Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - CpT.
As3
i.imgur.com/AN1D3M9.png


Zdravím, vítám vás u dnešního rozhovoru s hráčem a organizárotem akcí CpTem, hezky se usad'te a jdeme na to.

Červený text - As3
Bílý text - CpT.

i.imgur.com/2MokHmw.png


Zdravím tě CpT, vitám tě u dnešního rozhovoru, jsem rád, že si přijal žádost do rozhovoru a jdeme na to?

Ahoj ďakujem ti za pozvanie a môžeme ísť na to!

Dobře, řekni hráčům něco o svém realném životě.

Takže volám sa Filip mám 15 rokov a študujem ešte na základnej škole :D Momentálne bývam ešte s rodičmi a so sestrou. A pochádzam zo severného Slovenska.

Na jakou SŠ plánuješ jít?

Na strednú odbornú školu strojnícku presnejšie odbor počítačové a sieťové technológie alebo odbor mechatronik.

Plánuješ i vyšší studium než střední škola?

Nad týmto som dlho rozmýšlal ale došiel som k záveru ,že hneď po strednej škole sa niekde zamestnám takže nie neplánujem :D

Dobře :D, řekni nám co děláš rád ve svém volném čase a jaké máš koníčky?

Vo svojom volnom čase som buď niekde mimo mesta s kamarátmi alebo sedím u PC :D Medzi moje koníčky patrila hádzaná a futbal a momentálne je to hlavne hokej a SP. Jak ste si už možno niektorý všimli tak na Sp webe držím hodnosť "grafik" takže tam patrí aj práca vo Photoshope. A taktiež aj robenie akcií na SP :D

No, u mě spíš pasuje to sezení u PC :D Chtěl bys ještě něco sdělit čtenářům o svém realném životě?

Už asi nie myslím že to hlavne ste sa dozvedeli :D

i.imgur.com/HXYuCAd.png


Dobře, jdeme na to. Kdy si se poprvé připojil na SP?

Tuším že to bol rok tak koniec roku 2014.

Hraješ aktivně až do roku 2018 nebo si měl nějakou pauzu?
Mal som tam dosť velké pauzy v tom období.

Ahá, jaké byli tvoje začátky na SP?

Tak začiatky boli dosť ťažké ako každé iné ale tak vždy sa našiel niekto kto poradil takže postupom času som tomu začal rozumieť a snažil som sa pomáhať dalším nováčikom na servery.

Každý nějak začíná, kdy si nastoupil na Organizátora akcí?

Na post Organizátora akcí som nastúpil presne 27.12.2017 na tento dátum nikdy nezabudem :D

Jsi spokojen s postem? Jak hodnotíš práci svých kolegů?

Jsi spokojen s postem? Jak hodnotíš práci svých kolegů?

Som maximálne spokojný s postom . Prácu kolegov hodnotím na jednotku. S nikým nemám problém a vychádzame spolu takže aj kolektív je dobrý.

Chtěl bys být větší součastní administračního týmu?

Som velmi rád že som sa dostal na post OA. Ale zatial mi to stačí ale časom by som sa určite rád posunul ďalej.

Budu ti držet palce, třeba to výjde, baví tě dělání grafiky?

Dosť ma to baví kedysi som to bral ako spôsob jak si zarobiť a robil som to hlavne pre virtuálne peniažky. Ale teraz to beriem ako koníček a robím to rád a hlavne zadarmo pre dobrý pocit :D

Když už jsme u těch pocitů, jaký máš názor na to, že si tě vybírájí administrátoři pro články, popřípadě hráči na různé nadpisy?

Je to dobrý pocit lebo vidím ,že ostatným sa páči to čo ja robím a to ma celkom motivuje a pokračujem v tom čo ma baví takže som za to rád :D jak by niečo niekto potreboval kludne SZ :D

Dobré vědět, máš nějaké obecné cíle na SP? At' už v AT nebo v normálním hraní?

Ani nie nijaké ciele nemám čo by som chcel dokázať na SP.

Vidím, že se částečně pohybuješ i v GS, jaký máš na něj názor?

Úprimne v gang systému som iba kvôli gang chatu :D A vela hráčov si ma spája so slovom "gangster" ale ja na gangy moc nie som. Popravde ani neviem čo si mám o gang systému myslieť každý tam len hádže špinu na ostatných a moc to tryhardia a beru na vážno.

