Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
SLaKe - Vizitkoš
SLaKe
Zdravím! Vítám tě na moji nejkrásnější vizitce na celém webu. Vizitka je udělaná hlavně jen tak pro info, prostě pro někoho koho to reálně zajímá. Nemám za potřebí se s tím párat dlouhou dobu, tak jsem to tu jen tak naplácal ať se o mě aspoň něco můžete dozvědět. Enjoy



Vaše serverové informace



Váš nick na serveru: SLaKe

Odehrané hodiny na serveru: 1100+

Váš bankovní obnos: 20mg+

Nasbíráno marihuany: 500g

Vlastním dům číslo: Nechtělo se mi jít na sp zjištovat ID :D

Vlastním hotel číslo: Jak kdy

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Non Mort

Můj oblíbený administrátor: Gameluner, Skylake, Domes

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /kill

Můj nejoblíbenější event serveru (vyberte pouze jedno z kategorie - jeden závod, jeden dm,...): Drag sf

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Szelbyho autodráha

Mé oblíbené vozidlo: Infernus

Má oblíbená práce na serveru: Rybář


Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2-3





Vaše webové informace



Váš nick na webu: SLaKe

Vloženo komentářů (klikněte na svůj webový nick): 0

Vloženo příspěvků ve fóru (klikněte na svůj webový nick): 103

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat (dodejte odkaz): Návrh na vylepšení serveru





Vaše osobní stránka



Jméno: Jan

Příjmení: *******

Datum narození: 7.4.2002

Věk: 18

Kraj (pro neuvedeno napište neuvedeno): Moravskoslezský

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Dost

Stav (pro neuvedeno napište neuvedeno): Zadaný

Zaměstnání (pro neuvedeno napište neuvedeno): Student střední školy

Vzdělání (pro neuvedeno napište neuvedeno): Základní

Jazyky: Čeština, angličtina, ruština

Sexuální orientace (pro neuvedeno napište neuvedeno): Heterosexuál

Poznámka (zde můžete napsat cokoliv, co Vás právě napadne): 450





Informace Vaší povahy


Typologie osobnosti: Cholerik / Sangvinik

Pohled na svět: Optimista,

Otevřenost: Introvert býval jsem hodně velký extrovert

Moje povaha: Aktivní, bavící, klidná, romantická





Informace o Vaší postavě



Výška: 180 cm

Hmotnost: 65kg

Postava: sportovní

Barva očí: modrá

Barva vlasů: blond

Vousy: oholené

Fotografie (ukažte se nám): Thojo



Závislosti



Kouření: Ne

Alkohol: abstinent

Sex: ano

Závislosti: auta, pc





Vaše zájmy a co máte doma



Zájmy: Kytara

Sport: Kdysi profesionálně fotbal, ale jinak na talent na většinu sportů

Hudba (zde uvedete žánr): Zahraniční rap, pop






Můj styl



Moje motto: Mam v pii

Životní cíl: Mít love

Co nesnáším: neupřímnost

Co miluji: Svoji přítelkyni

Oblíbená muzika: lil peep

Oblíbené jídlo: Řízek

Oblíbené pití: Cola

Oblíbený film: Iron Man

Oblíbená barva: černá, modrá


Jestli jsi to dočetl až jsem tak jsi fakt bourec. Pokud se známe nebo něco takové klidně tu hod nějaký ten komentík, rád zavzpomínám atak. GL&HF žejo.

Upravil SLaKe dňa 14.07.2020 18:51
Bakerko
čo ti fúka!! 16 ročný pesimista ktorý baví ludi a sex je ako kedy je nálada :DD dosť si pobavil a vobec nemam šajnu kto si
Kacka
Slakeee kamaráde můj :-) Děkuju moc za to co si napsal, hrozně si mě potěšil.Smile No hádky byli, ale nic važneho, ja jsem hrozně ráda že tě znám.. TSko musíme brzo dát! Poznala jsem tě a za to jsem moc ráda, ty tska nejlepší !:D MTA to samé, hodně si mě toho naučil a díky tobě hraju MTA, pamatuješ? :D Ty nervy? Ale jinak jsi hrozně v pohodě kluk, na to že je ti 16 tak se chováš jak 18 a to nekecám Smile Já ti děkuji, že si měl se mnou nervy, i když jsem občas měla "tu blbou náladu" :D Jinak vizitka pěkná přehledná. Konečně si si ji udělal to bylo na čase, hlavně za něco stojí! Ještě jednou děkuju ti kamaráde!
SLaKe
Citácia
XxTerzX napsal:

