Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Fantasy
Diana
img.tpx.cz/uploads/rozhovorsfantasym.png

Zdravím čítatelia, čím začať.. Toto je môj prvý rozhovor, takže je to prvá takáto skúsenosť. Rozhovor bude s hráčom Fantasym, ktorý súčasne pôsobí na serveri ako administrátor.
Prajem vám príjemný zážitok z čítania.


Červená farba - Rich
Tyrkysová farba - Fantasy

Ahoj Fantasy, vítam ťa pri mojom vôbec prvom rozhovore, aké si mal pocity, keď si zistil, že si bol nominovaný na rozhovor ?


Nazdar Richmund, můj první pocit byl, že jsem to chtěl hned odmítnout, protože nerad o sobě něco prozrazuju a taky se mi nechtělo odpovídat na nějaké otázky, už dříve semnou Teczka chtěl udělat rozhovor, i ten jsem odmítl, ale z nějakého důvodu o tomhle rozhovoru jsem se rozhodl ho přijmout a tak jsme tu :)

img.tpx.cz/uploads/realnyzivotfantasy.png


Tak to som rád, že si tento rozhovor prijal. Tak ako prvé, predstav sa čítateľom.

Tak pojďme na to. Jmenuju se Mirek Mikešů, 5.10. jsem oslavil svoje 21. narozeniny. Můj momentální koníček je alkohol a PC a taktéž hrajeme s pár přáteli AirSoft, ale poslední dobou je to spíš samá hospoda, ano jako koníček. Do školy jsem chodil u nás v malém městečku, ta škola se jmenuje SŠGS (Střední Škola Gastronomie a Služeb) konkrétně jsem chodil na obor Pekař a teď se divte, tu školu jsem opustil. Trochu kvůli tomu, že mě to nebavilo a trochu kvůli tomu, že jsem tam moc nechodil. Nadále jsem další školu nevyhledával a šel jsem rovnou hledat práci, pár prací jsem vystřídal, za tu dobu by se dalo říct, momentálně pracuju jako seřizovač v jedné fabrice, platí docela dobře na to, že nemám vzdělání, pouze základní. Teď aspoň děti na SuperPařbě budou mít něco na mě a budou mě tím moc urážet xD

No aha, a že sa ti nechce odpovedať na otázky a ako si sa pekne rozpísal ! Takže si októbrový ako aj ja? To človeka poteší. Máš nejakých súrodencov ?

Ano, mám staršího bráchu, který je o 5 let starší jak já, ten už žije dávno sám. Často za ním jezdím, je strašně v pohodě a mám ho rád, ale nebylo tomu tak, když jsme byli mladší, to jsme se furt otravovali, ale tak to měl asi každý, kdo měl staršího bráchu.

Viem aké to je, tiež mám sestru o 7 rokov staršiu, niekedy sa pohádame, ale aj tak sa máme veľmi radi. A ako žiješ ty ? Žiješ sám či naopak v spoločnosti ?

Sám nežiju, ještě stále bydlím s otcem v našem 3+1 bytě a neplánuju se někam stěhovat, žiju tady od mala a mám to tu i v celku rád, jsou tu moji kamarádi a kamarádky a ty bych jen tak neopustil, s pár přáteli se znám od základní školy, takže tak.


Chápem, ale je to tak naozaj, rodný domov je vždy najpohodlnejší. Myslím, že si nám o sebe povedal dosť, máš ešte niečo na srdci, čo by si rád čítateľom o sebe povedal ?

Jo, bojím se pavouků.



img.tpx.cz/uploads/virtualnyzivotfantasy.png


Dobre, určite to čítatelia musia o tebe vedieť ! Tak teda sa presunieme na virtuálny život. Ako je to teda s tým virtuálnym životom, hráš aj niečo iné ako SuperPařbu ?

Ano, občas si zahraju něco na steamu, ale nejvíc po SuperPařbě hraju asi League Of Legends, teď už to moc nehraju jako dříve, kdy jsem to fakt tryhardil, ale občas se tam zajdu podívat.

