Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Domes
Mordis
img.tpx.cz/uploads/rozhovorsdomesem.png


Jedná se o můj 1. rozhovor a proto budu rád za každý názor jak kladný, tak samozřejmě kritiku. Krásné počtení! Smile



Mordis: Ahoj, jsem moc rád žes přijal mojí žádost udělat s tebou rozhovor, usaď se prosím. Máš pohodlí? sedí se ti dobře?

Domes: Ahoj, nemáš za co. Sedí se mi dobře. :D

Mordis: Tak to rád slyším, nejprve bych se rád vrátil na začátek. Prozraď nám jak jsi vůbec narazil na SAMP? případně rovnou SP. Od kamaráda, vygooglil?

Domes: Hrál jsem na jednom serveru, který se po 3 letech zrušil měl v názvu taky Super tak jsem zadal do googlu SAMP Super a vyjelo mi pár serverů a právě tam byla SuperPařba a tak jsem se sem dostal.

Mordis: Po připojení na SuperPařbu jsi věděl že to bude ten server na kterém strávíš hromadu času? Nebo jsi hledal dál a zkoušel další?

Domes: Tak po prvním připojení mě to vůbec nebavilo protože nešlo spawnovat auta, ale po nějaké době jsme si zvykl a začalo mě to bavit. Takže v prvním připojení jsem netušil, že tu zůstanu vůbec hrát. :D

Mordis: Nešlo spawnovat auta? takže jsi v singlu používal cheaty?

Domes: Jasně, že používal a to ve velkém :D

Mordis: Cheater už za mlada :D
Všichni víme že jsi administrátor, už nějakou dobu. Kdy jsi si řekl "hele zkusím žádost do AT" nebo co bylo tím důvodem napsat jí? Chtěl jsi to jen zkusit?

Domes: Hele abych pravdu řekl tam mě donutil EviL_FusioN a [$]kill[$] :D. Já jsem do toho nejdřív vůbec nechtěl jít, ale potom co mi napsal Ondrah na přihlášku, že postupuju to byl nejlepší pocit co jsem na serveru zažil :D

Mordis: Takže jsi měl radost že to vyšlo, kdo ne že?
Bál jsi se začátků v AT?

Domes: Tak na začátku jsem se bál hodně hlavně těch prvních chyb. Pořád mi hlavou procházela myšlenka odpovím nějak špatně a poletím hned ven, ale naštěstí jsem nedělal zbytečný chyby, ale potom co jsem se tam pořádně rozkoukal to už bylo v pohodě. Ty zbytečný chyby jsem začal dělat až poslední dobou :D.

Mordis: Rozumím, tím si prošli všichni současní administrátoři.
Chyby jsou lidské. K práci admina samozřejmě patří i velká kupa práce, co tě na adminování nejvíce baví? akce?

Domes: Akce právě už moc ne protože vděk hráčů za akci už nejspíš na serveru neexistuje spíš po akci schytáš několik vulgárních slov, že je tak akce na nic a někdy to zajde i dál. Poslední dobou mě spíš baví hledat hráče co obchází ban nebo právě odhalovat některé zvýhodnění co tito hráči používají.

Mordis: Takže odcházíš ze serveru někdy naštvaný? sklamaný? strávíš hodiny u stavby akce a poté se nedostaví žádný vděk...

Domes: Někdy opravdu ano, ale zase si řeknu, že jim to pěkně oplatím a to tak, že postavím nějaký těžký závod a dám za něj velké odměny. Když mi někdo píše do PM, že je to na nic akce tak jim jen odpovím, že když si stěžují tak jsem udělal akci ať si mají proč stěžovat a nebo je jednoduše ignoruju a to je naštve nejvíce takže taková dovolená pomsta :D

Mordis: To je vychytralé, proč ne.
Co bys na server přidal, změnil. Co ti vadí?

Domes: Přidat nebo měnit bych nic moc nechtěl je mi to v celku jedno jak to tam funguje hlavně když nejsou nějaké velké chyby. Vadí mi to, že hráči k nám nemají žádný respekt. Měli by si toho vážit, že pro ně děláme to nejlepší co dokážeme a né nás urážet nebo provokovat.

Mordis: S tím musím jedině souhlasit.
Jsi Správce Ztrát. Baví tě tato práce? Spolupracuje se ti dobře s kolegou ze ztrát?

Domes: Ano baví mě to a hodně i když bylo několik rollbacků pár měsíců zpátky tak jsme toho měl už nad hlavu, ale potom co se to všechno vyřešilo se dostavil pocit úlevy :D. S Basem se mi spolupracuje velmi dobře.

Mordis: Tomu rozumím, poté se práce nakupí a hráči se dožadují okamžitého vyřešení.
Přesuneme se ze hry k tobě.
Z vizitky jsem se dočetl že jsi již plnoletý, to znamená že brzy vystuduješ školu. Co vůbec studuješ?

Domes: Studuju obor obráběč kovů. Vystuduju velmi brzdy a to přesně za měsíc :D:D takže moje nervy začínají pomalu, ale jistě pracovat. :D

Mordis: Takže nervy na pochodu, doufám že jsi se učil :D
Jako životní cíl udáváš "najít si dobrou práci" co si představuješ pod tímto pojmem? popeláře asi ne :D

Domes: No naučil to asi ne, ale věřím si, že za 3 to dám :D. Tak dobrou práci tak aby tam byli fajn kolegové, ale hlavní roli v tomto směru pro mě hrají peníze.

