Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka - Žabka
ZaboS
Citácia
Jertn napsal:

čau šefe,
konečně jsem se donutil ti okomentovat vizitkoš. Známe se celkem dlouho a máme spolu dost zážitků. Třeba když jsme s A.C.A.B. šikanovali Salazara a jeho vojáky. Bohužel v Acabu už se asi nepotkáme, nebo aspoň do té doby, kdy se dočkáme návratu Undera. jsem rád, že jsem tě poznal <3

btw. Proč nejsem v nezapomenutelných?:---(


uživej život a cs


Čau šéfe,
jsem rád, že ses k tomu konečně dokopal - k tomu komentu. :D
Jojo, A.C.A.B. časy byly prostě best, ale z mé strany se v A.C.A.B.u už asi nesetkáme, po tom, co se stalo, se neplánuji vrátit, ani kdyby tam byl opět Under. Ale můžeš přijít k nám do firmy, tam se klidně setkat můžeme :D
A neboj, já tě tam pak dopíšu, jen si nepamatuji všechna jména.
Dík lásko, taky jsem rád <3
Will
Nazdar Žaboune :D teba už nejaký ten rok poznám a si fajn typek dobre sa s tebou keca o rôznych veciach :D dozvedel som sa o tebe viac čiastočne som už niečo aj vedel :D prajem veľa šťastia na SP aj v RL. Hi

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
ZaboS
Citácia
Will_ napsal:

Nazdar Žaboune :D teba už nejaký ten rok poznám a si fajn typek dobre sa s tebou keca o rôznych veciach :D dozvedel som sa o tebe viac čiastočne som už niečo aj vedel :D prajem veľa šťastia na SP aj v RL. Hi


Ahoj Wille,
tak se mnou se dá bavit o všem možném, nemám žádné hranice :D Od filosofie po prasárny :D hihi :D
Tak aspoň že ses o mně dozvěděl něco nového :D
Děkuju, tobě taky přeji hodně štěstí na v RL a na SP Smile
MiKyi
No nazdar chlape :D vizitka pekná obsahovo stručná a prehľadná :D Nepoznám ťa dlho ale zato znieš zatiaľ ako pohodový človek. Vďaka za označenie vážim si to :D nech sa darí hlavne v reále. Smile
ZaboS
Citácia
MiKyi napsal:

No nazdar chlape :D vizitka pekná obsahovo stručná a prehľadná :D Nepoznám ťa dlho ale zato znieš zatiaľ ako pohodový človek. Vďaka za označenie vážim si to :D nech sa darí hlavne v reále. Smile


Ahoj ahoj, děkuji.
Tak snad budeme mít možnost se více poznat Smile
Tobě taky nechť se daří v RL i na SP Smile

A děkuji za nadpisy, jak sem tak do firmy Smile
Dreamys
Kolego, Spolumajiteli firmy.
Vizitka se mi krásně četla, velice dobře zpracovaná, ještě aby ne od tebe.
Přeji ti hodně štěstí v reálném i virtuálním životě ať se daří, a ať se daří i naším společným cílům na SuperPařbě.
S pozdravem Dreamys. [img]http://superparba.eu/static/img/s/18.gif[/img]
Daizen
Krásná vizitka ať ti to vydrží muck :*
ZaboS
Krásná vizitka ať ti to vydrží muck :*


Nevydrželo :D Ale možná s tím zase začnu, se uvidí podle toho, jestli je to pořád stejná rakovina jako v dobu, kdy jsem s tím sekl :D
destiny-
No jednu chybičku som tam našiel, nie som vo friend liste Smutek Ale tak pokiaľ tu chybičku napravíš, odpustím ti, žeo jazyk

Po dnešnom malom rozhovore na serveru, čo som ta len tak random zastihol som zistil, že si po toľkých rokoch máme stále čo povedať a že si stále ten suprovej kamarát ktorého som spoznal pred pár rokmi. Len malá škoda je, že nehraješ už aktívne a nezalovíme niečo, ale život ide ďalej a ja to i chápem, máš veľa iných starostí momentálne.

Ďakujem za dnešný maličký pokec a pripomenutie chvíľ, keď SP za niečo stála a drž sa! Hi
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasov
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
15%
Ne
6 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online