Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[BETA] SuperParba Bets
Salamoun
img.tpx.cz/uploads/spbetslogobyarbys.png

Zdravím přátelé!

Na úvod Vám chci napsat, že jsem po dlouhé době zahlídl Domina na serveru. Hned jsem si vybavil jeho stránku na sázení sportů za dollary ve hře a nakonec jsme se rozhodli pro domluvu, že stránky budu pro Vás spravovat osobně. Dříve o tuto možnost sázení byl veliký zájem, tak uvidíme jaké to bude nyní.


Kde se dá vsadit?
Řeší se zatím kolem toho spoustu věcí.. proto název BETA v předmětu.
Ovšem vsadit si můžete na stránce:

Jednoduše se zaregistrujte a máte přístup k sázkám!

Jak získat dollary pro sázku?
Na webu je možnost žádosti o vložení $$$. Vypíšete částku pro vklad. Já poté Vaši žádost přijmu a peníze na Váš profil přidám.
Na serveru mi poté peníze odešlete pokud se sejdeme či Vám je odeberu offline.

Jak vyhrát?
Na úvodní stránce si zvolíte zápas, na který vsadíte a poté už je to velice jednoduché. Vyberete si na koho vsadit (volba remízy je též dostupná) a samozřejmě napíšete o kolik. V případě správného typu Vám bude po ukončení zápasu výhra vyplacena na Váš účet.

Jak si vybrat částku?
Připravuje se možnost výběru na stránce, ale prozatím využijte můj skype: jakubxsima či SZ nebo můžete psát pod tento příspěvek.

Co je v plánu?
Plánuji sázky, co nejvíce rozšířit. V čemž myslím např.: Sázky na SP výherce megaakcí, volbu prezidenta, zábavné sázky či oblíbené sázky na otázky "ANO" x "NE"... Takže je určitě na co se můžete těšit!
Další vymoženosti prozatím psát nebudu, protože by to byly jak kecy před politickou kampaní :D Takže se nechte překvapit!

Samozřejmě se můžete na cokoliv ptát, tak neváhejte a pište.
Hodně zábavy!


Gloodys
[HIDE]Členové AT se mohou zúčastnit? [/Hide]
Fantasy
Jen sem se chtěl zeptat jestli tohle bude dlouhodobé, tak jestli by byla možnost sázet i na E-sport zápasy jako v League of Legends, Counter Strike a podobně..
DangerRMV
Vypiš kurzy i na střelce NHL *COOOOL*
Jo a sázet na racery nějakých akcí, to je super nápad, po tom sem v dávných časech toužil. :D Tak na mě si můžeš rovnou připravit kurz 1,01 *PCMANIAK* Ratatata
Upravil/a DangerRMV dne 20.11.2017 19:54
Salamoun
Děkuji za typy.
Sázky na E-Sport přidat určitě mohu. Brzy budou doplněny.

Citace
Ove8 napsal:

Vypište kurzy i na střelce NHL *COOOOL*

Promyslím to :D

Upravil/a Salamoun dne 20.11.2017 20:02
potrebuju_prachy
S e-sportem dobrý nápad.
Já bych se chtěl zeptat jestli by nešlo dávat více zápasů na jeden tiket, protože sázet po jednom zápase je blbý Sad
hormoskunk
Citace
Ove8 napsal:

Vypiš kurzy i na střelce NHL *COOOOL*
Jo a sázet na racery nějakých akcí, to je super nápad, po tom sem v dávných časech toužil. :D Tak na mě si můžeš rovnou připravit kurz 1,01 *PCMANIAK* Ratatata


Pokud vím, tak vsázení na vítěze akcí už kdysi bylo... pamatuji si na dobu morrisona, který vyhrával 99% závodů, kterých se zúčastnil a byl přímo na něj tento kurz...
DangerRMV
Citace
hormoskunk napsal:

Citace
Ove8 napsal:

Vypiš kurzy i na střelce NHL *COOOOL*
Jo a sázet na racery nějakých akcí, to je super nápad, po tom sem v dávných časech toužil. :D Tak na mě si můžeš rovnou připravit kurz 1,01 *PCMANIAK* Ratatata


Pokud vím, tak vsázení na vítěze akcí už kdysi bylo... pamatuji si na dobu morrisona, který vyhrával 99% závodů, kterých se zúčastnil a byl přímo na něj tento kurz...


