Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Uber Service LV - [31.01.2021]
MACHYY1
Díky Zámečku a Peffixy za pěkné komentáře.

//MEGA UPDATE [25.7.2018]
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
UniCorN
Zdravím Machyy, ve firmě jsem nějaký ten pátek byl za vedení Skylake, bohužel jsem pak koupil firmu a nedostal jsem se ti pod křídla. No co už, přeji ti hodně štěstí s firmou ať ti ještě nějaký ten rok vydrží, a hodně bych chtěl pochválit herce a hlavně Arba za sestříhání videa.. Prozatím je to jedno z nejlepších videí co jsem zatím viděl. Nadpisy též super, tak že ještě jednou Gl firmě Smile
HaaBee
Citácia
Machyy_ napsal:
//MEGA UPDATE [25.7.2018]


Už som vám to písal na serveri/v správach, ale napíšem to ešte sem, aby o tom vedeli aj ostatní...;) :D
To video je strašne super... Popravde, ani som to nečakal, ale vážne sa mi páči nápad (asi kvôli znalosti filmov Taxi) aj spracovanie od Arbysa. Smile Málokedy vidím, že si na tom niekto dá naozaj prácu a dotiahne tam aj ďalších ludí... Good job!

A pre záujemcov o prácu v našej firme môžem len odporučiť. Prišiel som tam prakticky s 0 bodmi a teraz dopravujem ludí na Turisme, apod. Vždy sa dá na kolegov spolahnúť, vedia poradiť aj pokecať!

PS: Navyše môžem parkovať pred firmou, tak mám, čo som chcel. :D
Disco
Ahoj,
ve firmě už jsem byl hodněkrát a vždycky byl první důvod co mě přiměl se vrátit ten kolektiv. Je to neuvěřitelné, ale musím říct, že na serveru opravdu moc firem s dobrým kolektivem není. Jsem hodně rád, že můžu být mezi vámi. Dokonce jsem hodně rád, že jsem nakonec neřekl ne, když jste mě požádali o pomoc s tím videem, protože to video je luxusní. *Dobrá práce*

K vizitce, hodně pěkně napsaný, nadpisy luxus, zoro nezklamal.

Přeju hodně štěstí firmě, ať toho vydrží co nejvíc a je tu s námi co nejdéle.
MACHYY1
Díky moc všem <3
Ano na videu jsme si opravdu dali záležet, hlavně tedy Arbys, který to musel dělat 2x.
No o tom někdy jindy :-D

//Melounek
Tebe si vůbec nepamatuji, že jsi byl u nás, asi to bylo vážně v době, kdy já byl neaktivní. Děkujeme

//HaaBee
To víš no, musím to všude napsat a parkuj tam i víc aut! :-D

//Disco
Děkuejm! :-D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Arbys
jo, uz ta vizitka konecne vypada k svetu a nepise se tam, ze sidlo je na parkovisti vedle /lv :D sice jsem aktualne ve firme (jen) 2 a pul mesice, coz se tem turistum mozna muze zdat hodne, ale pro me teda fakt ne :D ve firme jsem byl i driv, jeste za dob prave stareho sidla na parkovisti a stareho nazvu Uber Taxi LV, bohuzel pak me MaTy premluvil, abych mu sel delat slapku do firmy, tak jsem na par mesicu uber opustil, no moc rad jsem se tam pak vratil a jsem hlavne rad za to, ze drzime stale tak super kolektiv, coz je proste to nejdulezitejsi Smile

jinak moc díky všem za chválu na fir. video, moc si toho cením :D

PS:
Citácia
Ano na videu jsme si opravdu dali záležet, hlavně tedy Arbys, který to musel dělat 2x.
No o tom někdy jindy :-D


To je dost dobrej příběh, to normálně teď jdu sepsat a editneš to tam :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Nouveau
Panebože tak to firemní video je vážně pecka. Skvělý výběr songů, parádní akce, vtipný koncept. Libově jsem se u toho pobavil a neustále mi přecházela husí kůže po zádech. Hoši, máte můj veliký obdiv, už dlouho tu nebylo něco takového. Téměř nic bych tomuto videu nevytkl, až na jednu drobnost a to nevím jestli náhodou není chyba u mě. Jak se baví ti dva na mostě a kolem projede Sultán, tak při záběru na černocha mi tam vyskočí něco červeného.