No, máš pravdu, je to moc zajímavé momentálně, položím ti posledních pár otázek, jaký máš názor na dnešní SP?

Sp už není jak bývala čo ma mrzí ale tak táto hra už ma svoje roky takže je to pochopitelné inač myslím si ,že ATomas sa snaží pridávať novinky a tým zlepšovať server. Administrátori sa zase snažia navádzať server tou správnou cestou.

Přejdeme tedy na co bys radši? nebo chceš něco sdělit čtenářům

Rád by som zdelil ostatným nech tak neberú tu hru na vážno a hrajú to pre zábavu.

i.imgur.com/tx8f15f.png


Realný život / Virtuální život
Realný život

Kebab / Pizza
Pizza

OA / Admin
Admin

Jídlo / Pítí
Jídlo

SP / Škola
SP

As3 / As3
As3 <3

Zima / Léto
Léto


Dobře, děkuji ti moc za tvojí účast, přeji ti hodně štěstí v realném životě.

Díky a tebe tiež


A toto je pro dnešní rozhovor vše, děkuji za dočtění až sem, hezký zbytek dne

-

i.imgur.com/S34Et2a.png

Upravil/a As3 dne 15.02.2018 06:13
CpT
Díky moc za pozvanie do rozhovoru Kamarádi
Melmen
Ahoj,

rozhovor se mi líbí maximálně po grafické stránce. Jinak je napsaný s prominutím otřesně. Komentoval jsem Ti myslím první rozhovor, kam jsem Ti napsal, že by bylo dobré zapracovat i na tom, aby byl rozhovor napsán pravopisně správně. Bohužel to je stále na špatné úrovni, což docela kazí hodnotu tohoto rozhovoru a je to škoda.

Dále by bylo dobré věty nejen zkopírovat ze skypu, ale následně i nějak upravit. Neznamená, že když to daný hráč tak napsal, tak to i s chybami dáš do rozhovoru. Spoustu chyb tam máš ale i Ty.

Poté by bylo ještě dobré používat funkci "Náhled" zde na webu a znovu si všechno ještě jednou přečíst, aby se nestalo právě to, co se stalo.

Citace
Každý nějak začíná, kdy si nastoupil na Organizátora akcí?

Na post Organizátora akcí som nastúpil presne 27.12.2017 na tento dátum nikdy nezabudem :D

Jsi spokojen s postem? Jak hodnotíš práci svých kolegů?

Na post Organizátora akcí som nastúpil presne 27.12.2017 na tento dátum nikdy nezabudem :D

Jsi spokojen s postem? Jak hodnotíš práci svých kolegů?

Som maximálne spokojný s postom . Prácu kolegov hodnotím na jednotku. S nikým nemám problém a vychádzame spolu takže aj kolektív je dobrý.


Nakonec něco pro autora. Nechci, aby ses nějak urážel nad tím, co jsem napsal. Chci hlavně pomoct Tobě, abys ještě zvýšil úroveň těchto rozhovorů, protože to stále jde.
EM1N3M
Popravde rozhovory moc nekomentujem ale tu spravím výnimku. Takže cpta ako hráča poznám už nejakú dobu a pre mňa je to jeden z najlepších hráčov na sp a prajem mu aby sa dostal čo najďalej. A k rozhovoru, aseho rozhovory sa mi začali páčiť čítam všetky čo pridáš a som rád že ich dávaš tak často konečne robí niekto aktívne rozhovory a aj na dosť dobrej úrovni , takže zhrnutie opät dialši dobrý rozhovor a pokračuj v tom ďalej ako doteraz. Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
As3
Moc děkuji vám všem pánové, eminem děkuji za tvůj názor, takový komentář potěší a motivuje Smile Určitě se máš, teda doufám na co těšit Smile
Ondrah98
Já ti nevím mě se to zdá slabý. V podstatě žádná přidaná hodnota, šablona otázek a jedem. Zpovídaný taky nic moc, jedna věta a v podstatě nic zajímavýho. K tomu ty chyby, prostě to nezaujme. Za poslední dejme tomu měsíc, ani ne, si udělal 6 rozhovorů a snad ten s Mordisem OK, ale tam na tom měl obrovskej podíl Mordis. Kdybys udělal 1 rozhovor za měsíc, pořádně se na něho připravil, hráče pořádně proklepnul, něco tomu přidal, tak to má smysl, ale takhle ho tam úplně nevidím. Co mě ještě zaráží, že ti sem Melmen napsal vcelku logické výtky, napsal to slušně jako dobře míněný rady a tobě to nestojí za odpověď, kde by ses rozepsal? Radši odpovíš na pochvalu, jak zareagovat na dobrou kritiku? Pokud tu kritiku neumíš přijmout, tak to radši nedělej. Nemyslím to zle, ale tohle z toho cítím.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
KoLoB
Ase, vis ze tvoje rozhovory zeru, respektive zral.. tohle neni diss tak to docti :D
1) bude lepsi se vyptavat lidi na kdejake hlouposti o danem hraci a proste zjistit vsechnu spinu, procti stare veci z webu a jen tam najdes spiny dost, bude pak zajimave se ptat natyhle veci a jeste zajimavejsi odpovedi.
2) pouzivej funkci nahled.
3) rozhovor si procti, sezen si kolegu kterej ovlada gramatiku a bude to opravovat, takoveho editora.
4) Dej si vic zalezet na grafice rozhovoru ikdybys mel ten rozhovor delat 2 tydny, at to fakt zaujme od pohledu.

