Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Arbys
As3
img.tpx.cz/uploads/arbysrozhovorspecial3.png


Zdravím, vítám vás u dnešního velikonočního speciálu s hráčem a organizátorem akcí Arbysem, hezky se usad'te, vemte si čokoládku a můžeme začít.

img.tpx.cz/uploads/arbysrozhovor1.png


Zlatý text - As3
Bílý text - Arbys

img.tpx.cz/uploads/arbysrozhovor2.png


Ahoj Arbysi, jsem rád, že jsi přijal pozvání do rozhovoru, dneska to bude "Velikonoční Speciál", který výjde netradičně, jsi připraven na Velikonoční utrpení?

Ahoj, díky za pozvání, jsem rád že sis mě vybral :D Jsem naprosto připraven.

Jsem rád, že jsi připraven, položím ti tedy první a klasickou otázku, sděl nám něco o tvém realném životě.

No tak, jmenuju se Adam, brzo oslavím šesnácté narozeniny a žiju na severu Čech, konkrétně v Jablonci nad Nisou. Studuju prvák na průmyslovce pár kiláků vedle, v Liberci. Zatím mě to baví, což je asi nejdůležitější :D Jinak už asi 8 let hraju florbal za Jablonec a občas si zajdu zaběhat, zajezdit na kole a tak :D

Jaký obor studuješ na průmyslovce?

Na průmyslovce studuju obor Informačí technologie, rozhodoval jsem se mezi tímto a elektrotechnikou a nakonec jsem za tuto volbu i rád.

Jak jsi se dostal k florbalu?

To bylo asi ve druhý třídě, kdy jsem někde narazil na takovej divnej malej míček s dírkama a začal jsem se o to trošku víc zajímat, co to vlastně je, trošku mi o tom řekl spolužák, kterého to taky zajímalo a nakonec jsem usoudil, že po neúspěšném pokusu hrát fotbal bych mohl zkusit tohle, a vydržel jsem u toho až doteď.

Věnoval jsi se i jiným sportům? Máš ještě nějaké jiné aktivity než jsi jmenoval?

Noo věnoval jsem se týden fotbalu, z čehož rychle sešlo, nebyl to sport pro mě :D jinak že bych vyloženě hrál něco závodně, za nějaký klub, to asi ne. Dřív jsem lepil různý nejdříve papírový a pak plastový modely, ale na to už taky nemám moc času. Když nepočítám PC, tak kromě toho co jsem zmiňoval taky rád občas něco uvařím, ale ne moc často :D. Člověk pak z toho jídla má takovej lepší pocit a přijde mi, že si ho zasloužím a vždy mi chutná víc :D

Kdy jsi objevil svůj talent vaření? :D :D Proč sis nevybral školu s gastronomii? :D

Žádnej talent nemám, většinou "vařím" uplný blbosti a jednoduchý jídla, ale prostě mě to baví :D ze začátku jsem měl pocit, že jsem připálil i vodu, no časem jsem se trošku zlepšil. A proč jsem si nevybral gastro školu? No průmka mě asi táhla trošku víc, než vařit v nějaký restauraci 8 jídel zároveň nebo je roznášet :D Jak jsem říkal, jde pouze o zálibu, nikoliv o talent :D

Jak se dá prosímtě přípálit voda? Taky nějaké umění? :D

Já dokážu všechno :D

Tak to ano, to se dá omluvit, máš nějakého sourozence?

Mám dva nevlastní bratry (máme společného jen otce), ale oba jsou už dospělí - jinak se s nimi normálně stýkám, ale ne tak často

Ahá :|, tak snad máte mezi sebou dobrý vztah :D Máš doma nějakého domácího mazlíčka?

V klidu, není to nic špatnýho :D máme mezi sebou vztah uplně normální :D Mazlíčka nemám, bydlím v paneláku a jsem moc línej na to chodit 2x denně ven se psem :D kočky nějak extra nemusím, třeba bych měl i toho psa, kdybych bydlel někde v domečku

Tak to jo, to tě i částečně chápu, myslím, že z "normálních otázek" to bylo vše a přejdeme na ty Velikonoční dobrá? :D (Žádná specialita to nebude, neboj :D)

Oukej, pojď do mě :D

Ty divochu! Jdeme na to, co plánuješ dělat na Velikonoce?

Na Velikonoce nebudu dělat nic extra, na koledu tradičně půjdu, ale jinak nic moc :D

Už máš vybranou básničku? :D :D Jaký byl tvůj minulý rok výdělek? :D

Básničku nemám a můj výdělek je rok od roku různý, loňský si moc nepamatuju a letos doufám v co největší :D

Pamatuješ jsi na svoje první šibání? :D

Tak na to si opravdu nepamatuji, ale předpokládám že to bylo někdy ve školce :D

Kolik tak projdeš domů? :D

Přesně nevím, ale je to tak 10 / 20 :D Moc ne, ale tak stačí mi to

Tak to je slušné, to musí být i hezký výdělek, že?