Paráda, ďalší lolkár ! Tiež hrám lolko, je to super hra, no dosť sa pri nej nahneváš. Kedy sa písal tvoj prvý príchod na server ?

Fůůha, tak to ti přesně asi nedokážu říct, protože už si to jednoduše nepamatuju. Ale určitě to byl rok 2012. Pamatuju si ještě jak jsme natáčeli s kamarádem videa na YouTube a byl tam jeho a můj dětskej hlásek, ale bohužel ty videa už nedokážu vyhledat, vím, že jsem je dal jako neveřejné a nejspíš to bylo dobře i když teď bych se nad tím určitě zasmál.

V pohode, nájdu sa aj hráči, ktorí si tie videá nájdu. Čo robíš najčastejšie na serveri? Máš tam nejaké koníčky?

No tak jak jistě víte, tak jsem v AdminTeamu, takže rád dohlížím na server, odpovídám na dotazy a občas udělám nějakou tu bezva akci. Takže můj koníček na serveru je vlastně AT, ale taky rád obchoduju s nemovitostmi a píšu si tam s některými hráči.

Zaujímavé. Keď už sme pri tom AdminTeame, je známe, že si už raz v AdminTeame bol, čo ťa donútilo odísť z AT ?

To máš pravdu, že už jsem tam jednou byl a důvod odchodu byl ten, že jsem na ten server nějak přestal chodit a nedělal jsem skoro nic, když už jsem tam byl a proto jsem nechtěl zabírat jen místo a nic nedělat tak jsem se sebral a odešel, ale teď vím, že to byla docela blbost a ponaučil jsem se z toho, že se to dá řešit i jinak než odchodem. Jak se říká "Chybama se člověk učí" i když je to jen hra, tak rád pro ten server aspoň něco udělám a upřímně, kdybych nebyl v AT, tak bych na server už moc nechodil nejspíš, jedině tak pozdravit pár lidí, které jsem tam poznal.

Veľmi pekne napísané. Čo gangy alebo firmy ? Zaujímaš sa o ne nejako alebo naopak ti moc ,,nevoňajú,, ?

Tak o gangy se moc nezajímám, ten jsem snad nikdy ani nevlastnil, pouze jsem v nich byl jako člen taktéž v minulosti. Byl jsem v gangu jako je třeba Sons Of Anarchy a nebo Outlaws Deckers. SoA byl můj první trochu známý gang, ve kterým jsem byl přijat a nemusel jsem psát někam na gang web. OD tam už jsem psal žádost o přijetí na jejich webu a taky mě vzali pod svá křídla a právě v OD jsem se učil jězdit známý závod Bridge. Jezdil jsem bloky, ale hlavně CP a celkem mi to šlo v té době. Byl jsem malej kid, co se chtěl prosadit v gangu, ale to už je dávno pryč, byli to dobré časy. Firem jsem pár vlastnil, hlavně Ruskou Mafií SF a nebo LV, ale jak se zrušil region firem, tak bych už zádnou firmu nechtěl, protože bych to asi nerozjel, ale kdo ví, třeba jednou něco zase seženu.

Ano, ano, pamätám si, keď som bol u teba vo firmách, tomu sa hovorí firma.. Máš ešte niečo na srdci, čo sa týka virtuálneho života ?

Ano, nemám rád cheatery, to je asi vše.

img.tpx.cz/uploads/to_to_fantasy.png


Virtuálny život / Reálny Život

Reálny Život

GTA SA / League of Legends

League of Legends

Alkohol / Džús

Alkohol

Ružová / Tyrkysová

Tyrkysová

Škola / Práca

Práce

TeamSpeak / Discord

TeamSpeak

Fifa / Panther

Fifa

Rich / Rich

Panther

Žurnalista / Triedič Odpadu

Žurnalista



A mám pre teba poslednú otázku. Aj tebe lezú na nervy tie vianočné reklamy v Novembri ?


Reklamy mě moc nezajímaj, pomalu je ani nevnímám :D

Super Fantasy, predsa len si to nejako prežil. Chcel by si čítateľom ešte niečo odkázať ?

Jen to, ať mě neserou a předčasně šťastné a veselé Vánoce :D

Okay, ďakujem za rozhovor, pekný večer ti prajem.

