Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Salamoun
As3
i.imgur.com/YZRI7LG.png


Ahoj, vítám vás u dnešního rozhovoru s hlavním administrátorem Salamounem, usad'te se a jdem na to.

Žlutý text - As3
Bílý text - Salamoun

i.imgur.com/0bL1Lq6.png


Ahoj Salamoune, vítám tě u dnešního rozhovoru jako hlavního administrátora, můžeme se na to vrhnout?

Ahoj As3,
děkuji za přivítání a můžeme se do toho vrhnout!

Řekni čtenářům něco o sobě.

Jmenuji ji se Jakub a je mi 19 let. Vyučil sem se kuchařem, ale dělám dnes úplně jiné řemeslo. Takže všem kuchařům přeji GL, protože kuchařina je v začátcích příšerná práce a stanou se z Vás akorát alkoholici.

Ahá, v tom případě sdělíš nám jakou práci děláš? Budeme teda všichni společně držet palce kuchářům :D

Moje práce spočívá v servisu, kde provádím diagnostiky a opravy především notebooků.

Tak to jo, baví tě to co děláš?

Práce mě baví. Sedím v teple v kanceláři a nemusím stát u přesmažených olejů v kuchyni :D

To ti věřím no, máš nějaké koníčky a co děláš ve svém volném čase?

Můj koníček se v posledním měsíci přesunul na novou přítelkyni. Jinak asi jak většina serveru o mě ví, tak patřím k milovníkům alkoholu což beru jako jeden z mích koníčků a dávám mu mnoho času :D

Přitelkyně je koníček? :D tak to ti držím palce, koníček jménem alkohol není špatný že? :D Jaký máš názor na výsledky voleb?

Věřte čtenáři, že když se po několika měsících zamilujete, tak to pro Vás koníček bude. Jakožto věci se vztahem spojené :D Takže děkuji a snad to bude klapat. Alkohol je výborný koníček.. nikdy Vás neodmítne. Volby pro mě dopadli dle očekávání avšak s výsledkem spokojený nejsem. Ve druhém kole jsem šel podpořit pana Zemana jinak mím favoritem byl úplně někdo jiný.

Ahá, a sdělíš nám koho si volil v prvním kole?

Do listopadu byl mím favoritem pan Fisher. Avšak byl jsem rád, že se zapojil Mirek Topolánek, který má pro mě největší zkušenosti se zahraniční politikou a je hlavně jeden z odpůrců hnutí ANO a především dnešního premiéra.

Dobrá tedy, děkuji, že ses nám rozepsal, chtěl bys ještě něco sdělit našim čtenářům o svém realném životě?

Nevím, co bych teď konkrétně dodal. Avšak samozřejmě lidi, co mě znají vědí jaký jsem a myslím si, že s každým dokážu normálně jednat a sem i pro každou prdel. To je asi vše :D

Dobrá tedy, přejdem na otázky kolem virtuálního života?

Určitě. Val do mě.


i.imgur.com/FexxR2P.png


Kdy ses poprvé objevil na SP?

Když pominu všechny své pauzy, tak jsem se o serveru dozvěděl někdy v letech 2011-2012. Vše tu bylo pro mě těžké a mód nebyl takový jako dnes, ale musím říct, že sem tu v té době vydržel prosedět i třeba 12 hodin za den.

Jsem si všiml, že už nejsi tak moc aktivní, jaké byli tvoje začátky na SP?

Ze začátku jsem tu byl velice aktivní. Když jsem tu v roce 2011 začal hrát, tak mi bylo v tu chvíli 13 let a ještě dodnes si pamatuju, jak jsem říkal mámě, aby mi napsala omluvenku, že mám horečku a propařil sem tu celí den :D Co se týká dneška, tak aktivitu novým postem nabrat musím. Stěžující byl leden a mé začátky s přítelkyní, co jsem zmiňoval.

Jojo, děkuji, že si nám sdělil pár informací :D, kdy si poprvé nastoupil do AT?

Bylo to v záři roku 2015, kdy mě nabral Brutalus s Tumikem na post helpera.

Pro ty co nevědí, pro helpera byl úkol odepisovat na dotazy, máš nějaké cíle ještě v normálním hraní nebo na SP?

Ano, přesně tak. Dnešní cíle, co se týče majetku ve hře vůbec žádné. Cíle jsou pouze v AT a serveru jako samotnému.

Sdělil bys nám tedy svoje cíle v AT?

Hlavní cíl, který se mi splnil bylo se stát hlavním administrátorem. A dnešní cíli jsou pouze administrační a to hlavně v týmu lidí. Velice bych si přál, aby byl na skvělé úrovni a hlavně kamarádské a kolegiální vztahy v něm byly. Což se dneska určitě daří, ale vždy je co zlepšovat.

Samozřejmě ti gratuluji k postu hlavního administrátora, jak to zvládáš na tom postu?

