Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Výber IPHONU
Zacek
Zdravím
Na každého dojde a něco ho donutí koupit nový telefon. Teď to došlo i na mě, když jsem ztratil svůj Samsung S4. Chci okusit ''nového ovoce'' a jít do Applu. Nejvíc sympatický mi příjde 5S, ale...V dnešní době nejdou pomalu na trhu najít nové kusy s pamětí 32gb a 64gb, pouze a jen 16gb a to je pro mě nejspíš málo..( Máte zkušenosti s kapacitou? Stačí to?) Když by mi 16 gb nestačilo, nejspíš bych šel do SE, kde už jsou na prodej větší kapacity, ale zase cena je daleko od mého limitu..Takže má otázka zní, když si koupím 5s 16gb co budu muset omezit, aby mi 16gb stačilo?

Předem díky moc za přečtení a zodpovězení mé složité situace, hezký zbytek dne váš [Z]acek[D]an Smile
Rosta
Na 5s se vyser, je to přece jenom 4 roky starý model a podpora už taky nebude trvat déle jak rok. Určitě bych šel do nástupce SE a paměť 16 gb, záleží na tobě jak moc aplikací používáš, jak fotis a podobně, ale pokud jsi zvyklí si to třeba zálohovat do PC tak ti to v klidu vystačí, nebo si kup za pár korun cloud uloziste a nemusíš řešit nic
DanyaS
Hele takhle, pokuď ti nevadí, že SE je malej mobil tak si vem tenhle. Osobně bych radši připlatil a koupil 6s, protože zrovna u applu to stárne celkem rychle. Vím o čem mluvim měl jsem od nich dost věcí. A zkus si vzít spíš 32gb, například teď u mýho samsungu s7 edge mám 32gb ale i sd kartu a už tam mám volných jen 12gb. U applu na to fakt musíš mít prachy, bohužel. :D
Rosta
Citácia
DanyaS napsal:

Hele takhle, pokuď ti nevadí, že SE je malej mobil tak si vem tenhle. Osobně bych radši připlatil a koupil 6s, protože zrovna u applu to stárne celkem rychle. Vím o čem mluvim měl jsem od nich dost věcí. A zkus si vzít spíš 32gb, například teď u mýho samsungu s7 edge mám 32gb ale i sd kartu a už tam mám volných jen 12gb. U applu na to fakt musíš mít prachy, bohužel. :D


Víš vůbec o čem mluvíš? :D Co stárne rychle? Však od nich ty telefony mají nejdelší podporu.. A 6s je starší model jak SE, i když mají stejné vnitřnosti Smile
Skiper
Citácia
DanyaS napsal:

Hele takhle, pokuď ti nevadí, že SE je malej mobil tak si vem tenhle. Osobně bych radši připlatil a koupil 6s, protože zrovna u applu to stárne celkem rychle. Vím o čem mluvim měl jsem od nich dost věcí. A zkus si vzít spíš 32gb, například teď u mýho samsungu s7 edge mám 32gb ale i sd kartu a už tam mám volných jen 12gb. U applu na to fakt musíš mít prachy, bohužel. :D

Však SE je to isté jak 6s tak čo trepeš :D a SE je ešte o rok "mladšie"

Kúp radšej SE ako 5S, predsa je to novšie. Mám SE 64GB a využitie úložiska mám takéto
img.tpx.cz/uploads/IMG_2160.PNG

záleží čo všetko tam budeš mať a na čo to využívať, ale do 16GB sa neoplatí ísť
Zacek
Nebudu každému odepisovat zvlášť, ale mooc všem děkuji za vaše rady, už v tom mám jasněji než včera, díky Smile
Mordis
Vyřešeno Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20