Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Krowky
As3
i.imgur.com/b3nAyuZ.png

Ahoj, vítám vás u dalšího rozhovoru s Krowkym, hezky se připravte a jdeme na to.

Žlutý text - ase
Bílý text - Krowky

i.imgur.com/WchuplG.png


Ahoj Krowky, děkuji ti za přijetí žádosti do rozhovoru. Jsem rád, že můžu mít rozhovor zrovna s tebou, můžeme se na to vrhnout?

Ciao, tá radosť raz dva prejde. Každopádne dúfam, že zodpoviem na všetko čo chceš vedieť a aj na to čo nechceš.

Doufám, že nepřejde. Klidně i přidej nějaký zajimavý poznatek k danné otázce, prostě co chceš.
Začneme mojí klasickou otázkou, co ty a realný život?


To asi dačo o mne by si chcel vedieť. Volám sa Milan, mám 26,5013698 roka. Do školy už nechodím, pracujem pre štátne lesy, konkrétne v lesnej škôlke. Sme tá lepšia strana lesov, my ich neničíme, ale vytvárame. Inak mám dvoch súrodencov, brata a sestru.

No pár informací neuškodí, jinak máš velmi zajímavý věk je vidět, že si už zkušený :D Řekneš nam něco speciálního o tvé práci?

Pokúsim sa to nejako skrátiť lebo ak je odolnosť webu podobná odolnosti banlistu tak by ho podrobný opis mohol zhodiť.
U nás v škôlke v podstate začína život stromu respektíve lesa. Pestujú sa rôzne lesné dreviny priamo zo semienka. Či už sa jedná o buky, smreky, jedle, duby cez jaseň až po čerešňu či hrab. U nás na škôlke daná lesná drevina rastie 1-3 roky prípadne dlhšie, následne je vyzdvihnutá zo zeme, balená do balíkov a expedovaná na lesné správy, ktoré zabezpečujú výsadbu lesov buď po ťažbe, kalamite alebo proste ako doplnenie lesov. Ročne len naše stredisko vyeexpeduje +- 2 000 000 sadeníc.
Podobných stredísk na Slovensku je myslím celkovo 12. Naše patrí k 4 najväčším.

Pán Krowky přidal i fotku
img.tpx.cz/uploads/23659554_1946667392026751_88786262084249541_n.jpg


Děkuji za fotografii, aspoň si to každý představí.Sice si to zkrátil ale zní to velmi zajímavě a jsem rád, že se ještě najde někdo, kdo taky myslí na přírodu, baví tě tahle práce?

Takto nejako vypadá buk po pol roku pestovania zo semienka. Na fotke je cca. 50 000 bukovvých sadeníc a teda potencionálnych 50 000 lesných drevín.
Baví. A ako si v podstate sám nadškrtol, tak ma baví z dôvodu že je to práca pre prírodu a nie proti nej ako vela iných zamestnaní.
Lesná škôlka je situovaná "mimo civilizácie" uprosted lesa, takže žiadne autá, žiaden hluk, proste relax v práci ako sa patrí.


Děkuji, že ses zas částečně rozepsal, tvoje práce zní velmi zajímavě a určitě je víc relaxační než nějaká práce v kanceláři, jak dlouho už v takové práci pracuješ a plánuješ pracovat i nadále?

Pracujem tu tri roky a ako dlho tu ešte budem to Ti povedať neviem. Práca nie je dobre platená a tak skôr či neskôr ma do donúti zmeniť ju. Momentálne nemám ani neplánujem vlastnú rodinu takže ma tá "topánka" až tak netlačí ale časom sa môže všeličo zmeniť.

Tak jak vidím, ta práce má i nějaké špatné stránky, sice jak říkáš, je to relaxační ale asi na udržení rodiny to není. Přejdeme i k nějaké jiné otázce než o práci :D, kde a s kým bydlíš?

Doma bývam, s rodičmi a súrodencami. ďalší dôsledok slabo platenej práce :D

Právě no, určitě se objeví i nějaká lepší popřípadě líp placená práce a založíš si rodinu a získáš dluhy :D Máš nějaké zvíře? :D

Jasné, veď som Ti písal že mám sestru. Okrem toho éšte psa, mačku, andulky, korely, rybičky.

A jo, promiň :D Máš ještě něco co bys chtěl sdělit o realném životě?

Myslím že toto nebude treba. Hráči SP ma dokonale presviedčajú, že o mojom reálnom živote vedia viac ako ja, skús sa ich spýtať.

i.imgur.com/5Ctfh7L.png


Dobrá tedy, přejdeme na otázky okolo SP, jaké bylo tvoje první připojení a tvoje první začátky?