Děkuji za gratulaci. Post je ze začátku velice složitý. Přibilo k němu mnoho možností a funkcí což sebou samozřejmě táhne i více práce. Asi nejvíce stěžejní bylo pro mě ten přestup a také to, že budu muset své kolegy "vést" a kontrolovat jejich práci.

Tak budeme ti držet všichni palce, jaký máš názor na dnešní admin team?

Dnešní admin tým má v sobě kapacity, kterým se těžko někdo vyrovná a nejhorší je, když z teamu tyto lidi odchází. Jinak samozřejmě i negativum musí být a to lidi, kteří né vždy se chovají, tak jak by měli či jsou neaktivní a kašlou na svojí práci. Ale jsem rád, že tyto věci se dějí jenom zřídka. Mimo-jiné jmenovitě tu musím říct k užší části teamu, že dnešní sestava organizátorů akcí je za poslední měsíce ta nejlepší, co tu byla.

Díky za tvůj názor na AT, jak se změnila SP za tu dobu co tu hraješ?

Velice, ale fakt hrozně moc. Dříve tu nebyla až taková gangsterská komunita jak je tomu dneska a hráči dokonce si navzájem mezi s sebou uměli pomoc. Hodnota domů a především vozidel, kdy měl sandking hodnotu něco kolem miliardy bylo pro hráče něco, co je inspirovalo.

Tudiž si myslíš, že dnešní SP je lepší nebo naopak horší?

To se nedá srovnávat lepší/horší. Na jednu stranu jsem rád i za tu dnešní, kdy na serveru je více a více možností a pořád se něco plánuje. Ale určitě o komunitě se to říct nedá. Ta slábne hodně.

Dobrá tedy, děkuji, chceš ještě něco sdělit hráčům nebo můžeme přejít na "co bys radši"?

Hráčům asi jedině to, aby stále tu hráli a tvořili pro CZ/SK komunitu v tak staré hře a neodcházeli. Plánuje se toho pro tento rok mnoho a určitě to serveru jenom přispěje.

Dobrá tedy, děkuji.

i.imgur.com/mXs1qVd.png

Realný život / Virtuální život
Asi realný život

Škola / Práce
Škola <3

Škola / SP
Škola <3

Admin / Hráč
Admin

Řízek / Kebab
Kebab

PC / PS4
PC

GTA 5 / SAMP
SAMP

Jidlo / pítí
Pítí

Nosferatu / Fifa
Oba


Dobrá tedy, děkuji ti za tvůj krátký a stručný rozhovor, popřeji ti hodně štěstí do realného života a taktéž do virtuálního života a at' se daří v kariéře hlavního administrátora.

Děkuji i já za možnost rozhovoru a nápodobně Ti i hráčům přeji mnoho úspěchů v životě a ve virtuálním světě.



A to je pro dnešní rozhovor všechno, děkuji za vaší účast.
U dalšího rozhovoru zatím! Smile
Salamoun
Jeden z mích prvních rozhovorů, co tu mám a musím pochválit za pěkné grafické zpracování a dobré otázky. Čekal sem bomby do sebe :D
Slohovkář nejsem, tak se nezlob jestli Ti to kazím, ale někdy je i lepší být stručný než milion keců kolem :D
As3
Já ti moc děkuji za spolupráci a at' se ti daří na pozici Hlavního administrátora, a měj se hezky.
Melmen
Salamoun, největší alkoholik a kuřák z admin teamu. Znám Tě z firmy Masters of Garbage SF, takže už to nějakou dobu bude.:D

Když jsem Tě poznal poprvé ještě s Yettim, tak bych nikdy neřekl, že to dotáhneš až na hlavního administrátora. Ale byla a určitě i je s tebou legrace, hlavně, když jsi nebyl zrovna střízlivý.:D

https://img.tpx.cz/uploads/adfasgbc.png
https://img.tpx.cz/uploads/SPostrovy.png

Citácia
Škola / Práce
Škola <3


K tomuto. Chtěl bych zrovna Tebe vidět, jak ležíš celé dny v knížkách a učíš se.:D:D
KoLoB
Tak nakonec se to povedlo ne?:D
Rozhovor tentokrat jednodusi a strucnejsi ale to je tim ze salamoun odpovida primo k veci. Libil se mi a neco jsem se i dozvedel. V kazdem pripade dekuju za rozhovor s dalsi vyznamnou a vlivnou osobou.
destiny-
Jeeee salámek :DD hráč skvelý jak na hranie a aj len tak na vecerny pokec :D gl do zivota a tiez dufam ze ti este dlho vydrzi adminovanie jazyk
Salamoun
Citácia
Melmen napsal:

Salamoun, největší alkoholik a kuřák z admin teamu. Znám Tě z firmy Masters of Garbage SF, takže už to nějakou dobu bude.:D

Když jsem Tě poznal poprvé ještě s Yettim, tak bych nikdy neřekl, že to dotáhneš až na hlavního administrátora. Ale byla a určitě i je s tebou legrace, hlavně, když jsi nebyl zrovna střízlivý.:D

https://img.tpx.cz/uploads/adfasgbc.png
https://img.tpx.cz/uploads/SPostrovy.png

Citácia
Škola / Práce
Škola <3


K tomuto. Chtěl bych zrovna Tebe vidět, jak ležíš celé dny v knížkách a učíš se.:D:D