čo ti fúka!! 16 ročný pesimista ktorý baví ludi a sex je ako kedy je nálada :DD dosť si pobavil a vobec nemam šajnu kto si


Jsem rád, že jsem tě aspoň pobavil, ale je to pravda jsem dosti zvláštní člověk, co se tohodle týče :D
SLaKe
Citácia
Kacka1997 napsal:

Slakeee kamaráde můj :-) Děkuju moc za to co si napsal, hrozně si mě potěšil.Smile No hádky byli, ale nic važneho, ja jsem hrozně ráda že tě znám.. TSko musíme brzo dát! Poznala jsem tě a za to jsem moc ráda, ty tska nejlepší !:D MTA to samé, hodně si mě toho naučil a díky tobě hraju MTA, pamatuješ? :D Ty nervy? Ale jinak jsi hrozně v pohodě kluk, na to že je ti 16 tak se chováš jak 18 a to nekecám Smile Já ti děkuji, že si měl se mnou nervy, i když jsem občas měla "tu blbou náladu" :D Jinak vizitka pěkná přehledná. Konečně si si ji udělal to bylo na čase, hlavně za něco stojí! Ještě jednou děkuju ti kamaráde!


Si piš kamarádko, tsko dáme co nejdříve to půjde a zapaříme i MTA. A s vizitkou jsi na mě tlačila už předtím tak jsem ji už musel udělat :D A omez to kafe už :D
Anonym
Slaku, broučku můj :D , naše zážitky jsou neskutečný :D
No, jsi mega hodnej človíček, už od té doby co jsi byl v mé firmě mediků tak jsme si psali a vypadal jsi jak frajírek... nejdřív si se styděl ze začátku mluvit, teď každá nadávka za slovem :D :D
Jsi borec, a věřím že kámoši zůstaneme a dáme si nějaký ten sraz :D
Až budu mít pUB (pokuď dostanu) tak to znova rozjedeme...
Začínáš mi chybět...
Věř tomu, až příjdu konkurence bude velká a válka nekončí jak se říká Smile :D.
Děkuju moc za označení, jsi nejlepší člověk kterého jsem potkal na sp.
Vizitka libová, a kdopak ti dělal nadpisy a profilku, podpis? :D

Tvůj RsT. <3
SLaKe
Citácia
RsT_ napsal:

Slaku, broučku můj :D , naše zážitky jsou neskutečný :D
No, jsi mega hodnej človíček, už od té doby co jsi byl v mé firmě mediků tak jsme si psali a vypadal jsi jak frajírek... nejdřív si se styděl ze začátku mluvit, teď každá nadávka za slovem :D :D
Jsi borec, a věřím že kámoši zůstaneme a dáme si nějaký ten sraz :D
Až budu mít pUB (pokuď dostanu) tak to znova rozjedeme...
Začínáš mi chybět...
Věř tomu, až příjdu konkurence bude velká a válka nekončí jak se říká Smile :D.
Děkuju moc za označení, jsi nejlepší člověk kterého jsem potkal na sp.
Vizitka libová, a kdopak ti dělal nadpisy a profilku, podpis? :D

Tvůj RsT. <3



No jo nadpisy a profilku dělal nějaký šéfik a že jsem se styděl ze začátku? :D To pass kámo dostavali jste flame hned od první minuty co jsme začli volat :D Ale né musel jsem ze začátku udělat dobrý dojem a rozjedeme neboj. Díky kámo <3
Barty
SLaku díky moc že jsi si mě připsal do nejlepších přátel. Jsem hrozně rád že jsme se poznali. Na serveru jsme si několikrát psali, hráli spolu ale především jsi vyhrával moje akce :D Jsi hodnej že tolik chválíš díky moc Smile
Určitě zapaříme, fortnite hraju ale nedá se říci že bych ho upřednostňoval nějak moc :D Každopádně vizitku máš pěknou tak ti hlavně přeji hodně štěstí do života a hodně penízků na SP Smile
SLaKe
Barty

Do nejlepších přátel patříš, takže jsem tě tu s radostí napsal. Taky jsem moc rád za to, že jsme se poznali a jo doufám že zapaříme a i pokecáme. Tobě taky přeju hodně štěstí teď už hlavně do života a děkuji
Larex
Zdravím,

No předem ti chci poděkovat, že ti smrdím v "Nejlepší lidé" :D :D

Ty si v pohodě cápek kterého jsem poznal už hodně dávno, kdy jsme hráli aj MTA všechno a byl si prostě lamička :D :D aj v závodech na SP tak jsme to nějak zkoušeli trénovali a už si profík :D Chvíle kde jsme byly na MTA či dělali kraviny na TSku stojí fakt za to :D Musíme hold prostě zajít na tsko a zase zahrát spolu :D

