Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Legendary Homies - 1.12. 2019
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Raty cau sef raty sef. Diky ze uz nemusim platit za grka. Gang topka a to iste vizitka. Dufam ze gang dlho vydrzi.
ty klaunik #)
ReTry
Vizitka podarená, voči gangu nemám nijaké velké výhrady, až na tie multi na územkách, a zopár pipíkov medzi členmi, ale takí sa nájdu všade Hi
RaTy_
zagz cc banko za gr uz platit nemusis ale za uzemka dvojnasobek co jsi platil doted
retry diky, proti tobe taky nic nemam
Upravil/a RaTy_ dne 31.03.2017 09:53
DaJaS_
Dobrý gang, dobří členové.
Pěkná vizitka, gj*gp*
Rich
Prídete mi ako v pohode gang(jeden z mála) nadpisy sa mi lúbia najmä tá schéma biela s hnedou nech sa vám darí a nech vám gang dlho vydrží Smile
RaTy_
dekujeme
Upravil/a RaTy_ dne 09.04.2017 18:02
Yoistik
Super vizitka , Spracování vizitky LUXUS . Proti gangu jsem nikdy nic meněl a nikdy snad nebudu . Členové taky nejsou špatní . GL s gangem .
Ruda
Takový dva odchovanci IBčka ve vedení, to musí bejt cool. :-D
Jak koukám tak super lidi jako Delux, Aure a další, někdy bych se na Vás měl skočit podívat. Přeju hodně úspěchů a ať se daří, vizitka super, jak už bývá zvykem a jsem rád že furt tak nějak posouváte odkaz IBčka, takže není úplně zapomenuté.
RaTy_
Dík Rudo, ceníme a určitě někdy dojdi Smile
GPH_thc
aure v gangu to nechceš :DDDDD
aure
DEnis123 a ty si kto :D D a coooooooooooooooo A GANG naJvac top
RaTy_
aure je to taak dik kamo

1.5.2017 - aktualizace členů a sídla
Upravil/a RaTy_ dne 01.05.2017 21:02
CpT
vizitka dobrá gang tiež dobrý nedivím sa keď ma také dobré vedie gang ma vela dobrých hráčov tak nech sa darí
matok007
Ahojte Legendary Homies
Vas gang a svojim prisupom ma najviac zaujal davnejsie som chcel ist k vam ale koli tomu ze ste ma zaujli ste velmi dobra partia dufam ze spolu dlho vydrzite
podla mna to vase stare sidlo bolo asi to psidlo ale asi nevyhoda staerho sidla bolo len 1 vstup do sidla ale toto nove je zaujimave tiez ale radsej by som chcel aby ste boli u toho stareho no tak prajem GL vam
zorys
Well, na počátku toho všeho jsem stál na rozcestí byly jen 2 cesty a nějakým důvodem jsem se rozhodl jít sem, no kdybych si vybral jinak, tak bych neměl možnost potkat tolik skvělých lidí a skvělou komunitu, naše komunita je vyjímečná v tom, že nehrajeme jen gta:sa, ale i ostatní hry a všichni spolu když vybočím od her, tqk i hovory s webkama na skypu, různé kraviny na ts a spoustu dalšího, díky za možnost tu být, jsem rád, že jsem se rozhodl takhle. #LEGENDARY NAVŽDY
bez toho bych nepoznal lidi jako :

Metalák RaTy

Vojtah2004

Lacko avre

Krásný účesák Arbys

Eta Mixer


Predys

[img]http://ucebnicechemie.wz.cz/multi/prvky_125/007.png[/img] Mikeey

Pajda

Popi pes

Miliardář Zagz

Kůň Koval

Liquidzikstar.

Cigoš Delux

podnikatel Al.Capone

Hipster Weyn

Díky.
Upravil/a zorys dne 03.05.2017 11:22

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
RaTy_
děkujeme všemSmile
RaTy_
aktualizované info + img.tpx.cz/uploads/IMG_1994.JPG
NiKo_
No ako vizitka je pekná gang ok
Tak dúfam že to poťaháte na tu stovečku
Eme
Citace
#LEGENDARYNEPADNE

škoda no, o jeden dobry gang menej, uz ostali len free rs, gl
Ticka
Gang zrušený Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16