Nestěžuju si, každá koruna dobrá :D

Děláš to kvůli penězům? :D

To určitě ne, dělám to spíš z té tradice a peníze jsou jen něco navíc :D

To ti tak budeme všichni věřit Kappa, máš i nějaké své tradice?

Vzhledem k tomu, že nejsem křesťan tak takové ty tradice jako půst atd. nedodržuji a svoje taky moc nemám :D. Maximálně tak se na Velikonoce rád pořádně nažeru :D Ale to nemusí být nutně velikonoce :D

Tak to jo, částečně ti rozumím. Chtěl bys ještě něco sdělit o svém realném životě?

Myslím, že to všem bude stačit a můžeme se vrhnout na tu druhou část :D

img.tpx.cz/uploads/arbysrozhovor3.png


Dobře, ale druhá část bude za příplatek.
Sděl nám, kdy jsi se poprvé připojil na Super Pařbu.


Tak na SP jsem se poprvé připojil někdy v roce 2014, měsíc nevím. Tehdy jsem ještě měl starý nick "TheArbys" a v podstatě jsem byl takový neviditelný, tichý hráč :D V rámci levelu jsem se dostal do firmy Rybáři Palomino Creek kterou vedl iG.Duff, Vasek a Gummy a tam se mi moc zalíbilo a vesele jsem si jezdil rybářské mise a nic neřešil :D Takhle jsem na SP hrával asi půl roku až rok a pak jsem s tím seknul, protože jsem začal dost hrát CS:GO

Kdy jsi se vrátil zpět na SP a z jakých důvodů?

Na SP jsem aktivně začal hrát v říjnu roku 2016 a to z důvodu, že jeden můj kamarád hledal hry, co se dají hrát v mulťáku na slabém PC, protože mu to hry jako CSko atd. nerozjelo. Na nějakém webu našel SAMP a já jsem si vzpomněl, že jsem to dřív hrával, hned jsem si našel SP a začali jsme tam hrát. Jeho to asi po 2 týdnech omrzelo a mě naopak chytlo a začal jsem hrát znova.

Kdy jsi přemýšlel se dostat na Organizátora akcí?

V podstatě jsem o tom nijak nepřemýšlel, ale jednou jsem přišel na server a viděl, že v chatu běží taková ta opakovaná zpráva, že probíhá nábor a máme napsat Nosfemu na skype. V tu dobu jsem měl podanou i žádost o moderátora, ale na Organizátora jsem se chtěl dostat víc, protože akce mě vždy táhly více, než udělování mutů. Napsal jsem tedy Nosfemu, pak se dostal do druhého kola, vyplňoval osnovu a nakonec jsem se dostal do kola posledního, kde bylo 9 lidí a brali 3

Pamatuješ si přesný den, kdy jsi se dostal na tenhle post?

To bylo několik dní po Vánocích, tuším 26.12.2017, nebo tak nějak

Jaké akce tě baví tvořit pro hráče?

Začnu těmi, co mě nebaví. Nemám moc rád akce smrti, dělám je většinou v rámci oslav/akcí na přání, sám jí dělam tak max. jednou dvakrát do měsíce, ráno když je na serveru málo lidí. Nejradši dělám akce, které vyžadují pro výhru skill a né náhodu. Závody dělám jen v ulicích (street) - skyracy moc nemám rád, ale taky jich pár mám postavených. Dál mám rád dělaní akcí, které nikdo jiný nedělá, což je Dovez auto a otázky taky moc ostatních nedělá. A naposled si myslím, že jsem na serveru docela známý svým Sawn-off vyřazkem, o které mi pravidelně píše dost lidí, ať ho udělám (čus Spame :D), které momentálně taky nikdo jiný nedělá. Takže ve zkratce - Akce smrti - NE, street zavody, otazky, sawn-off vyrazka - ANO

Sawn-off vyřazováky máš doopravdy dobré, akce smrti mě taky nebaví, je to spíš o štěstí, u mě zas jedou ty skyrace, máme to jine :D U Sawn-off vyřazováku bych povolil AB, kdo bude mít lepší vyhrává, to mám aspoň pak nějakou šanci, pokud mi rozumíš.. ;) Plánuješ na tomhle postu zůstat nebo bys chtěl i výš?

Pokud mi bude nabídnut moderátor, určitě ho přijmu a nebudu mít problém si ho taky zkusit. Přece jen, akce po čase taky omrzí, ale zatím jsem zde spokojen, hlavně díky super kolektivu a mým kolegům ať už z OA nebo AT, kteří jsou fakt super :D

Tak to jo :D Věnuješ se gangům?

