Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
BusLine Las Venturasâ„¢
Multiplayer
img.tpx.cz/uploads/buscompany01byapolo.png

img.tpx.cz/uploads/buscompany04byapolo.png

Firma byla odkoupena dne 23.10.2017 ve 22:00 od bývalého majitele
Czechmas

img.tpx.cz/uploads/buscompany05byapolo.png

Ve firmě je skvělý kolektiv a ochotný lidi jezdíme hodně často convoy s tramvají i přesto že není v našem městě ale když někdo nemá body a má aspoň 560 jezdíme misi
Creek - Regular Tom

Info sem nedělal já ale to už bylo od bývalého majitele jen sem ho trochu poupravil viz. screen
img.tpx.cz/uploads/INfolvbus.png

img.tpx.cz/uploads/buscompany06byapolo.png

Jak již bylo vidět na screenu infa jsme 2 majitelé:
[E]xe.[Z]ruse[N]
a
Jozko
taktéž máme i 2 zástupce:
Waldos
a
Pavoucek

Náborář
je každý člen firmy

Vedení je skvělý aktivní jsem rád že jste tu semnou chlapci!

img.tpx.cz/uploads/buscompany07byapolo.png

Pravidla jsou základ každé firmy aby byl ve firmě pořádek

1.
Tankovat firemní vozidla

2.
Nedělat bordel před firmou

3.
Být aktivní, neaktivita 75h=kick

4.
Pokud možno, pomáhat nováčkům

jak jistě každej víme většinou je nikdo nedodržuje ovšem v této firmě kdo neuposlechne po 3. varování má
kick

img.tpx.cz/uploads/buscompany08byapolo.png

Voz. park je základem každé firmy aby to taky lákalo lidi v této firmě máme

2x Bus

5x Coach

1x Camper

1x Moonbeam

1x Infernus

img.tpx.cz/uploads/3t0EqMZJTUSgw7bWrB_tqw.png

img.tpx.cz/uploads/1DVMgF4gSpaf_r-Qfm2-Pw.png

Infernus je firmě trošičku zbytečnej ale ono tomu tak není většina hráčů nemá premium účet proto máme rychlé auto aby to stihli do banky než je někdo zabije

img.tpx.cz/uploads/buscompany09byapolo.png

Hodnosti tu máme jen 2 ale to neznamená že si tu moc nevyděláte začátečnická hodnost je


Řidič


a druhá je


VIP Busák


Řidič
jak víme je začátečnická hodnost u té je plat 95%.

VIP Busák
je už lepší hodnost kde je plat 99% této hodnosti docílíte tak že buď vložíte nebo vyděláte 300 000$ firmě.


Náhodný screen


i.imgur.com/M1JTvpO.jpg


Nadpisy vytvořil:
nejlepší grafik apolo14

Vizitku napsal:
[E]xe.[Z]ruse[N]

Upravil/a Multiplayer dne 29.10.2017 15:31
UniCorN
Tak že [E]xíku, za 1. by jsis měl dát nějaký předmět. Za 2. Chválím jako vždy Apola. Za 3. Vizitka krátká a stručná což se mi líbí. Máme firmy hnedka vedle sebe, a zatím si neděláme naschváli tak že good. A jinak nemáš zač za ty krásné screeny. Good luck bro.
GaToo_BoTaS
Jsem, členem této firmy, a jsem rád za toto vedení, neustále komunikuje a poradí novým členům, kteří jsou u nás noví. Každopádně vizitka super, a doufám, že majitel i firma vydrží tak jak to má být! Smile Jsem HRDY NÁ SVOU FIRMU I MAJITELE!!
Multiplayer
Citace
Smexy napsal:

Tak že [E]xíku, za 1. by jsis měl dát nějaký předmět. Za 2. Chválím jako vždy Apola. Za 3. Vizitka krátká a stručná což se mi líbí. Máme firmy hnedka vedle sebe, a zatím si neděláme naschváli tak že good. A jinak nemáš zač za ty krásné screeny. Good luck bro.



Díky moc k tomu předmětu já dělal první to hlavní a na předmět sem zapomněl ale už sem ho doplnil! díky za screeny! Smile
Multiplayer
Citace
Infinity napsal:

Jsem, členem této firmy, a jsem rád za toto vedení, neustále komunikuje a poradí novým členům, kteří jsou u nás noví. Každopádně vizitka super, a doufám, že majitel i firma vydrží tak jak to má být! Smile Jsem HRDY NÁ SVOU FIRMU I MAJITELE!!



Díky moc! jojo rád pomáhám nejsem jak někteří že mají firmu jen pro peníze Smile firmu si plánuju nechat dlouho a doufám že v této firmě vydržíš taky dlouho Smile
Cappuccino
Firma super už z dob minulých, ale věřím že firmu dokážete v kvalitě udržet a dokonce vytáhnout výš. Vizitka je pěkná, apolo14 je bezesporu výborný grafik :D, jediné co bych ti vytknul, tak je zarovnání textu. Podle mě by vypadalo lépe, kdyby jsi celý text zarovnal na střed, ale to je jen můj názor.

Každopádně přeji hodně štěstí s firmou a ať vám vydrží co nejdéle !
Multiplayer
Citace
Taiki napsal:

Firma super už z dob minulých, ale věřím že firmu dokážete v kvalitě udržet a dokonce vytáhnout výš. Vizitka je pěkná, apolo14 je bezesporu výborný grafik :D, jediné co bych ti vytknul, tak je zarovnání textu. Podle mě by vypadalo lépe, kdyby jsi celý text zarovnal na střed, ale to je jen můj názor.

