Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka Jopo. - aktualizácia 24. september 2019
Jopo_
VAŠE SERVEROVÉ INFORMÁCIE

Odehrané hodiny na serveru: 3200h

Váš bankovní obnos: 500MG+ mení sa

Nasbíráno marihuany: už 0g

Vlastním dům číslo: 983 Palomino Creek

Můj oblíbený administrátor: Wery, Reggie_, Krowky, Fifa, Mordis, Skylake, err0rk0, Arbys, Johnny, Nosferatu, RulliCek, RasTaMoT, Yoistik, Domes

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /hide

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Stunt park, Fall out, Parkour

Mé oblíbené vozidlo: cheetah, infernus, sandking, elegy

Má oblíbená práce na serveru: Polícia, Vojak, Bezpečnostná služba, Rozvažač pizze, Yakuza/Ruska mafia, Dealer

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2





VAŠA OSOBNÁ STRÁNKA

Jméno: Jozef

Příjmení: Relax

Datum narození: *MIMCO*

Věk: 22

Kraj: Trenčianský, okres IL

Stav: Zadaný

Zaměstnání: strojny zoraďovač, Rona a.s

Vzdělání: stredné s maturitou

Jazyky: ruština.

Děti: v budúcnosti budú *MIMCO*

Kde bydlím: V dome

Sexuální orientace: Heterosexuál







INFORMÁCIE O VAŠEJ POVAHE


Typologie osobnosti: Citlivá povaha, ale viem sa aj nahnevať :D a neznášam okydávanie za chrbátom.

Pohled na svět: realista

Otevřenost: Skôr introvert, o súkromí nerád hovorím ale to asi každý.

Moje povaha: obětavá, pečlivá, plánující, podporující, poslušná, pozitivní(ako kedy), přátelská, přirozená, romantická, samostatná, spolehlivá, upřímná, věrná.





INFORMÁCIE O VAŠEJ POSTAVE


Výška: 175

Hmotnost: 70

Postava: normálna

Barva očí: modrá

Brýle: nenosím

Vousy: ako každý chlap :D

Fotografie (ukažte se nám): pravdaže jazyk FU




ZÁVISLOSTI


Kouření: Boss

Alkohol: príležitostne vodku, Írsku whisky

Sex: Ooooh

Závislosti: hudba, umelecký smer Mimo




VAŠE ZÁUJMY A ČO MÁTE DOMA


Zájmy: motorka, gitara

Hudba: Rock B)

Zvíře: mačku George





MOJ ŠTÝL


Co nesnáším: ohováračky

Co miluji: čiernovlásky Mimo

Oblíbené jídlo: *PIZZAMNAM*

Oblíbené pití: *PEPSI*

Oblíbený film: tých je vela ale žáner mysteriózne, horory Mimo Skull

Oblíbené oblečení: Čierne, alebo ryflová/koženná bunda, najradšej som zladený buď všetko biele alebo všetko čierne

Oblíbená barva: čierna a biela

Gang: California City Gang je mi česť byť jeho súčasťou, Ďakujem Hi Kytka pro tebe
Upravil Jopo_ dňa 24.09.2019 00:25
Pink
Ahoj,

já nějak často vizitky nekomentuju, ale jelikož jsi mě dal mezi své oblíbené adminy, tak jsem musel. :D

No, teď k vizitce, není špatná, pěkně se čte a dozvěděl jsem se vše potřebné. Jen by to chtělo si s tím ještě trochu pohrát, jinak v pohodě. Smile

Na serveru jsem s tebou neměl zatím žádný problém, což doufám i tak zůstane, takže hodně štěstí v Reálném životě a i v tom herním. ;) :D
Jopo_
Citácia
PinK napsal:

Ahoj,

já nějak často vizitky nekomentuju, ale jelikož jsi mě dal mezi své oblíbené adminy, tak jsem musel. :D

No, teď k vizitce, není špatná, pěkně se čte a dozvěděl jsem se vše potřebné. Jen by to chtělo si s tím ještě trochu pohrát, jinak v pohodě. Smile