Mordis: Takže razíš že mají peníze přednost?
Pro spoustu lidí je přednější aby je práce bavila.
Kolektiv je samozřejmě velmi důležitý.

Domes: Tak peníze mají v tomto směru velkou přednost jelikož si po škole není co vybírat :D všude chtějí několik let praxe. Tak ta práce mě baví jelikož jsem v té firmě v rámci školy tak mě tam zaučuje pár lidí a v té práci jen sedí na židličce a mačká čudlíky :D

Mordis: Takže nic náročeného říkáš :D Určitě by tu spoustu lidí zajímalo zda máš sourozence. Starší? mladší? jedináček?

Domes: Sourozence mám a to mladší sestru. :D

Mordis: Chudák holka, no nic jdeme dál :D
Věnuješ se nějakému sportu? nebo máš nějaké hobby? třebá sběr veteránů, známek?

Domes: Prej chudák. :D Ničemu se nevěnuju a když je tam mě to po chvilce přestane bavit. :D

Mordis: Takže profesionální gaučing a preferování pěškobusu.
Co si myslíš o politice v ČR? máš "oblíbeného" politika? kdo by podle tebe měl být prezidentem?

Domes: Pěškobus už nepožívám :D. O politiku se vůbec nezajímám nic okolo toho mě nezajímá :D:D

Mordis: Takže ti je jedno kdo usedne na "trůn" a kdo bude naší zemi reprezentovat?

Domes: Jojo je, stejnak to už víc zhoršit než je to teď nepůjde. :D

Mordis: S tím se pojí otázka, plánuješ v budoucnu opustit ČR? žít v zahraničí?

Domes: Tak zatím to v plánu nemám, ale cokoliv se může změnit, ale kdyby byla ta možnost tak bych musel hodně přemýšlet protože se mi v ČR libí.

Mordis: Co se ti zde líbí? příroda? památky? způsob žití?

Domes: Tak hlavní věc co se mi zde líbí je ta příroda ty památky co tu máme jsou určitě taky pro některé důvod, ale pro mě opravdu ně. Způsob žití no každá rodina si žije tak nějak po svém takže se nedá říct, že to je jeden z důvodů proč neplánuju odcestovat.

Mordis: Co tě v životě nejvíce baví? co tě naplňuje dobrý pocitem / energií? co rád děláš?

Domes: Tak momentálně mě nejvíc baví si sednou do auta a jet se jen tak projet. Dalo by se říct, že mi to vlastně dodává i dobrý procit a energii

Mordis: Zajímavé odreagování
Dobrá, já již nemám více otázek. Ještě jednou ti děkuji za přijmutí žádosti, skvělé a pohotové odpovědi!
Budu ti držet palce se školou a pokud máš na srdci poslední slova nebo nějaký vzkaz pro hráče, do toho!

Domes: Přesně tak pohodička :D. Vůbec nemáš za co :D. Tak pro hráče mám jen jediný vzkaz a to ať nás už přestanou provokovat a začnou uvažovat, že to co děláme není vždy jen zlé Smile
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:25
Ondrah98
Na první rozhovor je to vcelku slušný. Jak už jsem ti psal, tak za otazníkem bych psal velký písmeno, jen tak pro detail, takhle to vypadá divně. Zpovídaná osoba je fajn, ale přece jenom se Domes mohl víc rozepsat, občas je otázka delší než odpověď, což je u rozhovoru zvláštní, ale za to nemůžeš ty, jako Domes, kterej neumí psát asi... :D :D Jak už jsem psal úroveň to má, přijde mi, že na konci to tak trošku upadá, na začátku to má větší spád, zdá se mi to o kapku lepší. Ale to jsou moje nepodstatný detaily. Určitě jako žurnalista nejsi nejhorší volbou a věřím tomu, že se budeš nadále jen zlepšovat a pilovat tyhle drobnosti.

Btw. bych tady čekal nějaký hejty, když je tu rozhovor s dobrým adminem vedený dalším dobrým adminem, tam je hejtu vždycky nejvíc... ;)
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Mordis
Já ti děkuju Ondrahu, gramaticky jsem bral správně za otazník = malé písmeno.
Ale určitě máš pravdu v tom, že by to vypadalo lépe takže určitě při psaní dalšího rozhovoru dám na tvé rady.
Domes se asi trochu styděl že ho ukousnete :D
Citace
Ale to jsou moje nepodstatný detaily.

Každý detail je důležitý, zapracuji na tom.
Určitě, když už jsem měl tu možnost se jím stát tak se na to rozhodně nevykašlu po pár rozhovorech a kvalita doufám bude přibývat!
Za "BTW" děkuju, však on se hejt dřív nebo později najde :D
Ještě jednou díky!
Tearsko
Fajn rozhovor, v pohode obsah aj prechody medzi otazkami, o Domesovi som nevedel nič takže pre mňa aj dobrý výber. Akurát si myslím že treba sa tej politiky zbaviť do budúcna, tej je dosť všade naokolo a hráčov nezaujíma Smile.
Mordis
Díky Tearsi, vyřadit z otázek politiku je to nejmenší.
Díky za názor a hodnocení!
Jsem rád že se rozhovor líbil Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21