I já tobě Rich a dík, že si mě k tomu dokopal :D

img.tpx.cz/uploads/faktyfantasy.png

→ Tento rozhovor som robil s Fantasym cez 2 hodiny.
→ Počas tohto rozhovoru som vyprodukoval 5 litrov potu.


Prajem Vám pekný zvyšok večera, dúfam, že sa Vám rozhovor páčil.



Rozhovor a nadpisy vytvoril Rich

Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 00:55
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kacka
Hezký rozhovor, jde vidět že ti ten post sedí. Fantasyho znám takže pro mě žádné novinky skoro :D Jinak, přeju další dobré rozhovory.Smile
Diana
Citace
Kacka1997 napsal:

Hezký rozhovor, jde vidět že ti ten post sedí. Fantasyho znám takže pro mě žádné novinky skoro :D Jinak, přeju další dobré rozhovory.Smile

Ďakujem mockrát, vážim si Tvojho názoru. Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Pandy
Zdravím,

Fantasyho mám ráda, takže jsem si ráda početla, ale nic novýho jsem se nedozvěděla, protože toho o sobě víme dost. Každopádně slušně zpracovaný rozhovor a dobře se četl a barvy nebijou do očí, takže jsem ho dočetla až do konce :D
Fantasy
Fakt celkem pěkně udělaný, sem rád že tu na webu bude někde můj rozhovor když už tu hraju nějakej ten rok. Každopádně se těším na další rozhovory od tebe určitě to budu sledovat Smile
vajcak
Tento rozhovor je môj prvý čo som čítal až dokonca. veľmi sa mi páči
Diana
Ste skvelí, toto ma neskutočne podporuje, veľmi ma táto práca baví, ďalší rozhovor bude o týždeň s hlavným administrátorom Pantherom.
Potešíte ma, keď budete nominovať niekoho raz za čas ! Ešte raz ďakujem ! Smile
Pekný večer všetkým.
Upravil/a Diana dne 12.11.2018 20:24
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Mine
Čakal som niečo, prepáč mi ten výraz, nedotiahnuté, ale už na začiatku som ztoho mal iný pocit.
Rozhovor sa číta dobre, farby sa moc nebijú, prosto super! Myslím že na ten post sa hodíš, takže gratulujem.
Diana
Citace
MinecrafterSK napsal:

Čakal som niečo, prepáč mi ten výraz, nedotiahnuté, ale už na začiatku som ztoho mal iný pocit.
Rozhovor sa číta dobre, farby sa moc nebijú, prosto super! Myslím že na ten post sa hodíš, takže gratulujem.

Ďakujem veľmi pekne, rád počujem, že sa na tento post hodím, zatiaľ mi to hovorí veľa ľudí. Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
MaTy
Tak já práci žurnalisty mohu rovnou zabalit Kappa, viděl jsem v tobě potenciál a snažil jsi se o žurnalistu i nějaký ten čas. na první rozhovor.. klobouk dolů, kvalita opět na poštu žurnalisty zavládne.. fantasyho znám nějaký ten pátek, ale dozvěděl jsem se o něm mnoho nových věcí, protože osobní věci na serveru moc neprobiram.. vybrali jsme správně, rozhovor mě překvapil, jen tak dál, věřím, že budeš vydávat kvalitní rozhovory dál a dál.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Diana
Citace
MaTy napsal:

Tak já práci žurnalisty mohu rovnou zabalit Kappa, viděl jsem v tobě potenciál a snažil jsi se o žurnalistu i nějaký ten čas. na první rozhovor.. klobouk dolů, kvalita opět na poštu žurnalisty zavládne.. fantasyho znám nějaký ten pátek, ale dozvěděl jsem se o něm mnoho nových věcí, protože osobní věci na serveru moc neprobiram.. vybrali jsme správně, rozhovor mě překvapil, jen tak dál, věřím, že budeš vydávat kvalitní rozhovory dál a dál.