Na Superparbu som sa dostal cez kamaráta. Hráva pod nickom Marcel (s jedným L, lebo viem že teraz je tam nejaký Marcell), Bolo to myslím v roku 2010+-, presne si to nepamätám. Hral som tam nejaký čas a potom som prestal čo bolo asi v roku 2012.. Potom som znovu začal aktívne hrávať od druhej polovice roku 2013.
Začiatky boli typické, prvé čo mi Marcel poradil bolo loviť prostitútky lebo mali pri sebe kvanta peňazí. To bola doba kedy vela ludí nosilo peniaze pri sebe, žiadne prevody ale cash z ruky do ruky a šlapky sa nikdy nemali zle :D


Takže ses na SP vlastně dostal díky Marcelovi, odkdy ses chtěl dostat do AT? a kdy se ti to povedlo?

Do AT som sa chcel dostať cez prihlášku začiatkom roka 2014 alebo koncom 2013 ? Netuším už celkom presne ale prihláška mi bola zamietnutá. Nakoniec som sa do AT dostal mimonáborovo v júni (červnu) 2014.

No vidíš, a momentálně si řadový administrátor a správce crew :D A myslím, že to dotáhneš ještě dál, máš nějaké další cíle na SP?

V podstate ani nie. Mal som ciel ako správca gangov dať gangom nový náboj. Prispieť k rozvoju gang systému ale obávam sa že som zlyhal. Takže si už radsej ciele nedávam.

No jo, gangy, dle mého je gang systém na velmi špatné notě a chtělo by to pomoci, ale třeba se ti to někdy povede Smile
Zrovna se dostáváme k otázce, jaký máš názor na dnešní SP a SP v roce 2010?


Netrúfam si povedať ktorá doba bola lepšia. Každá mala niečo do seba. Napríklad gang systém sa mi páčil viac vtedy. Na územiach sa premávali tanky, RPG či granáty. to nebolo nič divné a nikoho to netrápilo, proste bitka na úrovni. Neskôr v tomto smere začali velké brečíky a zakázalo sa pomaly aj zabíjať na území. A to je len zlomok toho čo bolo fajn.
Zase ostatné veci jasne išli dopredu a máme veci o ktorých sa nám okolo roku 2010 ani nesnívalo - prepracovaný firemný systém, vernostný systém a tak ďalej a s prichádzajúcou novou RZE to bude zase o kus ďalej. Takže globálne ide hra stále dopredu a čo sa týka možností je to teraz lepšie, ale určité detaily boli lepšie v roku 2010.


Určitě souhlasím, co si ještě pamatuji RPG na uzemkach, to byla aspoň ta sranda :D
Myslím, že si mě odpověděl na dost otázek jak z realného života tak ze SP, chtel bych ti velmi moc poděkovat za tvojí ochotu, jsem rád, že si se hezky rozepsal a děkuji za tvůj přistup.
Můžeme se přesunout k "Co radši" ?

Ty si tu šéf. Každopádne nemáš zač a dúfam ze som nebol moc hrubý a necitlivý

Dobře, ba naopak, děkuji za tvůj přistup, jdeme na to.


i.imgur.com/1ymfnZO.png

Virtuální život / Realný život
Realný život aj ked' má zlú grafiku

Admin / Hráč
Hráč, aj admin je stále iba hráč

Jídlo / pití
Bez jedla vydržíme dlhšie takže pitie,teda pivo som chcel napísat'.

Práce / Škola
Škola tam ked' som nič nerobil tak ma nevyhodili

Gang / Firma
GANG! S gangsystémom na večné časy a nikdy inak!

Fifa / Salamoun
Fifamoun


Zajímavé odpovědi :D A děkuji za zakončení rozhovoru.

Teda, ukončíme to, z mé strany to je vše, pokud chceš něco dododat napiš, za mě vše.

Ešte by som rád hráčom odkázal dve zásady do života:
1. Nejedzte žltý sneh
2. NIKDY ale naozaj NIKDY nechválte žene fúzy, ani keď jej pristanú!


Díky za přečtení, a děkuji za všechny komentáře.

Hezký zbytek dne.


Tiež ďakujem za možnosť niečo o sebe vypotiť. A vy čo toto čítate teraz, chovajte sa k sebe slušne a nepodvádzajte. Lebo kto nehrá fér v hre, nehrá fér ani v živote.

_
i.imgur.com/S34Et2a.png

Upravil/a As3 dne 24.01.2018 18:32
Pink
Zdravím,

na to, že rozhovory moc nečtu,tak jsem si tento přečíst musel a podle očekávaní mě dost pobavil, některé odpovědi Krowkyho stály za to,takže super, jen tak dál. ;) :D
d0g_
Jeeej Krowkyyy :D
Moj najoblubenejsi hrac a admin na sp, je velmi zabavny ale aj rozumny.
Krasny rozhovor, dozvedel som sa vsetko co som potreboval jazyk
To bude asi tak na rychlo vsetko, idem spinkat majte sa...