Vizitka je pěkně sepsaná, pěkný výběr barvy aj nadpisy.
O tobě jsem už dost věci věděl takže jsem to nemusel skoro ani číst :D

Každopádně ti přeji hodně štěstí v reálu aj v GTA bráško

PS: Už nepoužívej ty cheaty, jak nedávno že tě nebavilo GTA trole :D
Skylake
Zdravím tě,

vizitka je pěkná, dobře se čte a teď toho o tobě vím více, než předtím. :D

Jojo, máš pravdu, že si nás občas lidi pletou, já ti říkal, že to asi nebude dělat dobrotu, ale tak jinak pohoda. :D Párkrát jsme popsali a jsi v pohodě hráč. A klidně někdy teda pokecáme na DC no, až si seženu nějakej mic :D

Díky ti za označení nahoře a dole ! Palec nahoru

Měj se, hodně štěstí...

Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
SLaKe
Larex

Ale pff, vůbec nevím co to slovo "cheaty" znamená, já si jen užívám hru :D :D A jo zahrát znovu musíme to se neboj, tedkom v létě si myslím, že bude času dost na to a i to MTA by jsme mohli zase potryhardit jako kdysi :D A děkuju ti <3


Skylake

Tak hned jak si seženeš mic, tak mi napíšeš a zajdeme pokecat :D A fakt to nechápu proč si nás tak lidi pletou, máš tam dvě písmenka navíc a to je až příliš :D Aspoň si lidi občas myslí, že jsem admin :D A taky ti děkuju <3
Cappuccino
Ahoj,

vizitka je jednoduchá, ale pěkně se čte a je přehledná. Jako hráč na mě působíš poměrně v pohodě :D A děkuji za to že jsi to vždy ty, kdo mi dá ty tučné RP body :D

Hodně štěstí přeje
Regis
GaToo_BoTaS
Poznám tě již delší dobu, jsi v pohodě a nemám s tebou žádný konflikt. Vizuální stránka vizitky je dobrá. Doufám, že se poznáme více a pokecáme.
UniCorN
Vizitka pěkně zpracována, zname se dost dlouho dobu, na SP si píšeme ale i tak jsi mě do friendu nedal 😟 užívej hry i Real života 😂
SLaKe
Regis

Mám to s tebou úplně stejně, jsi fajn. A neboj RP body pro tebe budou vždycky. Děkuji

pldn

Tobě taky děkuji jak za komentář tak za pochvalu vizitky. Určitě se můžeme více poznat a samozřejmě i pokecat. Nebudu s tím mít problém a rád tě více poznám.

Marshmello_

Ano známe se dosti dlouho. Hele do friendu jsem tě zatím nedal, ale přemýšlel jsem o tom. Neměl jsem ještě moc v hlavě co k tobě přesně napsat, ale chci tě tam později určitě přidat. Takže nesmutni a děkuji a ty užívej taky jak hry tak života.
Jertn
Pěkná dobře zpracovaná vizitka akorád ty nadpisy se mi tam trošku nehodí.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
SLaKe
Citácia
Jertn napsal:

Pěkná dobře zpracovaná vizitka akorád ty nadpisy se mi tam trošku nehodí.


Díky moc a s těmi nadpisy máš asi pravdu, možná později je vylepším. Zatím mám v plánu je nechat tak.
TomQe
Dobrý den pane Slake.
Vizitoš je v pohodě. Je zajímavé že edituješ ze školy. Měl by jsi se pilně učit definice ekonomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jsi god rejsr a friend. Topovka vzpomínky jak ze sp tak hlavně z tska. Snad se ještě pár desítek let budeme potkávat(minimálně dokud nebude konec sp) .Patříš mezi těch pár na který nezapomenu. Mohu jen dodat gl hf jak na sp tak v životě. Tak můj komentos je dopsán. A dnes od 16:00 rl tě jdu rozj****. Čest
Upravil TomQe dňa 08.10.2018 11:27
NiVerX147
AHooj tady Luk, určitě mě znáš přes Ts3 a jak jsem ti psal v PM že pujdu do firmy, i když jsem nešel (když jsi měl pizzaře) :D Jinak krásna vizitka, hráč v pohodě + pokec v klidu jseš. Jeden z tich lepších na SP hráču. <3 Přeju ti hodně štěstí v realitě i ve virtualu. <3
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13