Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Ministerstvo Spravodlivosti
GSTeeZee
Update 10.6 ->

Citácia
img.tpx.cz/uploads/cooltext247138161522817.png


Vítajte, právnická firma u mňa ako druhá v poradí. Tak ako som už povedal, firma sa zaoberá zamestnaním Právnik. Nachádzame sa v San Fierru konkrétne na /cloc 24.


Citácia
img.tpx.cz/uploads/cooltext247139000096012.png


Minister Spravodlivosti -> GSTeeZee
Pravá a Lavá Ruka Ministra -> Jameca, D3V1LS
Náborár -> Zatial každý, /firmainvite [id]


Citácia
img.tpx.cz/uploads/cooltext247139852054068.png


Citácia
ctrlv.cz/shots/2017/06/09/e0pO.png


Citácia
img.tpx.cz/uploads/cooltext247140155909790.png


1) Zákaz nadávať, urážať ...
2) Tankujte vozidlá
3) Vlastné vozidlá parkujte iba podla dole uvedeného screenu
4) Neaktivita dlhšie ako 3 dni = kick
5) Heslo od vrtulníku je "ministerstvo"
6) Zarábajte a hlavne bavte sa


Citácia
img.tpx.cz/uploads/cooltext247140722356030.png


Citácia
[img]http://i.imgur.com/FjeKbnn.jpg[/img]


Tu si môžete parkovať vlastné vozidlá.

Citácia
[img]http://i.imgur.com/eWBlFO3.jpg[/img]

Upravil GSTeeZee dňa 10.06.2017 18:46
Nxs
Ahoj, vizitka hezká, když je to druhá firma, tak k tobě právník pravděpodobně patří. Smile Tak doufám, že to nedopadne jako s tvou první firmou a vydrží ti co nejdýl. GL, ale ještě si dej nadpis, to ,,Žádný předmět" není pěkné.
i.imgur.com/WHTT459.gif
EM1N3M
Zdravím ako ťa poznám firma ti dlho nevydrží ale aj tak ti prajem GL s firmou . A vizitka sa mi celkom páči , tie nadpisy sú super. Tak GL Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
GSTeeZee
ďakujem, dúfam že vydrží, ale konkurencia v LV je moc velká a právnikov na servery moc málo.
Arbys
Podle mě další firma na týden, ale kdo ví, vizitka jinak podobná jako ostatní a nadpisy by byly docela pěkný, ale když si už děláš nadpisy přes "cooltext" tak vyber font kde je diakritika (háčky a čárky) nebo je tam vůbec nepiš, protože takhle jsou písmena s diakritikou uplně v jiným fontu, což nevypadá pěkně.
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
GSTeeZee
Ako máš pravdu, firmu som celkom super kúpil, a iba chcem na nej zarobiť. Moja vysnívaná firma je policia alebo voják.
Eme
čau, ako vizitka stručna ujde ale načo ju robíš keď ju po pár dňoch predáš aby si zarobil? napiš mi dôvod načo..
GSTeeZee
Ako, nie je to isté, že ju predám. Zatial to v pláne nemám, ale všetci idú iba do LV.
A navyše je málo právnikov. No a vízitku robím len tak, baví ma to. Ale je tu určitá šanca a to cca 75% že si firmu nechám.
iloveyou
GL s firmou. si taky typ ako ja že ti dlho firma nevydrží. ale gl
GSTeeZee
No nevydrží, lebo vždy mám silnú konkurenciu, teraz to nie je výnimkou. Ale povedal som si, že to skúsim zmeniť a skúsim položiť LV. Smile
GSTeeZee
No, teda na 100% si firmu nechávam, stretol som super 2 chalanov, a ideme to rozbehnúť, firmu sme presťahovali kvôli de*entom z Al-Kaidy.
LSK
firma predana, neaktualne Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
20 Hlasov
27%
Výlety po okolí
7 Hlasov
10%
Festivaly
7 Hlasov
10%
Poflakování se s přáteli
16 Hlasov
22%
Sedět doma a hrát videohry
23 Hlasov
32%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10