Každopádně přeji hodně štěstí s firmou a ať vám vydrží co nejdéle !


Díky moc! firmu bych chtěl vytáhnout co nejvýš a aby byla plně aktivní ale co se týče toho zarovnání textu to by bylo asi moc práce mě se to líbí tak jak to je ale když budu mít někdy čas mrknu na to a doufám že u nás vydržíš co nejdéle Smile
Arbys
nebudu tu moc řešit firmu, stejně mám zkušenost že podobný firmy během pár týdnů zamykám a letí do koše crew vizitek, ale to je jedno, třeba to bude vyjímka, jen ti chci poradit, že zarovnání textu na střed opravdu moc práce není, stačí dát na začátek vizitky [ center ] a na konec vizitky [ / center ] - akorát bez mezer u závorek - dohromady
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Multiplayer
Citace
Arbys napsal:

nebudu tu moc řešit firmu, stejně mám zkušenost že podobný firmy během pár týdnů zamykám a letí do koše crew vizitek, ale to je jedno, třeba to bude vyjímka, jen ti chci poradit, že zarovnání textu na střed opravdu moc práce není, stačí dát na začátek vizitky [ center ] a na konec vizitky [ / center ] - akorát bez mezer u závorek - dohromady


Díky za radu já si myslel že to bude těžší to zarovnání textu ale jak vidím tak ne Smile fakt díky Smile no k firmě tu si plánuju nechat co nejdéle je skvělá fajn lidi i kolektiv
mtr1
Čau vyjadřím se i ja. včera večer bo kdy sem vás zabijel.Ano nudil sem seSmile..Bylo to takové blbé za to se omlouvám
Jinak k firmě přeju vam at to někam dotahnete!! a pořadné vydělky!..
Doufám že si ji ponechaš a bude mezi top firmamaSmile!!
Jinak at se daří ve firmě
Multiplayer
Citace
mtr1 napsal:

Čau vyjadřím se i ja. včera večer bo kdy sem vás zabijel.Ano nudil sem seSmile..Bylo to takové blbé za to se omlouvám
Jinak k firmě přeju vam at to někam dotahnete!! a pořadné vydělky!..
Doufám že si ji ponechaš a bude mezi top firmamaSmile!!
Jinak at se daří ve firmě


ano zabíjel si nás předevčírem asi to mě celkem štvalo no :D ale já to taky občas dělám u ostatních firem když se nudím jojo plánuju jí někam dotáhnout a díky za vyjádření! Smile
Waldos
Vo firme som len krátko, ale verím že to s ňou Exík ešte ďaleko potiahne. Konvoye sa začínajú pomaly rozbiehať, máme stále viac stálych členov ktorí makajú ako sa dá a to je super. Som rád za svoje miesto v tejto firme :-)
Multiplayer
Citace
Waldos napsal:

Vo firme som len krátko, ale verím že to s ňou Exík ešte ďaleko potiahne. Konvoye sa začínajú pomaly rozbiehať, máme stále viac stálych členov ktorí makajú ako sa dá a to je super. Som rád za svoje miesto v tejto firme :-)


Díky za okomentování jop máme tu několik stálých členů s konvoyema to bude o dost lepší časem Smile a doufám že tu ještě dlouho budeš :* Smile
apolo14
Ahoj docela mi teda trvalo než jsem se rozhodl tu vyjádřit vím, že už jsem tu mohl napsat dřív, ale když ted mam ve skole čas tak napíšu ted.
Vizitka je suprova všechno dulezite si do ni podle me zapsal barevne je taky udělána suprove a určitě pokud firmu udržíte tak se někdy stavím.
Dale Děkuji za označení jakozto grafika Smile

Firmu komentovat nemůžu protože jsem v ni nebyl, ale jak říkám určitě se někdy stavím. Myslím že ten kolektiv nebude zas tak špatnej. Gl s firmou hoši.
Waldos
Milý Jhin, za mňa sa rozhodne nevyjadruj. O ničom som nevedel, toto sú vaše problémy. Nebudem to rozpisovať, lebo o tej veci naozaj nič neviem. Ale z prvého pohladu usudzujem, že Exove PMky sú vytrhnuté z kontextu a ten názor o mne ani nekomentujem. Nič sme si nenapísali, kludne si požiadaj o logy. Za mňa je to iba a len účelná a primitívna snaha o pošpinenie firmy.
Ak si chceš naťahať ludí do nejakej svojej "novej" firmičky alebo niečo, rob to radšej čistým spôsobom. Tvoje klamstvá teraz nemajú hraníc. Čo sa s Tebou stalo, že si zrazu tak "radikálne" zmenil svoje myslenie a názory na ludí? Všetci sme ludia, a máme "svoje dni". Tak ak máš niečo na srdci, tak mi sem prosím ťa, úprimne odpovedz.


EDIT//: Takto sa to robí. Osočiť ma v príspevku, a potom to ticho editnúť a osočenie zmazať. Jhin fakt, hraj to aspoň na úrovni. Klameš sám seba.
Upravil/a Waldos dne 03.11.2017 17:48
Arbys
Vizitka neaktuální, lock
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17