Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Spamer
MaTy
img.tpx.cz/uploads/interviewspamer%20(2).png
Vítám vás všechny u kratšího rozhovoru se Spamerem, pohodlně se usaďte, nahřejte popcorn a můžeme se na to vrhnout!


MaTy: Zdravím Spamere, vítám tě u tvého prvního rozhovoru, prvně se tě zeptám, jaké máš pocity, že jsem si vybral zrovna tebe?
Spamer: Ahoj, ďakujem za vybratie práve mňa, moj prvý pocit? Čo já viem. :D

MaTy: Zajímavý pocit, začneme tvým reálným životem, ano? Napíšeš nám o sobě nějaké osobní informace?
Spamer: Tákže volám sa Marek pochádzam zo stredného slovenska z malej dediny kúsok od Prievidze, mám 17rokov Aktuálne naštevujem 2. Ročník na Strednéj Odbornéj Škole v Prievidzi odbor Prográmator obrábacich a zváracich strojov a zariadeni.

MaTy: Zajímavý obor, baví tě to? Případně chtěl by jsi se tím živit v budoucnosti, nebo plánuješ jít jiným směrem?
Spamer: Ták ako zatial má to baví ale čo ďalej živiť by som sa minimálne zozačiatku tym chcel ak sa teda do vtedy nerozhodnem isť buď na IT alebo na Grafika takže popravde ešte neviem (zatial to vypada na grafika :D) a ešte teráz tie zdravotné problemy šak sám vieš.

MaTy: Také mě to láká na grafika, takže nejsi první ani poslední. Vím o tvých zdravotních problémech, chtěl by jsi o tom říct čtenářům více? Ovšem chceme respektovat tvé soukromí, takže se této otázce můžeš vyhnout.
Spamer: Ták se teda podelim no - od 10rokov mám nevylečitelnú chorobu nesucu názov "Crohnová Choroba" jedná a o zápal Hrubého alebo Tenkého čreva niekedy obe naraz ja som mál práve touto chorobov zapáleny spoj medzi hrubým a tenkým črevom, zo začiatku sa ten zápal udržiaval biologickou liečbou až prestála zaberať teda to prešlo do horšieho štadia a to začal sa mi do toho pliesť aj močový mechur takže dalši zápal no a nič iné neostavalo iba operácia ktorú som mál 9. 1. 2018. neprájem nikomu vytrpieť to čo so si za tych 7rokov vytrpel ja. Sad

MaTy: Věř, že toto nepřeju ani já nikomu. Budeme ti alespoň se čtenářema držet palce. Omezuje tě to nějak ve svých koníčcích, co rád děláš nebo jsi dělal?
Spamer: ďakujem a Áno, obmedzuje ma to. Mám zakázané športy takže som musel skončiť s Futbalom tak jedíny šport čo mi ostal je Gaučing a PC :D.

MaTy: Takže tvoje cesta k Superpařbě se dostala právě kvůli této nemoci, nebo to bylo jinak?
Spamer: Nie nebolo to kvoli nemoci, ak si dobre spomínam tak na SP ma doviedli hráči Ex1.Kajo a kHRYSTAL (vtedy mali iné nicky) kolem roku 2012.

MaTy: Jaký byl tvůj první dojem, když jsi se připojil na server Superpařba? Pamatuješ si jí ještě vůbec?
Spamer: Ták pamätám si nejaké tie veci ale nie 100% keďže som bol firmičkar a o gangoch som nemál ani poňatia že čo to je tak jsem si jezdil jenom mise :D.

MaTy: Většina z nás tak začínala. Chtěl by jsi něco vrátit ze staré SuperPařbě, nebo naopak dát pryč ze serveru?
Spamer: Ták vratil bych Ostrovy ale tie sa majú pri novom update SAMPu pridať a ďalej neviem čo by som vratil zo starej SP určite by sa volačo našlo ale aktuálne má nič nenapadá.

MaTy: Nová verze nám přinese spoustu novinek, na které se spoustu hráčů těší. Teď zákeřná otázka, měl jsi někdy problém se členy AT?
Spamer: Popravde ani nie. Jedincov ktorých som nemál rád ták som im to na rovinu povedal sam dobré vieš z gang chatu popripade z teamspeaku keď nadávam :D.

MaTy: Vím, vím. Plánuješ si na Superpařbě budoucnost, nebo to hraješ jen kvůli odpočinku?
Spamer: Ták ako budúcnosť na hre to asi nie skôr tam trávim svoj volný čas pokým nemám čo robiť.

MaTy: Pokud by jsi měl možnost stát se moderátorem/administrátorem, stal by ses jím?
Spamer: Áno prečo nie, vyskúšal by som si to.

MaTy: Jaký máš názor na dnešní komunitu?
Spamer: Nevyjadrujem sa :D :D.