Toz to je vse co me napadlo tak to zkus nejak vyuzit.
Ted k rozhovoru : Rozhovor jako takovy uz je ohrany ale jelikoz si toho hrace vazim tak jsem rad ze jsem se neco dozvedel. CpT. Ty u me mas maximalni respekt, sice se nezname ale dokazu vyhlidnout kdo si ho zaslouzi a to ty doopravdy jsi. Inteligentni clovek s dobrou zrucnosti v grafice a nadmiru uspokojivym chovanim tyce se kolektivniho zapojeni mezi hrace. Take si vyborny organizator akci a rad bych te videl snad jednou i na postu admina, hodne stesti.
Tady uz nemam asi co vic dodat, ase ty jsi to vem k srdci a capitane, hodne stesti do virtualniho i realneho zivota.

//mobil
As3
Takže tímhle me už všichni serete.

Chcete kratší máte je, chcete delší máte je.
Tam někdo říka, rozhovor s hráči. Když ten hráč nemá co víc rozepsat nebudu ho trápit.
Pokud máš zájem někoho nominovat, nominuj, protoze se vám to zas nelíbí koho jsem vybral...

Grafiku jsem si nedělal sám, viz konec.

A k tobě ondrahu, ja jsem si jeho koment přečetl a neodpověděl jsem mu, protoze nemusím. Pokud se ti to nelíbilo tak si napiš svuj názor to mi nevadí, ale pak vsichni nebrecte koho jsem vybral a ze nepíše slohovky jako ostatní, když nikoho nenominujete

Hi
MaTy
Rozhovory už nějak nekomentuji, protože se mi zdá, že přibývá spíše těch neúspěšných rozhovorů a psát pod každý rozhovor, že se mi to nelíbí není pro mě. CpT k tobě: jsi fajn člověk, dokážeš vždy být férový, nemáš potřebu se hádat, jsi pro každou srandu a to já cením.
As3 k tobě.. dělej méně rozhovorů a radši si dej záležet na nich. V nominaci je stále několik jednotlivců, kteří tam leží a nikdo s nimi neudělal rozhovor, viz. Melmen třeba. Nedokážeš přijmout kritiku - nedělej to, protože tímto způsobem akorát si získáš více kritiky než pochvaly.
Jinak vzkázat svým čtenářům toto
Citace
Takže tímhle mě už všichni serete.
Na to bych neměl ani já.

Ber to jako radu, ber to jako obyčejný diss, je mi to jedno. Víckrát ti to do rozhovorů psát nebudu, jen je třeba si uvědomit co je prioritou. Nekvalitních 6 rozhovorů za měsíc nebo kvalitní 2 rozhovory za měsíc. Rozhodnutí je na tobě. Měj se pěkně.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ondrah98
Citace
Takže tímhle me už všichni serete.


