Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Pursuit of Happines
destiny-
img.tpx.cz/uploads/headerrrasdasdasre.png


História Gangu


Gang som založil s hráčom Shoot.me.12$ po tom čo sme opustili Ghetto Cartel (Compton Syndicate). Najprv to začalo len tak 4fun , ale keď sa to pomaly začalo rozbiehať tak sme sa rozhodli že si gang necháme. Ako prvých členov medzi seba sme nabrali hráčov ako sú nestor , Wardar , soft , Machyy_ , KoloB a Tlap. Po nejakej dobe jazdenia sme nahnali okolo 3000 rs a smerovali sme hore za svojim snom vyhrať sezónu. Hneď na to sa stala milá alebo nemilá udalosť a to tá že sa "zrušilo yrn". Tým pádom niektorý hráči prestúpili ku nám napr. mtthw_ , Ticka. Po tomto nabratí členov gang začal prosperovať a stúpa stále len vyššie a vyššie.


Členovia gangu


Zakladateľ gangu

Destiny.


UnderBoss

OndraS


Special GR/GW

shootzj


KoloB


MB4405A


Ticka


PoMP


HondrysCZ


Loly


eF.


kubikula.2k11


diesel.


Members

FullSpeed


Cappuccino

Upravil/a destiny- dne 04.06.2019 21:15
LSK
Fest stručne... ale co by som cakal u gang vizitky. Gang na úrovni, pad YRN ti fest pomohol. GL s gangom
destiny-
Citace
Lisiakk_ napsal:

Fest stručne... ale co by som cakal u gang vizitky. Gang na úrovni, pad YRN ti fest pomohol. GL s gangom


Dík za koment.

No je to stručné ale to len z toho dôvodu že sme si ešte na sp neprežili toho vela ale bude sa to updatovat takže sa to bude rozrastať.
DrY500
Vizitka goood, jsem rád že můžu být součástí gangu x) Smile
destiny-
Citace
DrY500 napsal:

Vizitka goood, jsem rád že můžu být součástí gangu x) Smile


Dík , dufam ze ti clenstvo vydrzi x)
MACHYY1
Stručná, pěkná, vím vše co jsem se chtěl dozvědět.
Snad nám to dlouho vydrží Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
checkm8
Special GR/GW Soft, to přeci není pravda. Soft je samostatná kategorie God of GR/GW Jooo
Vizitka pěkná jak ty rowe Pusinka pro tebe
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
destiny-
Machyy_ - tak hej , dufam ze to vydrzi co najdhlsie :D dik za koment

Shoot - nechaj ma lebo sa zacnem cervenat x) :3 dik za koment a raz vymyslime pre softa specialnu kategoriu ( navrhujem sasko )
KoLoB
No, fajnej kolektiv v gangu, jsem tam asi nejlepší racer atd. A tahám to všechno, ale tak kluci taky nejsou špatní a snaží se něco udělat.
Jinak vizitka pěkná a jsem rád že v gangu jsem, snad tam chvilku ještě vydržím ikdyž nevím, ten majitel je celkem zlý.

Special GR/GW KoLoB :D:D
destiny-
Kolob - jn som naegovany cavo ktory si honi ego nad rs a nikoho nepusti na gr ... ale co uz aj taky ludia musia existovat -.- Smile // dik za komentík
checkm8
Jsi, taháš ten gang dolů, ještě že máme kolobrndu.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Loly
Tak tu máš ten komentík. Som rád že som členom gangu aj keď teraz moc aktívny nejsom... je tam fajn kolektív a dúfam že ten gang dotiahneš ďaleko keďže u teba to velmi zvykom nie je :D. Neviem čo budeš robiť až ti leavne Ticka a Matt, dúfam že to nezrušíš.

Lubkam ťa Rowe
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Vdaka vsetkym x)
Zetk0
držím palce oživte tie gangy na sp než sa vratime Kappa
Conway
Treba tam doplniť najlepšieho blokera konvičku.super gang, super kolektív, kopec srandy.

Poznamka
soft a destiny su slabi ****** Kappa

i.imgur.com/WHTT459.gif
Vojta369
Gang vam prosperuje jen protoze jezidte s hovnama. Zkuste nekdy vyzvat ten modrej gang (:
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=20262

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
destiny-
Dik vsetkym + vojta369 proti vam jazdime tak nemachruj heh :D
checkm8
Vojta je slaby to ani nemá smysl vyzývat :D
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
reinz
Gang v klidu, až na ten nonstop spam od Destinyho. xd Potkal jsem tam pár dobrejch lidí, co tam nebyli jen na dofky, ale i něco umí.

V současný době už ale neexistuje, takže by to chtělo zámek, cs.
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Arbys
gang neexistuje, lock
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12