Číst diskuzi

Vizitka - Kacka [Edit 24.1.2023]
indabest
Ahoj Kateřino😂 děkuju ti za vizitku.I kdýž si myslím že v sekci-Nejlepší lidé bych měl být sám😂Protože jak oba víme, já jsem ten jediný nejlepší 😂 Jinak na Tsko začnu chodit až konečně něco uděláš s tou příšernou barvou firemních aut (už sem několikrát navrhoval)😂

Jinak doufám že spolu odjedeme ještě spoustu konvojů 😂
S pozdravem, Nejužitečnější člen firmy- Indabýst❤️
RsT
Ahoj kačí, děkuji ti za označení, tsko určitě dáme, lezu všude momentálně. :D
Hodně štěstí v reálném životě a ve hře.
Třeba se někdy potkáme a pokecáme. rofl
img.tpx.cz/uploads/prirozenipog.PNG

img.tpx.cz/uploads/vizitkosrstos.gif
MaTy
Citace
MaTy
Tebe znám hrozně dlouho, jsem ráda že si se zpět vrátil, jsi kluk co to má v hlavě srovnané a v pohodě. Dost často mi pomáháš za to ti děkují. Kdybys cokoliv potřeboval, stačí napsat.

Děkuju za označení, vizitku jsem ti komentoval už dřív a na mém názoru se nic nezměnilo, nic přeplácaného, klasika dle osnovy. Jsi pohodová holka se smyslem pro humor, gratuluji (opožděně o pár měsíců možná i roky? xd) k získání postu administrátor, jsem rád, že jsme se poznali a přeju hodně štěstí jak na SP tak ve svém osobním životě.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Eroo
Vizitka nádherná ako aj samotná hračka si super adminka veľmi kvalitné závody od teba vidím na serveri len tak ďalej. S firmou veľa šťastia a drz sa.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
Polito10
Nádherná vizitka, je to čest tu být a s tím mluvením snad něco uděláme. :D Jsem rád že jsem našel takto skvělou komunitu v RFS. Smile
DanDy
Moc pekná vizitka!! Pokračuj v stavaní parkourov a raceov, lebo sú super Happy Dance! Ale veľká škoda, že niesom vo friend liste Sad
Kacka
Koldy
díky a jasně že vezmeš, počítám s tím.

Mrzzlinka
To si piš, můj osobní mechanik :D Vždycky když tě potřebuji, tak tam si jazyk

Indabest
Tak sice nehraješ, ale i tak ti děkují za veškerou pomoc! :D A firemní autíčka jsou pěkná jako! :D Indabýst❤️

restart
Nemáš vůbec zač :D Jasně, klidně někdy na TSKO zas přijď. Tak bydlíme od sebe kousek tak si myslím, že není problém. :D

MaTy
Joo, humor nesmí chybět :D Tak děkují, ale nejsem tam zas tak dlouho :D Taky jsem ráda, někdy musíme pokecat jak za starých času. :D

Kamil
Díky moc, od tebe ten komentář zahřál u srdíčka.

Polito10
Já jsem ráda, že si u nás a že chodíš i na TSKO Pusa Komunita je základ firmy říkám to pořád :D Ještě něco udělej s tím provokováním a bude to top :D Ať se ti daří!

UnLiiMiT3D
Nemusíš vůbec děkovat, zasloužíš si tam být. Csko mi skoro vůbec nejde, až se naučím i jinou zbraň než tu, co používám tak možná mi to půjde mnohem líp než teď :D Jasně, někdy dojdu zas na discord, nebo ty za mnou na TSKo, každopádně ti děkuji! At se ti daří :D Pusa