Tyvole ta fotka s banem se ke mě nikdy nedostala. Díky Ti. :D Jinak Ty a Vikush + mog to je kámo srdcovka :D
A já bych to taky do sebe nikdy neřekl, že to dotáhnu až sem :D
Jinak to k té škole je kvůli vzpomínkám, co na ní mám. Kolikrát sem do ní přišel vožralej nebo vůbec :D Rok bych si jí klidně zopáknul :D

Jinak všem ostatním děkuju za pěkné názory ;)
Pandy
Šalalí alias Pan Kořalka :D

Tebe kluku mám ráda, známe se už nějakej čas nejen ve hře, ale i osobně a kde jinde jsme se mohli potkat než v hospodě :D
Když jsme spolu tenkrát poprvé volali tuším, že to bylo ještě když jsem se bavila víc s yettym (Tvým bratrancem) tak jsem si říkala podle hlasu, že budeš starší chlap s hlasem jak zvon, ale to jsem ještě netušila, že to máš z těch cigaret :D
Pak když jsme sle viděli prvně, tak jsem marně na tom busáku hledala gorilu a přišel takovej roztomilej klouček, do kterýho bych vůbec neřekla, že chlastá jako duha :D Ale bylo to fajn, až na to vyhozený kilo za vstup do Zoo, kde jsme šli rovnou na pivo a zvířata jsme viděli jen letem světem.

Co se týče herního světa, tak tady patříš k mým oblíbencům, co mi neskutečně pomohl a Ty víš jak, to zde nebudu říkat, to ví jen pár vyvolených :D Vždycky jsi uměl pomoc, poradit a řešit vše v klidu a věděla jsem, že co se řekne u Tebe tak u Tebe taky zůstane. Takových lidí je tu málo. Jednu věc Ti ale jako hlavnímu musím vyčíst a to je ta, že jsi až moc hodnej a někdy bys měl trošku "dupnout", jinak jde morálka pryč. :D

Tak díky za to, že jsem si o Tobě mohla přečíst to , co už dávno vím, ale tak vždycky si něco ráda přečtu o lidech, které mám ráda. Jen ten chlast mě u Tebe co se týče hry dost s*re, ale v reálu v cajku :D

Takže oběma děkuju za rozhovor Smile
Salamoun
Pan kořalka :D :D :D
Jojo mě všichni typujou podle hlasu na nějakou gorilu. Už je kvůli tomu videu s Fannym a ATomasem, kde sem přišel nalitej :D :D
A setkání s Tebou bylo fajné. Ovšem ZOO byla pro nás drahá hospoda za stovku a ještě tam točili nějakého Osla :D
Co se týká hry, tak víme sami a samozřejmě to tak bude nadále ;)
A jsem hlavní vole první měsíc. Pak budeš litovat až Tě za něco zje*u :D
Pandy
Citácia
A jsem hlavní vole první měsíc. Pak budeš litovat až Tě za něco zje*u :D

No ty mi stále dlužíš toho ruma, tak nevyhrožuj :D

Jinak to, že jsi přišel na litej na stream, ani nevím, ty máš totiž hlas stejnej i za střizliva, takže já to na Tobě moc nepoznám :D
Kacka
Salamounku :D O tobě toho moc nevím, ale dozvěděla jsem se o tobě docela dost :D Ale myslela jsem že it je 30 ne 19 :D trošku jsem se spletla... :D A jinak ještě jednou gratuluju k hlavnímu a at se ti daří ne jen na SP, ale i v realu Smile
Zrušený účet
I když si už tak často nepíšeme (spíš vůbec) a ani na serveru se moc nevídáme, tak i tak Tě mám svým způsobem ráda. Jako malou hrstku lidí ze SP. V realu jsi byl taky fajn, i když jsou to už skoro 2 roky, co jsme se viděli.
Rozhovor hezky sepsaný a prakticky jsem se z herního světa nic nového nedozvěděla, ale z realného pár věcí ano.
Jsem ráda, že se tazatel zaměřuje i na lidi, kteří v rozhovoru ještě nikdy nebyli. Jen tak dál. Správně
DangerRMV
Skvělý stručný rozhovor, nic slohového, výborné otázky a ještě lepší odpovědi. Tebe sem měl rád i z dávné historie a mám tě rád do teď, gratuluji ti ke tvému cíli, který máš nejspíš zaslouženě. A to jak píšeš, že jsi pro každou prdel, tak to můžu jenom potvrdit. Je stebou sranda, jak už v OA chatu na serveru, nebo na skype. Zároveň nic moc zbytečně nehrotíš a to je taky dobře. Nejsou s stebou žádné problémy a nikdy taky nebudou.

Tak ať se ti daří.
As3
Díky všem za reakce Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18