Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
JAKÝ TELEFON KOUPIT ?
Mixer
Čauko hoši chtěl bych se vás zeptat co podle vás je lepší koupit.
-Samsung S6 Edge 32gb
-https://alza.cz/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g925f?dq=2362198&o=1

Nebo

-Iphone 6s 32gb
-https://alza.cz/iphone-6s-32gb-silver-d4463796.htm?o=15

Díky za rady doufám že se tu par lidi najde.

Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Rosta
Myslím, že tady je to úplně jedno. Oba to jsou dobré telefony takže spíš záleží na tom jaký systém tě vyhovuje víc.
Provo
Když, vezmu v potaz poměr cena/výkon je to dost vyrovnané já osobně bych volil Samsung a už Galaxy S6 je o sobě dobrá série kvalitních mobilů stryko má na firmu tyto typy a slyší jen samou chválu i od zaměstnanců, kteří jej mají. Určitě bych do něj šel.
Co se týče IoS S6 je dobrá, co se týče ceny za kvalitu se také platí. Záleží na tobě kolik chceš investovat do mobilu. Vzhledem tomu, že sem dáváš oba typy není u tebe problém po finanční stránce.
Za mě Galaxy S6
DanyaS
Rozhodoval jsem se mezi iphonem 7, ale ten nemá jack tak jsem zvolil s7 edge black a funguje suprove a peknej design.. ale ta S6 neni dokonalá.. Spíš bych bral iphona 6s no :D
MegaBite
Citácia
DanyaS napsal:

Ale ta S6 neni dokonalá.. Spíš bych bral iphona 6s no :D


A iphone je dokonalej? Kazdej mobil je něčím výjimečný a každý je taky nedokonalý. Já osobně bych nebral ani jeden, ale to zalezi jaký os ti vice vyhovuje, mobily jsou vcelku na stejný princip.
FleX_
Keby si sa ma toto opýtal pred dvoma mesiacmi tak poviem že určite Samsung ale dnes vravím Iphone. To neznamená že Samsung je zlý to vôbec nie vlastne kúpou jedného alebo druhého mobilu neurobíš krok vedla ide naozaj iba o to či si milovník Jablčka alebo ti vyhovuje aj iný mobil a musím povedať že Iphone 6s chválim viac ako Iphone 7 tolko môj názor CIA.
Eme
Mal som Iphone 7+ Gold no po par dňoch som ho daroval do tatkovych ruk. Najviac mi nevyhovoval jack, pretože v noci zaspávam s hudbou a počas toho nabijam mobil. Tak som si vybral S7 Edge Black. Naprostá spokojnosť, velmi pekný design. Za mňa je víťaz SAMSUNG
Skiper
Keď už dávaš tolko peňazí tak určite iPhone . A nie dajaký ťamťung čo je nedoriešené celé. Zástanci hejt inc
Sám mám iPhone se čo je vlastne 6s len v menšom prevedení a proti iOS sa môže android schovať pod zem
Tearsko
Citácia
Skiper napsal:

Keď už dávaš tolko peňazí tak určite iPhone . A nie dajaký ťamťung čo je nedoriešené celé. Zástanci hejt inc
Sám mám iPhone se čo je vlastne 6s len v menšom prevedení a proti iOS sa môže android schovať pod zem

Dokola ohraná platňa more :D každý systém je určený pre iného koncového používatela ( otvorený / zamknutý systém).. prečo má stále niekto potrebu to porovnávať :D

Sám som vlastnil v rovnakom období na 2 čísla asi pol roka iphone a android a každý som využíval na niečo iné.
-----------------------------------------------------------

Každopádne rozhoduj sa skôr podla toho ktorý systém ti je bližší, oba telefony sú výborné. Ak už vlastníš iphone a nemáš voči nemu výhrady tak na android neprechádzaj lebo budeš nadávať.

Pre mňa osobne je edge tvarovo nevyhovujúci na uchopenie mobilu.
Mixer
Díky za rady hoši no zatím spíš ten iphone no :D system se mi vic libí
Ja jsem měl do teď jen androidy a nebyl jsem nikdy spokojen (pravda od levných founu co bych čekal ).
Lock! díky
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Baseball
Zámek.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.