsem.

NiKo: Ak sa smiem opýtať, mal si niekedy práva? (Helper,Administrátor...)

cbg.trips: Neměl ale byli časy kdy jsem chtěl jit na Organizatora.

NiKo: Teraz na SP čomu sa venuješ? Ako tam najčastejšie tráviš čas?

cbg.trips: Na Sp se teď venuju právnikovi a nejčasnejš travim čas tim že jezdim GR aneb stojim na Lv a hajim lidí.

NiKo: Máš v pláne na SP vydržať ešte niaky ten piatok? Lepšie povedané máš niečo určené čo chceš dosiahnúť?

cbg.trips: Tak jako když nebudu dělát blbosti tak na SP ještě vydržim a nic neplanuju znáš to když něco planuješ vzdy se to po.....

NiKo: Chcel som sa ťa opýtať, že keď hráš už od roku 2013 až doteraz všimol si si velké zmeny na SP?

cbg.trips: Tak jako změny jsem si všiml od kredity do premka několik krát gangsystem a další věci

NiKo: Od akej doby sa venuješ GangSystému?

cbg.trips: GangSystému se věnuju 2,5let skoro od mého začatku na SP.

NiKo: Mal si záujem niekedy teraz v tomto roku skúsiť si podať prihlášku na Moderátora? Teraz je nábor otvorený ale isto ešte bude. Tak by ma to dosť zaujímalo ak máš záujem sa posunúť ďalej.

cbg.trips: Tak jako zajém sem měl ještě v roku 2016 ale nedostal sem se ktomu a asi ani nedostanu už protože nehodlam odejit ze sve rodiny ktery je gang a bez gangu si myslím že bych moc nevydžel když mám tolik hodin nahrane jenom na gangy ale jak už sem psál neplanuju nic protože se to vzdy po.......

NiKo: Chápem. Dal by som ti takú otázku, čo si myslíš o SuperParbe? Je to čisto len tvoj názor.

cbg.trips: Tak abych právdu řekl právdu ATomas se stale snaži vylepšovat RZE a přidavat nove věci na SP ikdyž tam stale jsou nake bugy na opraveni ale o SP si myslím že SP může pokračovat ještě dal

NiKo: Pekne si to opísal. Chcel som sa ťa ešte opýtať, keď si sa ešte nevenoval gang systému čo si na SP robil? Lepšie napísane na začiatku tvojej pôsobnosti na SP ako si nahrabal prvé herné peniaze a s kým si začínal hrať?

cbg.trips: Jak sem už psál na SP sem začal hrát s kamošem ktery vlasnil firmu a já sam sem měl rádost jak malý děcko že mám 300k v bance

NiKo: Zaujímavé :-D Prezradíš čitatelom meno tvojho prvého kamaráta?

cbg.trips: Heh je to tajny Agent FBI takže jeho meno vám řict nemůžu musel bych vás potom zabit. PUSA

NiKo: Tak toto ma pobavilo :-D ďakujem za super rozhovor. Toto bohate stačilo.

NiKo: Môžeme prejsť na rýchlovky.

cbg.trips: Děkuju i ja.





NiKo: Server/Web

cbg.trips: Server

NiKo: Nosferatu/Fifa

cbg.trips: Oba přece lepší trojka

NiKo: PC/Notebook

cbg.trips: PC

NiKo: Párty/SuperParba

cbg.trips: Párty

NiKo: Pivo/Vodka

cbg.trips: Vodka

NiKo: GR/GW

cbg.trips: Oboje

NiKo: Šport/Chlastanie

cbg.trips: Chlastáni

NiKo: GTA:SA/GTA:5

cbg.trips: GTA:SA

NiKo: YouTube/Facebook

cbg.trips: YouTube



NiKo:
ďakujem za úžasný rozhovor. Máš vzkaz pre čitatelov?

cbg.trips
Co bych vám napsál jako dlouhy doby hráč vám můžu řict že SP i když máte hodně hodin vás nepřestane bavit když máte danou partu lidí ikdyž je neznáte v realu vám to nezabrani snimi hrát či volát na TS/Skype tak na zavěr pokračujte čist rozhovory.