A je to venku. Řeknu ti jenom jedno: Dělej rozhovory (nebo vlastně cokoliv) až dokážeš kritiku přijmout nebo na ni alespoň adekvátně reagovat. Nikdo ti tu nenapsal nic neslušnýho (4 zápory v jedné větě, co to znamená To já ne! :D)... Prostě všichni ti tu psali slušně a věcně a ty na ně nereaguješ nebo vyštěkneš, že tě serou? Facepalm Zkus se vžít i do role zpovídanýho, jak se musí cítit, když je většina komentářů o stylu rozhovoru a ne o jeho obsahu a o dané osobě?
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
KoLoB
Ase, nedá mi to ale tohle ještě okomentuju :D :D
Není kritika jako kritika, tohle byla ta, která ti měla pomoct.
Myslím že dneškem si to utnul, na tenhle tvůj komentář se dlouho nezapomene a my všichni co jsme ho stihly přečíst se ti zatohle budem bohužel smát. Neber to špatně, celkově se zapojuju mezi hráče jako slušný člověk jenže když napíše žurnalista na podloženou kritiku
Citace
Takže tímhle me už všichni serete.

tak to hezky okomentovat nejde.
Hodně štěstí v životě jak v reálném tak virtuálním i tobě ase ale pokuď tu kritiku neuneseš tak bych spíše hledal zálibu někde jinde.
zorys
Jen se tu částečně zastanu aseho a dám nějakou kritiku, která by mu snad mohla i pomoct. Bylo na něj nakládáno, že dělá krátké, dlouhé rozhovory a osobně se nedivím, že to nevydržel a napsal, že ho serete. Úplně stejně by mě to sralo jako jeho, když se 4x adaptuju na kritiku ostatních, ale stále kritizují stejnou věc. Rozhovory jsou těžký odvětví, málo kdy to někoho zaujme, je pravda, že jede furt to samé a nemění ty otázky 50 na 50 podle toho člověka, ale přijde mi nesmyslné tu nakládat na aseho, vzal to dobrovolně, snaží se dobrovolně, adaptuje se dobrovolně a hlavně obětovává pro to svůj čas, grafickou úpravu nehodnotím jen nadpisy, ale líbila se mi i úprava textu, až na nějaké chyby např. 2x stejný text, ale to se dá vyřešit tím, že se ti po sobě v náhledu ase přečte. Možná bych ještě upravil strukturu tvých rozhovorů, zkoušel se ptát na nějaké věci podle toho člověka co ti on napíše, prostě rozhovor nemít připravený, ale vytvářet ho z fleku, tím se rozvinou nejvíc zajímavé otázky, osobně bych se vždy zeptal, koho na sp upřímně nesnese a kdo ovlivnil jeho hraní nejvíce a proč. A z jeho odpovědí, jak už jsem zmiňoval bych vybíral otázky na to nebo to, když napíše dva lidi na kterých mu záleží nebo mu ovlivnili hraní, ať si jednoho ze srandy vybere. A taky by to chtělo nějaké pikantnější otázky na 50/50, nějaké nad kterýma se zasmějeme, poprvé jsem se zasmál nad as3/as3, ale potom už jsem žádnou srandu neviděl a docela mě omrzelo, že ten vtipnej aspekt zmizel z tvých rozhovorů. Hi

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Rosta
Nadpisy pekny, rozhovor nudny To já ne! Delas celkem dobre rozhovory tak se hned necerti, kdyz prijde konstruktivni kritika Smile
As3
Citace
Rosta napsal:

Nadpisy pekny, rozhovor nudny To já ne! Delas celkem dobre rozhovory tak se hned necerti, kdyz prijde konstruktivni kritika Smile


Jako já to beru vše a ze všeho se inspiruji, ale nerozumím jedné věci, udělám to a to, vždy si stěžují, já nemůžu z CpTa dolovat, když bylo vidět, že se nechce rozepisovat, já za to prostě nemůžu, pracuji na velmi důležitém rozhovoru tak ten se snad provede, jinak děkuji na názor

Taktéž děkuji všem.
Tom14
Nikdy se nezavděčíš všem, ber to tak, že když si někdo furt na něco stěžuje ale i tak ty rozhovory furt čte, tak je to hlupák, a tomu to nelze vysvětlit bez nervů. Za mě rozhovor na jedničku Good job! a CpTovi doporučím ať si to s tou vysokou raději rozmyslí dokud je čas aby si toho pak nelitoval ;). Ale když už hejtim tak napíšu že se mi u tebe líbí to chování a přístup. Palec nahoru
As3
Děkuji Tome Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11