Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Legendary Homies - 1.12. 2019
RaTy_
Gang bude zítra - 1.12. 2019 kolem 16:00 zrušen. Více bude na gang webu v novince.

img.tpx.cz/uploads/LGNDRY4.png
Náš gang sídlí v LS na hřbitově. Držíme náš rekord 20online členů. V gangu je skvělá komunita hráčů, kteří na superpařbě už nějaký ten pátek hrají. Voláváme na TS, na skype s web kamerou, děláme srandu a někdy společně hrajeme i jiné hry. Co se týče respektu, moc ho neřešíme, prioritou je komunita a ativita v gangu. Zatím jsme měli nejvíce respektu ze všech za jednu sezonu - 16536. Gang byl poprvé založen 5.2.2017 RaTym a Vojtou369 po rozpadu gangu Notorious Thugs, většina členů se k nim připojila a dá se říct, že gang první chvíle byl potomkem NT, ale tak to ovšem nebylo, po nějaké době jsme začali dominovat v odvětví gang území a dokonce i GR, budovali jsme si svojí cestu na vrchol, ale každý se někdy spálí a první kdo se spálil byl RaTy s LCF, nedá se říct nic jiného než to, že to byla chyba a do teď toho lituje, že z cheatu, který používal na SH Bugy udělal cheat podobný Tankmodu, protože se mu to zalíbilo. Drželi jsme celou mapu extrémní půlrok plný útoků od různých gangů, naší dominanci jsme čím dál víc a víc projevovali, ale jak už to bývá, tak každý gang někdy musí skončit, ovšem pro nás nikdy neskončil, furt jsme tu byli i když tu gang nebyl a byli jsme mu věrní. Gang se zrušil 14.9. 2017 s RaTyho Pbanem za přenášení RS, RaTy to dělal dobrovolně, protože ho už SP nebavila a většina pravých členů Legendary dostalo permabany či skončilo s hraním. Po Roce naší neaktivity a našeho zrušení jsme se vrátili z mrtvých a to dne 14.9. 2018 přesně rok od toho, kdy se náš gang zrušil jsme se vrátili zpátky do gang systému ukázat naší dominanci ještě jednou. Vše odstartovala myšlenka jednoho člověka, všichni jsme budovali to, aby něco z toho bylo, aby reálně Legendary pomohlo gang systému, zatím se to jeví tak, že jsme částečně pomohli, ale komunita odmítá pomoct gang systému též a nejezdí.



Nábor do gangu je momentálně otevřen. Podávat přihlášky si můžete na našeb webu -> http://legendary-homies.clanweb.eu. Nemusíte se bát, že náš gang za měsíc rozpadne, všichni chceme pomoc gang systému a konkurovat ostatním gangům.


img.tpx.cz/uploads/vedenilh.png
Spoiler
RaTy
Vojta369

Deluxx

img.tpx.cz/uploads/grgwlh.png
Spoiler

dond
dendo
PENTAGRAM
DaNieL
Saph1R
VoiD
Shoody
Gloodys.
Predys
Twixo


img.tpx.cz/uploads/clenovelh.png
Spoiler

sbq
mistr.sveta
Rojcek[SK]
LuKi_
supreme
JancO_
Capgod.
img.tpx.cz/uploads/legendylh.png
Spoiler
Arbys
Popi.
Zorocus
Machyy
Yoistik
saucce
[K]ovaldo


Založení: 5.2. 2017
img.tpx.cz/uploads/zalozenilh.png




SCREENY
Spoiler

img.tpx.cz/uploads/lhsidlooo.png
img.tpx.cz/uploads/legendarisfotkaaa.png
img.tpx.cz/uploads/IMG_1994.JPG
img.tpx.cz/uploads/lhtank.png
img.tpx.cz/uploads/lhsavanna.png

https://youtube.com/watch?v=Hiz_0of7H...amp;t=128s
https://youtube.com/watch?v=4blG2qTSa...amp;t=211s
https://youtube.com/watch?v=F2ebLA7DQ...amp;t=240s

img.tpx.cz/uploads/LHbbb.png
#LEGENDARYNEPADNE


Vyhrané Sezóny
03/2019 - 18861RS
02/2019 - 20748RS
01/2019 - 22512RS
12/2018 - 22666RS
11/2018 - 17025RS
10/2018 - 21270RS
09/2018 - 16536RS

Upravil RaTy_ dňa 01.12.2019 11:16
Bakerko
Skvela vizitka aj gang Smile top
Gigamer
Pekna vizitka

//Pozastaven
Upravil Salamoun dňa 27.03.2017 19:26
Saph1R
Skvělá vizitka i gang, doufám že to nebude chvilková záležitost jako předešlý gangy. Smile
Logan_
Vizitka na pohodu. Ku gangu, niektorí členovia sú v pohode, ale niektorí tvoria strašnú rakovinu na servery. Nehnevaj sa. Taktiež egá niektorých by mohli klesnúť. Nepáčia sa mi tiež aj multi účty v gangu na územia.

Ale aby som neostal za vandráka, že iba ktritizujem, tak chválim výber sídla a konkrétne Aureho, Lukiho, Deluxxa - Hráči ktorí sú dobrí a chovajú sa ako ludia.

Dík, Rio. Hi
Vojta369
jsem rad ze muzu byt soucasti gangu, pekne jsi tu vizitku vyrobil
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=20262

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
Primer
Luxusná vizitka,pekne spracovaná a krátka tak sa mi to lúbi.Ako vidím si si dal prácu s tým.
A ešte Vám prajem nech sa vám darí s gangom,a vydrží čo najdlhšie...
Floatin
Prekrásna vizitka,v gangu som bol,ale momentálne mám pauzu od gangov.
Mixer
Jsem rad ze jsem clen. Vizitka povedena ;)
Snad nam to dlouho vydrzi jak gang tak cela mapa
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Pegasus
Gang v pohode , dúfam že gang ešte dlho vydrží.
GL s gangom
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
OndraS1
Čus Raty, dobrá práce, jak graficky tak i obsahově, gang splňuje to, co má Smile GL
Doufám, že se můžu někdy vrátit Smile

Hi
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
RaTy_
Díky všem.
Upravil RaTy_ dňa 25.03.2017 15:36
SenSuj
Sice naši Rivalové, ale vizitka se mi libí, takže GL...
PS: O ty územka ještě bude boj Pohoda
RaTy_
Díky, to je dobře, nebude nuda Smile
safty
Vizitka pekna, cg k celej mape hh ribiskill raty
RaTy_
dik ribi powa
Upravil RaTy_ dňa 26.03.2017 17:57
Zrušený účet
Vizitka pěkná, web vám taky musím pochválit. Až na pár lidí můžete být fajn parta, tak ať se vám daří. ;)
RaTy_
děkujem Smile
EM1N3M
Vizitka graficky a obsahovo 11/10 . Inač proti gangu nič nemám až na územka ale aspoň je sranda , gang je na dobrej úrovni a su tam v pohode ludia Gl šéfovia.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
RaTy_
děkujem od wesťáka bych toto nečekal
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14