Upravil/a d0g_ dne 23.01.2018 21:53
Pandy
Konečně rozhovor s Krowkym Jooo

Pobavil mě a celkově super zpracovaný.. A jak znám Krowkyho, tak píše dlouhý texty, tak jsem si početla.

Jeden z mých oblíbených kolegů, ovšem kdyby nebyl, nekomentovala bych to tu a to říkám upřímně. Pohoda týpek ikdyž ho spousta lidí nemá rádo za svou upřímnost. Na nic si nehraje a bere všechno tak jak to je a miluje pivo jako já :D

Krowkyho moudro mezi členy AT :

Citace
Kto nemaže noviny, nech ide do p**e !


Moc díky za tenhle rozhovor Smile
As3
Všem moc děkuji za názory :D

Krowky je šéf no :D
destiny-
Konečne rozhovor s niekym kto pre sp niečo urobil a nie si len užíval post admina Smile
Top admin , Top hráč , Top háč na sfgame :D ( on vie ). K rozhovoru: je to pekne napísane a farby ladia do seba takže to je malé + Smile Dúfam že od teba vyjdu ešte iné bomby ako je táto.
Nosferatu
Zdravím,
jsem velice rád, že je tady rozhovor s Krowkym. Protože on už je na Sp kus historie.
A rád si počtu něco o něm, ale moc toho nebylo což se nedivím.
Není důvod se tady rozepisovat hráčům, kteří to ve finále vše jen otočí a snaží se to používat proti druhým.
Co se týče rozhovoru ?
Popravdě ani nevím, že si se k nim dostal.
Kvalita rozhovoru ? Rozhodně to mohlo být rozsáhlejší, mohlo to vypadat mnohem lépe.
Tohle mi přijde jako že jsi to vytvářel strašně na rychlo.
Takže žádná grafika prostě nic.
Ano, v jednoduchosti možná krása je, ale v tomhle opravdu není.
Pokud si se dal na tuhle cestu, že budeš dělat rozhovory, tak by si to hráčům měl i nějak prodat. Prodat jím to přes grafiku, přes originální způsob rozhovoru. Ne přes kopírku a pořád dokola, což se tady za dlouhé léta v těch rozhovorech nic nezměnilo.
Jestliže chceš v tomhle být úspěšný, změň přístup a zapracuj na tom aby to nějak vypadalo.
Takže se těším na tvůj další rozhovor a doufám, že to bude o krok vpřed.
As3
Ahoj nosfe,

Říkáš tady o kopirce, to si mam upravovat styl otázek nebo jak to myslíš, udělat originál otázku fakt nejde když je všechno použito pro jine lidi.

Dale grafika, nerozumím jaky mas problém s grafikou. Grafikou mam udělat název? Nebo co. Barvy mi tam sedi a to i většině takže nerozumím. Samozřejmě se furt učím a mam i pár rozhovoru co skončilo v koši a veř byla to větší hruza. Jinak děkuji a snad tě pristě nezklamu.


//mobil

Edit : dle mého jde v rozhovoru o informacni hodnotu a ne o grafickou ale dobře
Nosferatu
Rozhodně to ber jako objektivní kritiku. Nechci tě tady nějak pohoršovat nebo tak to ne.
Kopírkou nemyslím tebe, to se neboj. Spíš je to tak nějak furt stejné. Smile
Jak ty rychlé odpovědi a podobně. A samozřejmě vím, že je těžké to nějak změnit.
Ale pokud se ti to povede a přivedeš v tomhle na SP nový směr, tak to bude pecička.

Co se týče grafiky ? Tak možná nějaký ten nadpis, ať to upoutá, na barvy jsem neřekl ani slovo.
Jen bych tomu přidal nějaké ozdobení v podobě úpravy textů.
Samozřejmě s tebou souhlasím v tom, že jde o informace v rozhovoru, ale lépe se to i prodává čtenářům, když k tomu přidáš nějaké ty blbůstky.
Co se informací týče super s tím problém nemám.
Jen zkus pozměnit tvar, obsah a podobné věci v rozhovorech. Neinspiruj se v rozhovorech zde udělaných. Koukej opravdu i po rozhovorech v novinách a podobně.
Ono sice by to mělo být nějak zaměřené na SP, ale třeba to zaměření na SP ještě nějak rozvést s tím člověkem. Více do podrobností a podobně. Dále i nějaké vtipné otázky, ať je to prostě takové drzé, ať to má tu jiskru. Smile
Tak bych si to třeba trošku představoval já.
A tak věřím, že to půjde.
Takže určitě neber můj postoj nebo můj názor jako za úplně negativní to ne.
Samozřejmě v téhle činnosti pokračuj, je to fajn a je fajn si počís o nějakých hráčích. Smile
Rosta
Rozhovor dobrý, ale byl bych rád za více otázek mimo SP. Přiznám se, že otázky ze serveru nečtu vůbec :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16