A teď k vizitce. Na vizitkách se mi moc nelíbí to ohraničení kolem textu, ale tady jste tomu ovšem přišli na kloub a skvěle to ladí. Nadpisy - připomínající svítící neony - jsou taky moc pěkné. Hodně se mi taky líbí ikonky vedle nadpisů. Celkově vzhled vizitky je pěkný a i barvy parádně sedí. Jediné, co bych vytkl je absence mezer mezi sekcemi v "pravidlech" a "věrných členech". Přijde mi to na sebe moc naňahňané.

Po obsahové stránce vizitky mi přijde vše v pořádku. Taxikář není job s misemi, takže tohohle jste byli ušetřeni. Líbí se mi, že jste obsah vyplnili sekcemi jako třeba ti "věrní členové", aby vizitka nebyla holá.

Dobrá práce hoši a až mě přestane bavit lékař, rád bych byl součástí Vaší firmy..
JohnyStar
Zdravíčko,
Ve firmě jsem byl docela krátkou dobu ale rozhodně nelituju. momentálně asi nejlepší firma taxikářu (pardon. Uberu), super kolektiv, super všechno :D Jednou se zase přijdu na vás podívat :D.

Vizitka se mi hodně libí, i ty zora nadpisy :D video je super.. Dobrá práce!
Rich
Super vizitka, vo firme som bol a má super sídlo a kolektív.
Video chválim a musím povedať, že to máte vyhrané :D
Dabing bol super, zlatí ste tam boli :D
Nech sa darí Smile
checkm8
Machiato vizitku máš top a to video ste zabili :D ať se ti daří i nadále.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
MACHYY1
//Arbys
Jojo už bylo na čase předělat tu starou vizitku... A určitě to sepíše co se nám stalo 😂🙈

//Nouveau
Děkujeme za pochvalu videa a já děkuji za pochvalu vizitky. Určitě budeme rádi když se stavíš ðŸ‘Œâ¤ï¸

//JohnyS.
Děkujeme, určitě prijd těšíme se 😃

//Rich
Děkujem, děkujem ❤️

//Shoot
Díky jo a jsi slaby... 😅😘
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Julian
Dnes som nastúpil do firmy dúfam že tento prístup ktorý som dnes zažil bude trvať aj naďalej ďakujem Smile
Lamis
[bcolor=#ff33ff]Mega super <3 RESPEKT[/bcolor]
HaaBee
Veľmi rád by som po určitom čase poďakoval aj tu (verejne) Skylake-ovi a Machyy_-mu, že som mohol patriť do tejto firmy, rovnako tak Gameluner-ovi, ktorý ma prakticky ukecal, aby som sem prišiel, bolo to dobré rozhodnutie, naučil som sa vďaka kolektívu naozaj veľa a stálych členov aj trochu spoznal.
Dnes, 8.9., som ukončil pôsobenie v tejto firme po 60 dňoch, keďže firma je na predaj a celkovo stáli členovia sa nejak začínali rozutekávať.
Ďakujem, držte sa a vidíme sa na serveri!

Díky Pláču
MACHYY1
Děkujeme a taky ti díky, že jsi u nás byl takovou dobu. Sky se chce posunout dál a mě SP už nějakou dobu nebaví. Není to to, co to bývalo.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
MACHYY1
firma prodána <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
LSK
Navždy v našich srdciach Lock!
Baseball
V zdravém srdci zdravý duch, proto někdo s velkým srdíčkem firmu opět obnovil.

Na jeho žádost obnovuji.
MACHYY1
Citácia
Baseball napsal:

V zdravém srdci zdravý duch, proto někdo s velkým srdíčkem firmu opět obnovil.

Na jeho žádost obnovuji.


Děkujeme z celého srdce <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Dreamys
Ahoj,
Vizitka se mi strašně líbí co se vzhledu týče, a vypadá to že víte co děláte a co od toho očekáváte.
Ať se daří!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14