MaTy: Jaké hry krom SA-MP ještě zapneš?
Spamer: Ták aktuálne keďže mám ešte slabý PC tak hrám CS GO a stebou semtam Fortnite :D po kúpe nového pc to pojde na novšie hry :D.

MaTy: Plánuješ končit na Superpařbě, až budeš mít nový počítač?
Spamer: To som nepovedal ale zase človek nikdy nevie ;).

MaTy: Já myslím, že se můžeme vrhnout na to nebo to, co myslíš?
Spamer: Kludne môžeme.

img.tpx.cz/uploads/interviewspamer%20(1).png
Real life nebo virtual life
Real Life
Spánek nebo párty
Party a potom spánek :D
Vánoce nebo Silvestr
Silvester
Teamspeak nebo Discord
Teamspeak
Gang nebo firma
fúúúha to je aktuálnom období tažke rozhodnutie beru obojí :D
Konec rozhovoru nebo další to nebo to
to je na tobě :D
Nosferatu nebo Fifa
fúúúha to je ťažke rozhodnutie beriem oboch :D


MaTy: Už tě nebudu trápit, chtěl by jsi na závěr něco vzkázat?
Spamer: Asi ani nie ďakujem za rozhovor Smile
MaTy: Rádo se stalo, moc ti děkuji za ochotu ho udělat. Měj se!
Spamer: Čauko.
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 00:49
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Fatalqo_
Na první rozhovor, klobouk dolů Hi

Spamera toho ožungra poznám, a nevěděl jsem akorát o tom že na párty chodí, chvíli jsem přemyšlel na chlastačku v jizzy.
Prosím další rozhovory s tebou. Hodně štěstí jak tobě tak spamerovi ohledně té operace
Spamer
ďakujem <3 operace probehla bez problemu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
LSK
Zdravím,
Nevedel som ze mas taketo problemy a aj napriek nim si tak optimisticky človek. Prajem ti vela úspechu ci uz v kariere grafika aj v realnom živote, hlavne vela zdravia.
Pandy
Další skvělý rozhovor Smile

Spamer mě dřív občas dost štval (abych to napsala slušně) a to svými výlevy do chatu nebo útoky na mě apod. I teď mě sem tam na*ere, ale to tak nějak asi patří do hry, ignorace je 100% lék :D

Jinak co se týče hráče jako takového tak si myslím, že s ním problém nemám jen se občas dost přizpůsobuje těm trapákům co si myslí, že jsou vtipný avšak opak je pravdou. Jinak když je sám, dá se s ním i normálně bavit a patří k té "lepší" skupině lidí z gangu, ale ta partička ho stahuje dolů což je velká škoda, protože bych v něm viděla i celkem potenciál do budoucna SP kariéry.

Tobě Spamere pevné zdraví, máme ho jen jedno.

No nebudu tu psát ho*na, každopádně dobrý výběr hráče (né pořád jen adminů) a skvělé zpracování. Palec nahoru
Yamatino108
Spamera som zo začiatku vôbec nepoznal ani som nevedel o koho ide.Momentálne som v tvojej firme a si rozumný hráč s mozgom.Je s tebou aj sranda a nemám s tebou žiadny problém.Len tak dalej Smile.K rozhovoru-Pekne spracované a som rád že som sa dozvedel niečo o tomto hráčovi SmilePalec nahoru
Spamer
Citace
Wery napsal:

Tobě Spamere pevné zdraví, máme ho jen jedno.



ďakujem Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
MaTy
Fatalisczenkowski:
Citace
Na první rozhovor, klobouk dolů Hi
Již druhý, první byl s wery někdy v roce 2015
Citace
Prosím další rozhovory s tebou.
Neboj, bude jich ještě dost.

Wery:
Citace
každopádně dobrý výběr hráče (né pořád jen adminů) a skvělé zpracování. Palec nahoru
Děkuji za chválu jinak snažím se vybírat především hráče, adminů se dá ptát sice na víc otázek, ale je to většinou na jedno brdo, jinak to nechci diskriminovat a uznám rozhovory s těmi hráči, co stojí za to.

Láška yamaštištinino:
Citace
K rozhovoru-Pekne spracované a som rád že som sa dozvedel niečo o tomto hráčovi
Děkuju, děkuju! Snažil jsem se, však mě znáš.

Spamerko:
Citace
ďakujem <3 operace probehla bez problemu Smile
Jsem rád, držím palce dál v životě.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Pandy
Jo však v pohodě, jsem ráda, že se něco dozvím i o hráčích a není to stereotyp. Takže musím i já (ano je to divný) uznat, že ten Žurnalista Ti fakt sedí a snad Tě neomrzí jako předchůdce. A ty víš, že jsem rejpal a nelíbí se mi jen tak něco :D
Jen tak dál. Palec nahoru
Dafman66
Mám též stejnou nemoc , napis mi
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasů
19%
Ne
3 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14