Na serveru jsem s tebou neměl zatím žádný problém, což doufám i tak zůstane, takže hodně štěstí v Reálném životě a i v tom herním. ;) :D



Ahoj :D ešte ju vylepším, teda aspoň sa pokúsim neni som v tom moc zdatný čo sa týka nadpisov a tak :D Aj ja verím že ten dobrý vzťah zostane Hi ďakujem aj tebe nech sa darí! Kytka pro tebe Palec nahoru
SrdcomVychodnar
Dobra vizitka, super hrac :-D
Jopo_
Citácia
SrdcomVychodnar napsal:

Dobra vizitka, super hrac :-D


ďakujem podobne :D Kytka pro tebe TR4A(nikdy si nemôžem zapamätať ten nick:D )
KoLoB
Ahoj, vizitka se mi zalibila, hezky citelna a nejake to info jsem i nasel 😂😂. No jen ty nadpisy by se mohly upravit zkus napsat do sekce : graficke vytvory -> http://superparba.eu/forum/viewforum....rum_id=213

Jako hrace te nejak moc neznam, spis z videni a prijdes mi fajn, snad to tak i zustane! :D.
Hodne stesti v realnem zivote a trochu i dotoho virtualniho :D.
Jopo_
Ahoj KoLoB Smile dik za info, skúsim čosi vymyslieť :D Veru, aj ja verim že to tak ostane, asi si potom musíme spomenúť že je to len hra a skúsime sa aj spoznať viac Pohoda :D ďakujem pekne, aj tebe prajem vela šťastia a osobných a hracích uspechov, nech sa darí! Hi Kytka pro tebe Palec nahoru
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Ahoj Jopo , ja osobne si ťa pamätám ešte z pár rokov dozadu , hlavne vďaka tvojmu Michells Tuningu. Vizitku si ešte dolaď , na info stači. Som rád že si začal znovu hrať.
Hi
ty klaunik #)
Jopo_
Citácia
ZaGz napsal:

Ahoj Jopo , ja osobne si ťa pamätám ešte z pár rokov dozadu , hlavne vďaka tvojmu Michells Tuningu. Vizitku si ešte dolaď , na info stači. Som rád že si začal znovu hrať.
Hi


Ahoj Zagz Hi ďakujem, Kytka pro tebe čosi vymyslim :D no, už mi chýbala SP. Palec nahoru
DJackes
Zdravím priatelu *PCMANIAK*
Vizitka super, vela vecí som sa dozvedel, vela som ich už aj vedel rofl
No k veci, si super hráč , super človek , vždy sa dá pokecať *Tu sem*

A pohlaď za mňa cicky Dáme si jedno nee?

PS: Pri písaní tohoto komentáru som omylom zaklikol aktualizáciu antivírusu a tak moja nekonečná licencia vypršala Jooo Lol
Jopo_
Citácia
DJackes napsal:

Zdravím priatelu *PCMANIAK*
Vizitka super, vela vecí som sa dozvedel, vela som ich už aj vedel rofl
No k veci, si super hráč , super človek , vždy sa dá pokecať *Tu sem*

A pohlaď za mňa cicky Dáme si jedno nee?

PS: Pri písaní tohoto komentáru som omylom zaklikol aktualizaciu antivírusu a tak moja nekonečná licencia vypršala Jooo Lol


Čaau :D ďakujem braško nápodobne Pivo jeden z mála hráčov s ktorým sa poznám a ktorého mám aj na FB spolu s Lepidlom a Kotlarom :D Pri čítaní tvojho komentu, som sa opäť pobavil s tým antivirusom Nemůžu ako vždy napr.
Citácia
Budem kamaradi? alebo Som džem lol ?wtf ? kámo vôbec neviem čo som napísal Nemůžu
a vela iných :D je proste sranda s tebou volať na TS. Škoda že už nehrávaš tak často, snáď niekedy zopakujeme. Vďaka za koment, nech sa dari! Palec nahoru Kytka pro tebe
Upravil Jopo_ dňa 24.09.2019 00:27
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18