Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Problém s iOS
Kuba42
Zdravím,

důvod proč se sem obracím je ten, že mi včera můj mobil začal jaksi divně pracovat. Pro lepší orientaci je to iPhone 5s. No, přijdu včera domů, zapnu Wi-Fi a chci se podívat na nějaké sociální sítě a popřípadě odepsat. Zapnu messenger a ten hlásí, že nejsem připojen k Wi-Fi a tak jdu do nastavení ji zapnou. Otevřu nastavení a zjistím, že Wi-Fi zaplá je tak nevím co se děje.
Abych to shrnul, v nastavení hlásí, že Wi-Fi zaplá je, ale na horní listě nejsou ty 3 čárky zdůrazňující Wi-Fi. Tím pádem se nemůžu přihlásit na messenger, instagram atd. Ale zajímavé je, že na Safari
( internet ) se mohu dostat, jako třeba teď píšu sem z mobilu. Napadlo mě, jestli s tím nemá něco společného nějaký ten nový zákon, že sociální sítě se mohou používat od 16 let, protože mi to iPhone napsal, ale mě je 16 až za 2 měsíce. Viz. screeny :

img.tpx.cz/uploads/52C74E21-AB98-498F-8A70-F926DE414635.jpeg

img.tpx.cz/uploads/8DAC0F72-02C9-48BD-99BD-9C4C769BBD1F.png

img.tpx.cz/uploads/5DA49431-B957-49DB-A444-6E18B6D1CAF4.png

img.tpx.cz/uploads/C4CFE4D8-87F1-438A-AB44-274022F0BD79.jpeg

Budu moc rád, když sem někdo napíše nějakou radu. Díky moc


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Lee
zkus dat jiny datum narozeni do apple uctu.. pak jestli ti neodesel wifi/bt modul v telefonu taky by to mohlo delat neplechu
Skylake
Zkus obnovit nastavení sítě.

Citácia
Nastavení - Obecné - Obnovit - Obnovit nastavení sítě


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Kuba42
Lee- hledal jsem všude možně, ale jde o to, že jsem nezletilý a tudíž si nemohu upravovat své datum. Jako mám brachu který je už dospělý, ale když jsem mu napsal, ať vyplní dotazník, že je můj rodič tak se mi vysmál :D :D ani se nedivím. Psal jsem i do Applu ale tam mě odkázali na tu samou věc co jsem už věděl. Jako ono by to změnit šlo, ale dalo by to fakt hodně zabrat času, ale nakonec jsem zjistil, že to vůbec absolutně nic nemá společného s mojím datem narození. A ještě bylo divný to, že ten bracha má taky iPhone stejný jak já a šlo mu to :D Ale samozřejmě tobě taky díky, alespoň jsem zjistil to co jsem ani nevěděl ;)

Skylake- tak ty si na to kápl a za to ti moc dííky. To by mě ani nenapadlo. Už to frčí jak má, sice vůbec nevím co jsem potvrzoval, ale to je jedno. Hlavní je, že to jde a za tu radu fakt díky. Až tě potkám na serveru tak ti nějakou malou částku pošlu, protože jsem hledal všude možně a nic jsem nenašel, až na to, že by slo změnit datum narození, ale nakonec z toho vyšlo, že by to nešlo. Tak ještě jednou a naposledy díky :D

Můžete lock, vyřešeno, díky. Smile

Upravil Kuba42 dňa 27.09.2018 20:48


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Janci
Problem solved

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16