Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Prison Guard
Baseball
img.tpx.cz/uploads/PGBaseball1.png

Vítejte u Naší vizitky

img.tpx.cz/uploads/PGBVedeni1.png


*** Plukovník *** Baseball
img.tpx.cz/uploads/PG_Base.png

** Podplukovník ** [W]arning
img.tpx.cz/uploads/PG_Warn.png

* Major * Hledá se

° Poručík ° Hledá se


img.tpx.cz/uploads/PGBHistorie1.png

První zmínka o Prison Guard je stará více než tři roky, tehdy se jmenovala
Prison Guard a.s, tehdy jí vlastil GamblerKiller, měl jí strašně dlouho. Pak jí buď prodal nebo se mu zrušila, to už nevím a firma kolovala od majitele k majiteli a pak ji měl VaciQ asi 2 měsíce, potom ji měl Remington (toho času Remi) před prázdninamy 2014 byla firma plná, všichni skoro pořád aktivní. Ale během prázdnin se firma rozpadla a začala létat z ruky do ruky. Remington předal vedení za nějaký ten peníz chmeldovi. Ten měl firmu dlouho ale za nedlouho zjistil že firma s a.s nejde vydražit tak firmě Ondrah98 změnil jméno na Prison Guard, bylo to 17.12.2014. Chmelda měl firmu dlouho. Pak jí prodal a zase to začalo, firma šla od majitele k majiteli. Postupně pořád strácela auta až byla nakonec bez aut. Tehdy jsem s WOLIXem měl Jail Academy a když jsem viděl v jakém je stavu odkoupil jsem jí a pokusil se jí rozjet. Tehdy se mi rozbil disk a tak jsem firmu prodal. O pár měsíců později firmu zrušili. Vzheldem k poslednímu nezájmu o firmy byla firma dlouho nezaložena až 21.08.2015 jsem jí znovu založil kvůli tomu že jsem nebyl spokojen s Azinovím vedením Jail Company LV. Firmu jsem měl celkem dlouho, nekrátkou chvíli byla jediná firma na dozorce, pak přišel Morgen, s tím že chce koupit firmu. Odmítl jsem ho, založil si konkurenční firmu a s ještě jedním týpkem který založil i poslední firmu pro dozorce začali oslabovat Prison Guard, až to došlo do stavu kdy nešlo firmu udržet. Tehdá jsem z firmy vybral vozidla a prodal, také jsem vyházel lidi protože jsem věděl že si jí Morgen koupí od prvního hráče co jí uvidí.
Dne
25.04.2016 jsme se s [W]arningem rozhodli že založím firmu pro dozorce, protože je to mrtvé zaměstnání, což je škoda jelikož má velké výdělky. Poté, co byly založeny všechny další 2 zbývající firmy tak jsme firmu prodali.
Znovu, jako před rokem, po reformě byl dozorce zcela mrtvé zaměstnání
13.2.2017 jsem tedy opět založil Prison Guard. Firmu máme již 26 dní, zatím je v ní rekordní aktivita. V průměru to je 10 hráčů za den, což mi u dozorců přijde hódně vysoké.


img.tpx.cz/uploads/PGBPodrobnosti.png
Firma se zabývá zaměstnáním Dozorce

img.tpx.cz/uploads/PGBZamestnani.png

img.tpx.cz/uploads/HOD-PGB.png

img.tpx.cz/uploads/PG_Job.png

img.tpx.cz/uploads/PGBVozPark.png

Buffalo
img.tpx.cz/uploads/PG_Buffalo.png

Sultan
img.tpx.cz/uploads/PG_Sultan.png

Cheetah
img.tpx.cz/uploads/PG_Cheetah.png

S.W.A.T Vanna chytání vězňů mimo vycházky
img.tpx.cz/uploads/PG_SwatVAN.png

SandKing (2x)
img.tpx.cz/uploads/PG_Sandking.png

img.tpx.cz/uploads/PGBPlat.png

Ve firmě je plat
95 % plat, s tímto platem dostává člen odměnu kolem 18,000$ s maximální hodností a s RP body

img.tpx.cz/uploads/PGBLokace.png

Firma nebyla za celou dobu své existence přesunuta. Je na původním místě kam jí dal
ATomas když zakázal mít firmy v vnitřním Area51. Firma se náchází ve vnějším okruhu A-51 v hangáru. Až do dnes! Více se dočtete níže.
img.tpx.cz/uploads/Lokace-PGB.png