ďakujeme za prečítanie. Žurnalista: NiKo Hosť: cbg.trips alias _[T]ri[P]s_

Upravil/a NiKo_ dne 13.03.2017 16:44
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Skoro nič som sa nedozvedel , skús nabúce nejaké ostrejšie otázky ale snaha sa cení.
ty klaunik #)
Warning
Po obsahovej stránke vidím pokrok od minulého "vydania".
No gramatika je na tom stále biedne. Musím doporučiť hodiť to celé do wordu a tak skontrolovať chyby LOOL, lebo toto sa číta naozaj zle.
Čiarky? Tie dávaš príšerne.
Ešte by som sa vyjadril k smajlíkom typu :-D, keď to postuješ sem na web, daj tam normálneho ":.D", nech to aspoň nejak vypadá :D

Jo, stále mi to pripomína skôr policajný výsluch. Ty sa len pýtaš ako rožok a treska ti odpovedá. Trochu sa vyjadriť k tomu by nebolo od veci.
Upravil/a Warning dne 09.03.2017 16:22
NiKo_
Citace
Po obsahovej stránke vidím pokrok od minulého "vydania".
No gramatika je stále na tom biedne.
To musím doporučiť hodiť to celé do wordu a tak skontrolovať chyby LOOL, lebo toto sa číta naozaj zle.
Čiarky? Tie dávaš príšerne. Ešte by som sa vyjadril k smajlíkom typu :-D, keď to postuješ sem na web, daj tam normálneho ":.D", nech to aspoň nejak vypadá :D


Tak ďakujem :D
Zase slovenčinu nemám vôbec rád ku tomu mám 14 tak tie čiarky ešte velmi nepoznám :D
A ani velmi tú gramatiku čo si aj skontrolujem ale aj tak sa najde ta chyba no :D
FiniX
Tak niko ako hovorí Warning tá gramatika je dosť slabá :D ale po grafickej stránke to máš dobré. Verím tomu že sa budeš zlepšovať a bude ťa to baviť Smile
NiKo_
Citace
Tak niko ako hovorí Warning tá gramatika je dosť slabá :D ale po grafickej stránke to máš dobré. Verím tomu že sa budeš zlepšovať a bude ťa to baviť Smile


ďakujem pekne Smile
DanyaS
Z otázek jsem se jako divák moc neodzvěděl. Normálně tripse znám. Pak na tý gramatice to chce popracovat. Pak trochu lepší otázky by to chtělo. Jinak to je celkem v pohodě Správně.
NiKo_
Citace
Z otázek jsem se jako divák moc neodzvěděl. Normálně tripse znám. Pak na tý gramatice to chce popracovat. Pak trochu lepší otázky by to chtělo. Jinak to je celkem v pohodě Správně.


No musím na tom zapracovať.
A ďakujem Smile
Szelby
Ahoj , aktivní v rozhovorech si , zapracuj víc na grafické stránce a hlavně na obsahově. Ptej se víc na životní otázky , i herní to lidi bude víc zajímat. Zkus i otázky víc na tělo. Jinak paráda Pokračuj.
Szelbovsky Cool
EM1N3M
Ahoj , ako tu už mnoho ludí napísalo od minulého rozhovoru si sa posunul o ničo ďalej a to ma teši. Ale skús ten rozhovor ešte viac rozvinúť a popracuj na grafickej stránke. A haterov si nevšímaj ak ťa to baví pokračuj . Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
NiKo_
Citace
Ahoj , aktivní v rozhovorech si , zapracuj víc na grafické stránce a hlavně na obsahově. Ptej se víc na životní otázky , i herní to lidi bude víc zajímat. Zkus i otázky víc na tělo. Jinak paráda Pokračuj.


Citace
Ahoj , ako tu už mnoho ludí napísalo od minulého rozhovoru si sa posunul o ničo ďalej a to ma teši. Ale skús ten rozhovor ešte viac rozvinúť a popracuj na grafickej stránke. A haterov si nevšímaj ak ťa to baví pokračuj . Hi


Dám na vaše rady.Smile
Hlavne vám ďakujem za podporu vážim si to Smile
mitask0
Mal by si fakt pouvažovať o tom že zanecháš tento job, vôbec ti to nejde.

Ako niektorí píšu že snaha sa cení, on sa sem nemá chodiť snažiť ale má ponúknuť kvalitný rozhovor ako napríklad skiper , nie dávať sem školácke chyby bez vecného obsahu, nápadu a pod. Jednoduché a slabé otázky , ničím nezaujalo. Tak isto hráč ktorého si si vybral je nezaujímavý a na serveri skôr neoblúbený, takže aj zlý výber.
Tina
Niko, niektoré otázky boli fakt nudné, pripadalo mi to ako skopírovaný rozhovor zo skypu o 3 ráno po piatkovej diskotéke. Dokopy som sa o tripsovi nič nového a zaujímaveho z jeho života nedozvedela. Druhý krát skúšaj aj niečo iné Kappa

Je to len môj názor, ako sa k tomu ty postavíš je už na tebe.
NiKo_
Citace
Niko, niektoré otázky boli fakt nudné, pripadalo mi to ako skopírovaný rozhovor zo skypu o 3 ráno po piatkovej diskotéke. Dokopy som sa o tripsovi nič nového a zaujímaveho z jeho života nedozvedela. Druhý krát skúšaj aj niečo iné Kappa

Je to len môj názor, ako sa k tomu ty postavíš je už na tebe.


No ešte musím natom popracovať :|
No dúfam, že to už bude lepšie nabudúce Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15