Tady se možná trošku víc rozepíšu. Ano, gangům se věnuji a baví mě to :D Začalo to tak, že jsem si někdy kolem Vánoc v roce 2016 jezdil mise s kamionem a v mé firmě byl i Gloodys. Tehdy byl v Ratyho a Spamovo gangu Notorious Thugs, já mu napsal jestli nejde konvoj a on že ne, že teď jezdí Grka. V té době jsem netušil co to je, tak jsem si o tom něco málo zjistil a docela se mi to zalíbilo. Napsal jsem mu, jestli by mě to nezkusil naučit, tak on mě dostal do Baseballova gangu Tube of Blood. Nebyl to žádný velký gang, ale byl jsem rád alespoň za to :D. Gloodys tam šel na multi a začal mi poprvé ukazovat, jak to funguje, jak se co objíždí atd. Pak jsem začal dost intenzivně trénovat sám tak, že jsem na stadionu zakládal defaulty 1v1 a vždy, když se mi tam napojil někdo dobrý, kdo měl úplně rozbil, tak jsem se ho zeptal, co dělám špatně, což mi ze začátku dost pomohlo. Jednou se mi do 1v1 dokonce napojil RaTy, jehož videa jsem znal a ten mi taky ukázal pár objížděk na bridge a říkal ať trénuju. Pak se zrušilo NT a RaTy založil Legendary Homies. Nějak jsem se s ním začal bavit v PM (asi 2 dny po založení NT - 9.2.2017) a on mi napsal, že mě vezme a bude mě to učit, tak jsem se dostal do LH, kde jsem poznal spoustu super lidí a zažil spoustu super okamžiků, jako například únorové - dubnové boje o územka s Westem, kde jsme hráli třeba 13vs13 lidí, to bylo super. No bohužel to teď šlo z kopce, dost lidí přestalo hrát a nebo dostalo permu tak už ty gangy nejsou tolik aktivni, ale po zrušení LH na konci prázdnin 2017 jsem se dostal do Slow Riders kde jsem do teď a nestěžuji si.

Super, jsem rád, že jsi se rozepsal, je vidět, že máš hodně gangsterskou kariéru, ale moderátor by ti to mohl částečně pokazit, myslíš jsi, že momentálně jezdíš na dobré úrovni?

To je otázka, na kterou se špatně odpovídá. Neřekl bych, že jsem špatný a zároveň bych neřekl, že jsem nějak hodně dobrý. Myslím, že vzhledem k tomu, že jezdím něco přes rok, to docela jde a zároveň se snažím donutit jiné hráče, co se gang systemu nevěnují k tomu, aby se o to začali zajímat. Kazí to bohužel ty cheateři, ale s tím se těžko něco dělá. Moderátor by mi asi gang pokazil, což by mě mrzelo, protože je to jedna s posledních věcí, co mě na SP opravdu neomrzí.

Když jsi někdo zažádá, budeš ho učit v míře možností?

Už se tak dělo, učil jsem už asi 10 různých lidí. Ono se toho moc naučit nedá, ale všem jsem jim ukázal objížďky, vysvětlil nějaké základní triky a hlavně jim poradil stejnou cestu, co jsem dělal já, což je zakládání defaultů a učení se z vlastních chyb. Ale ano, když někdo slušně poprosí, tak jsem rád, že ho můžu něco málo naučit.

Jaké jezdíš závody?

Vzhledem k tomu, že jsem začínal právě v tom přelomu 2016/2017, tak jsem milovník Rally a naopak moc nemusím Bridge. Je mi to docela líto, ale neumím ovládat Buffalo stejně dobře, jako Sandking, ale pracuju na zlepšení :D Kromě dvou klasik si rád zajedu Rally2, Tour a z ostatních závodů ze stadionu, co se nejzdí na GR, ale s infernusem a kolizemi off mám rád Street a Pickle Pine.

Tak to máme částečné stejné, ale jen to Rally :D :D Jaký máš názor na dnešní gang systém?

Mám na to takový názor, že si to zničili sami hráči svým cheatováním a špatným chováním, to je důvod proč je na tom Gsystém dnes tak špatně a i přes to, že se pracuje na vylepšeních a upgradech to už asi nikdy nebude jako dřív. Další důsledek je ten, že na SAMP hráči spíš ubývají než přibývají a když někdo přijde nový, dost často se stává, že ho více chytnou mise, které ovšem nepotřebují skill, brzo ho omrzí a on začne hrát něco novějšího, třeba GTA V.

To ano, určitě v tom budou mít i něco hráči, zapojil jsi se nějak do vylepšování gang systému?