DanDy
Neboj se, už mám nový parkour :D Takže jsem zvědavá, jak se s tím popereš. :D
Drauth
Komentár tu už jeden mám, ale už je predsa trochu starší tak to musím napraviť.
Si super holka, s ktorou je vždy zábava môžem ti veriť za čo jsem rád nebo že se nebavíme jenom o gta, ale aj o irl a necháš si to všechno pro sebe.
Taktiež sme začali hrať csgo, ktoré ty jde hezký nekdy ujedou nervíky a začneš mlátiť do stolu :D, ale jinak hraješ hezký ješte sa naučiť ine zbrane a pojedeš bomby.
Preju hodne štesti v reálu aj na sp Pusa
Dend4X
Parádní vyšperkovaná vizitka dost se mi líbí ;) :D A děkujííí za označení teď když už mám konečně nějaký ten pátek PC tak si mě konečně dokopala k tomu ti to okomentovat :DDDD
Jsem moc rád že jsem tě poznal jsi fajn kámoška dobře se s tebou dá bavit, vždy mi pomůžeš a zato jsem moc rád a děkuju ;) Třeba z tska mám fakt fajn zážitky když spolu hrajeme společně i s ostatníma tak je tam vždycky kotel srandy a na to se nezapomíná :; ;) doufám že toho zažijem ještě dost *dancegirl* Jinak tady máš ode mě +ko abych taky nezapoměl na to csko jazyk (+rep největší borka která to nejvíc zandává :D) a nervy neřeš ty má vždycky někdo jazyk Ať se daří jak osobně tak i na sp :; mám tě rád :; Pusa A na závěr jedno známé moudro musíš být vyrovnaný člověk :DDD
Upravil/a Dend4X dne 10.04.2021 12:03
Woxri
Vím že občas zlobím ale myslím to ze srandy :D
Jsi fajn holka jazyk
Jsem rád že jsem se zase vratil do firmy a na TS
Sice trošku pozdě ale gratuluju k postu Administratora 😝
VojtaCZ
Ahoj.

Máš moc pěknou vizitku, a děkuji moc za označeníSmile
Jsem moc rád, že jsem tě poznal a, že můžu být v nejlepší firmě. Si neskutečně hodná a milá holka. Je s tebou velká sranda hlavně na tom ts:D
U cska ti ty nervičky někdy uletí, ale stává se přeci:D
Musím říct, že ti to csko moc jdeSmile
Na SP máš moc dobré závody a parkoury. Moje oblíbené akce od tebe jsou: Cheetah race, flash street a parkoury. Na parkourech mám někdy velké nervy:D
Na ts máme hodně zážitků a hodně tý srandy. Doufám, že bude ještě hodně srandy a zážitků.Smile

Přeju ti hodně štěstí na sp a hlavně v reálu. Mám tě rádKytka pro tebePusa
Jenda
nejlepší podnikatelka na superpařbě, takhle uspěšnej business jsem dlouho neviděl a asi už nikdy neuvidim
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775
Terka
Přesouvám mezi team.

Vítej zpět a ať se ti daří.
img.tpx.cz/uploads/Comp%201_2.gif
Radis
Krásna vizitka,ďakujem za označenie Smile poznáme sa už pár rokov, boli časy keď sme sa nemuseli :D a to len kvôli rečiam neprajníkov,ale tie časy su už fuč Smile prejem veľa štastia na servere, a hlavne v reálnom živote Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28952
BrunetQa
Moc povedená vizitka Kačko, děkuji za zmínku :* taky jsem ráda, že tě znám a že se známe i osobně ! <3 Děkuji za veškerou pomoc. Srdce Jsi neskutečně hodná holka a nikdy tě nechci ztratit. Srdce
Kacka
Radis:
Nemáš vůbec zač, joo už je to za námi :D Já ti taky přeji hodně štěstí jak na hře, tak v reálu! A díky za komentář! Srdce

Brunetka:
Děkuji za pochvalu ohledně vizitky! Nemáš vůbec zač! Srdce Já jsem vděčná za tebe, že tě znám v reálu, si skvělá hodná holka! Kytka pro tebe
Já tobě děkuji za všechnu pomoc, brzo se uvidíme, až za tebou zas přijedu! Srdce Já tebe nechci ztratit, si nejlepší! Kytka pro tebe
Přejít na fórum:
Anketa
Je GTA Vaší hlavní hrou?
Ano, jiné hry nehraju.
30 Hlasů
23%
Ano, ale občas zapnu i něco jiného.
34 Hlasů
26%
Ne, střídám to.
46 Hlasů
36%