Ano, tu akci jsme dělali my dva s Pitrasem :D myslím, že to byla Race liga + kurzy... nebo nějak tak. Tak to bylo jasné, že na něj takový kurz... to jinak být nemohlo :D
Salamoun
Citace
wack_lord napsal:

S e-sportem dobrý nápad.
Já bych se chtěl zeptat jestli by nešlo dávat více zápasů na jeden tiket, protože sázet po jednom zápase je blbý Sad

Děkuji Smile
Momentálně o té možnosti přidání více zápasů na tiket nepřemýšlím. Už teď mám špatný pocit z gemblerství, ale je to jen hra no. Uvidíme jak se bude akce vyvíjet a třeba možnost kombi ticketu bude také.

Citace
hormoskunk napsal:

Pokud vím, tak vsázení na vítěze akcí už kdysi bylo... pamatuji si na dobu morrisona, který vyhrával 99% závodů, kterých se zúčastnil a byl přímo na něj tento kurz...

Určitě již brzy toto bude. Vše je ve vývoji.
evry
Ahoj šálo.Taky tu mám teda pár otázek.Chtěl bych se zeptal zda plánuješ přidat sázení v hokeji na ligy jako jsou KHL,CHL a ELH. Dále pak,třeba Evropskou Ligu Mistrů ve Fotbale.Předem díky.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Salamoun
Citace
evry napsal:

Ahoj šálo.Taky tu mám teda pár otázek.Chtěl bych se zeptal zda plánuješ přidat sázení v hokeji na ligy jako jsou KHL,CHL a ELH. Dále pak,třeba Evropskou Ligu Mistrů ve Fotbale.Předem díky.

Ahoj evry,
v plánu mám velké rozšíření této akce. Čekám, ale zatím na odezvu od hráčů, zda je tento typ zábavy baví. Dneska byli skvělé reakce, tak uvidíme.
Každopádně děkuji za typ a na zítřejší den již dnes připravím TipSport Extraligu.
VIDOG_CZ
Konečně je tahle akce zpátky jenom škoda že jde vsázet od 10MG
mtr1
Čau určitě dobrý napadSmile)
Upravil/a mtr1 dne 21.11.2017 16:07
Gloodys
Citace
VIDOG_CZ napsal:

Konečně je tahle akce zpátky jenom škoda že jde vsázet od 10MG



Jen pro upřesnění není tam napsáno od 10mg ale nejvyšší sázka povolená na 10,000,000$. Přímo na webu od Salamouna je napsáno : "Z důvodu finanční krize je nejvyšší sázka povolená na 10,000,000$. Pokud si chcete vložit peníze na účet kontaktujte mě na serveru - Salamoun"
tralala
určite pridaj ligu majstrov a európsku ligu.
RuliiKkO
Co se týká sázek tak jsem vždy byl pro, bylo by dobrý kdybys tam přidal taky NFL, extraligu, NHL, KHL a možnost v sázce (oba týmy skoruji - Ano / Ne) ovšem pokud to půjde.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Eme
dal by som taj aj Ligu Majstrov, Španielsku Ligu a aj zápasy kde je kurz napr. 1,5+ a nie iba 2,0 +
Salamoun
Zdravím,
děkuji za typy. NHL, KHL, Angl. liga, TipSport Extraliga, CS:GO, česká liga.. toto vše už proběhlo a úspěch a uvítání jsem viděl. Takže budu rozšiřovat určitě seznam možných sázek sportů.

Citace
možnost v sázce (oba týmy skoruji - Ano / Ne) ovšem pokud to půjde.

Určitě by to možné bylo. Už jsem i přemýšlel o rozšířené volbě kurzů v zápasu. Čekám prozatím na DoMiNa, ale děkuji Smile

Citace
dal by som taj aj Ligu Majstrov, Španielsku Ligu a aj zápasy kde je kurz napr. 1,5+ a nie iba 2,0 +

Určitě zařadím do výběru. Jinak já spíše očekával, že bude zájem o vyšší kurzy. Ale není problém přidat.
Eme
No napr. ja včera bol dobrý zápas Dortmund Tottenham kurz na Tottenham bol 3,94 ale keďže na dortmund bol iba okolo 1,8 alebo tak nejak tak to nebolo, a chcel som dať na tottenham to som už o 18 sa bavil s kamošom že vyhrá :D
GaToo_BoTaS
Tuto akci pamatuji bylo to supeer, jsem rád, že je to zpět. Jistě potom přidáš při průběhu MS v hokeji, a blízké olympijské hry. Smile těším se.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
31 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15