Vymyslel jsem jeden návrh na GR randomizer a trošku se podílel i na těch ostatních.

Tak budeme doufat, že to výjde :D

To určitě, ale nečekám od toho nějaký velký boom, protože jak jsem říkal - problém není v možnostech, ale v hráčích.. a s tím těžko něco uděláme :D Ale kdo ví, třeba tomu ten update pomůže.

Budeme doufat. Všiml jsem si, že máš hodnost grafika, děláš pořád grafiku?

Hodnost grafika sice mám, ale grafiku už dělám velice zřídka, vzhledem k tomu, že už mě to přestalo bavit a ani mi to nějak extra nešlo. Ale občas, když chytnu náladu, tak si k tomu sednu a něco vytvořím, ale už ne tak pravidelně jako dřív. Jeden z dalších důvodů, proč jsem s tím seknul byl ten, že jsem naráz dělal "grafika" asi 6ti lidem a bylo toho opravdu hodně, tak se mi to nějak nakupilo

Myslíš, že nastane čas, kdy zase budeš dělat pravidělně grafiku?

Možné to je, nechávám tomu volný průběh :D Určitě to nevylučuju, kdo ví co bude za pár měsíců

Tak to ano, máš i nějaké další cíle v obyčejném hraní?

Cíle nemám, hraju to pro zábavu, takže jedině, aby mě to nepřestalo bavit. Že bych měl cíl se dostat třeba do LCS, to určitě ne :D

Dobře, pokud chceš ještě něco sdělit, zde máš příležitost jinak přejdeme na Co bys radši.

Můžeme pokračovat Smile

img.tpx.cz/uploads/arbysrozhovor4.png


Realný život / Virtuální život
Virtuální život

Sawny / Desert Eagle
Sawny

GR / GW
GR

OA / Moderátor
OA

Velikonoce / Vánoce
Vánoce

Chlast / Peníze
Penize

Sex / PC
Sex u PC

Přítelkyně / Přítel
Přítelkyně

Pivo / Voda
Voda

Čaj / Káva
Čaj

Auto / Motorka
Auto



Dobře, děkuji ti za dnešní rozhovor, bylo mi ctí s tebou stvořit tenhle Velikonoční speciál, doufám, že se ti bude dařit jak v tvojí OA kariéře tak i v gang kariéře, hodně štěstí a hezké Velikonoce.

I já díky, měj se, čus Smile

-

A toto je pro dnešní speciál všechno, děkuji za dočtení až sem a přeji hezké Velikonoce.



Grafiku pro rozhovor vytvořil Arbys

Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 01:30
CpT
Rozhovor o ničom Kappa
Arbys je OA ? nikdy som ho tam nevidel Kappa
Arbys si šef mám ťa rád rob to čo ťa baví držím ti palce Smile
MyReS
Super rozhovor s arbysem je to zaujimavý rozhovor Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
As3
Citace
CpT napsal:

Rozhovor o ničom Kappa
Arbys je OA ? nikdy som ho tam nevidel Kappa
Arbys si šef mám ťa rád rob to čo ťa baví držím ti palce Smile


Vim no, spatny rozhovor.. Kappa

Citace
Dominik9991 napsal:

Super rozhovor s arbysem je to zaujimavý rozhovor Smile


Děkuju Smile
Arbys
čau, diky za pozvani, jsem rad ze jsem si mohl vyzkouset neco jinyho :D diky za rozhovor
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
As3
Citace
Arbys napsal:

čau, diky za pozvani, jsem rad ze jsem si mohl vyzkouset neco jinyho :D diky za rozhovor


Děkuji taktéž.
MaTy
Rozhovor pěkný, náhodně jsem si odvodil z nicku Arbys jméno Adam a ona to byla prostě pravda, sice na 3. pokus, ale jo. :D
Arbys je skvělý organizátor akcí, jsem rád, že jsi si ho vybral, i když původně žebral mně o rozhovor LOOL.
Pěkné zpracování, palec hore, jinak arbys nešlehá holky pomlázkou...Kappa
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
LuKi_
Luxusní rozhovor. Více takových, jen tak dál.
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
LSK
jeeee, cc artemis,
pekný rozhovor, skoro všetko som o tebe vedel, veď máme medzi sebou niekolko stoviek správ :D
Dobrá práca i žurnalistu, ktorý rozhovor pripravil a zrealizoval
už sa teším na ďalšieho hosťa hehe
Arbys
Děkuju i za Aseho Maty, Luki i Lišáku, jsme oba rádi, že se vám to líbí Smile
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
SystemeR
Nejhorší Racer které ho jsem kdy viděl Skull. Něco více jsem se o tomto nezáživném stvoření dozvěděl :D, ale super rozhovor pokračuj dále. *Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19