Dne 28.3.2017 byla firma přesunuta
do vnitřní oblasti A-51 s povolením Správců Crew! Nová pozice je bývalá pozice Jail Comapny, z roku 2013/2014.
img.tpx.cz/uploads/PG_S%C3%ADdlo.png

Za nadpisy děkuji
Fifovi.

Upravil/a Baseball dne 30.03.2017 16:46
Floatin
Vizitka je velmi pekne graficke spracovaná.Podla mojho úsudku firma vydrží dlho.
Baseball
Díky, my s warnem také doufáme :D
Pegasus
Vizitka dosť pekná Smile job Dozorca ma moc nebaví :D je to dosť vidieť aj na tom kolko mám bodov. Prajem vela šťastia s firmou.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
As3
Vizitka je hodně pěkná, job mě sice mob nebaví, ale body se dělají rychle i když to hodně vydělává, ale nahánět vězně po Aree? fakt ne
OndraS1
Ahoj, vizitka je obsahově i graficky velmi hezky zpracovaná, co se týče toho voz. parku, tak bych prodal tak 2 auta a koupil bych místo toho NRG500, ale jinak si myslím ze firma vydrží dlouho, GL

Hi
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
NiKo_
Vizitka je fakt pekná. Musím uznať že sa ti vydarila Smile
Dúfam, že firma bude na scéne dlho :D
Baseball
Díky.

OndraSi, ne to je blbost. NRG žere jak blbá a benzínka je strašně daleko. Když se ani nedá odtáhnout.. ne dík

Niko dík, snad jo :D
nomopol
Hm dobrá vizitka firmy jen tak dál když vidím tady na webu tak co to asi bude ve hře :D GJ a hlavně pokračuj :D
Arbys
Graficky nevypadá špatně, ty nadpisy tam celkem seděj. Moc už fir. vizitky nekomentuju, ale líbí se mi, že se někdo snaží obnovit dozorce, protože se mu v poslední době moc nedaří. Před třemi lety to byl můj nejoblíbenější job :D
Nebudu vám přát hodně štěstí, protože toho máte podle ostatních komentů dost :D hlavně vydržet.
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
xBack
Musím se poklonit jako vizitka se pěkně povedla je hezky zpracovaná a ten firetruck to je chytrý nápad Smile. Mám lvl jako dozorce, až nebudu mít firmu tak se rád připojím.
Doufám, že firma dlouho vydrží Palec nahoru
MaTy
Ruku na srdíčko, jsem lepší ddozorce, než ty bejsi. :D firma super, ma tam nějaký řád a pravidla, které bezmozkové hráče vrací bez firmy zpět k pouhému dozorci. Prison Guard je takové to tělo všech dozorcovských firem.. Si pamatuji ještě dříve, jak mezi sebou soupeřili JC a PG :D obě firmy nedostatky místa vězňů 3x tak tolik :D k vizitce. Krásně si napsal vývoj firmy a je krásně zpracovaná. Smile ty sis vždy uměl vyhrát s grafikou něčeho :D. Ať se daří.
Ps: Top dozorce, nezapomínej! :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
_Shine_
Jako dóóst luxusní vizitka, ta historie mě celkem dostala, přeju GL ať firma vydrží co nejdéle. :D A ten firetruck, taky mi přijde že to je zajímavý způsob jak už psal xBack :D :D :D
Rich
Pekná vizitka je to job ktorý vela zarába a lúbi sa mi taktika s firetruckem. Neviem či to má byť zámer ale tam kde máš odfotené body tak tam máš starý obrázok ale ináč pekne Smile GL s firmou Smile
Baseball
Mám pro vás velkou novinku! Firma byla po dohodě se Správci Crew přesunuta do vnitřní oblasti A51!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12