Zdravím šéfe. Ďakujem, no, učím sa od majstra Sex Kappa
Baví ma to a budem v tom pokračovať. Ešte raz diky Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
MegaBite
Rozhovor povedený, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí. Jen co mi trochu vadí, je tvoje interpunkce. Např. to, že mezi větou a otazníkem není mezera a uvozovky se píší „...“ a ne „...„ Dej si pozor na tu interpunkci a bude to OK.
Diana
Citace
MegaBite napsal:

Rozhovor povedený, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí. Jen co mi trochu vadí, je tvoje interpunkce. Např. to, že mezi větou a otazníkem není mezera a uvozovky se píší „...“ a ne „...„ Dej si pozor na tu interpunkci a bude to OK.


Ďakujem za pripomienky, snád sa to v ďalšom rozhovore zlepší, po pravde som nevedel či mám dať ,,..." alebo ,,...,, :D
Ale díky, teraz už viem. Smile
Mimochodom, ďalší rozhovor odomňa bude s hlavným administrátorom Pantherom, ktorý bude vydaný čoskoro ! Máte sa na čo tešiť Smile Pekný večer všetkým.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Cappuccino
Zdravím kolego,

rozhovor je po grafické stránce velmi pěkně zpracovaný. Barvy nebijí do očí a všechno je jak má.

Dozvěděl jsem se spoustu nových informací, takže i informační stránka rozhovoru je na super úrovni.

Ať se ti stejnou měrou daří i nadále.

S pozdravem
Cappuccino.
Diana
Citace
Cappuccino napsal:

Zdravím kolego,

rozhovor je po grafické stránce velmi pěkně zpracovaný. Barvy nebijí do očí a všechno je jak má.

Dozvěděl jsem se spoustu nových informací, takže i informační stránka rozhovoru je na super úrovni.

Ať se ti stejnou měrou daří i nadále.

S pozdravem
Cappuccino.


Zdravím kolega, diky za názor, nech sa ti darí Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
NeiT
Zdravím,

co se týče obsahu wow pěkně jsem si početl Smile Jediné, co mi vadí to jsem asi jediný jsou ty barvy.. :D
Diana
Citace
NeiT napsal:

Zdravím,

co se týče obsahu wow pěkně jsem si početl Smile Jediné, co mi vadí to jsem asi jediný jsou ty barvy.. :D


Ďakujem, no s tými farbami si ma šokoval, si prvý :D Tyrkysovú chcel Fantasy a ja som to chcel nejako zladiť, tak som použil túto. Každopádne ti ďakujem za názor, moc si ho vážim ! Smile
Loly
Citace
vítam ťa [bcolor=#ffcc66]u[/bcolor] môjho vôbec prvého rozhovoru

Gramaticky nesprávne.
A keď píšeš výkričník alebo otáznik tak to píš hneď za text, nedávaj medzeru.
- "Ahoj!" nie "Ahoj !"

To sú len také perličky, rád hľadám takéto chybičky, Wery vie svoje :D.
Rozhovor sa mi veľmi páčil, už do toho dať len možno trochu originality a bude to super.
Neber to ako nejakú kritiku, nemyslím to zle... sám by som to určite napísal oveľa horšie :D.

Fanta, Fanta, Fanta... to že si nedochodil strednú som nevedel no, čakaj odo mňa nejaké narážky na to :D.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Diana
Citace
Loly napsal:

Citace
vítam ťa [bcolor=#ffcc66]u[/bcolor] môjho vôbec prvého rozhovoru

Gramaticky nesprávne.
A keď píšeš výkričník alebo otáznik tak to píš hneď za text, nedávaj medzeru.
- "Ahoj!" nie "Ahoj !"

To sú len také perličky, rád hľadám takéto chybičky, Wery vie svoje :D.
Rozhovor sa mi veľmi páčil, už do toho dať len možno trochu originality a bude to super.
Neber to ako nejakú kritiku, nemyslím to zle... sám by som to určite napísal oveľa horšie :D.

Fanta, Fanta, Fanta... to že si nedochodil strednú som nevedel no, čakaj odo mňa nejaké narážky na to :D.


Díky, chyby opravené. Tuším som to tak mal, no na podnet jedného hráča som to zmenil. Skúsim sa v týchto chybách napraviť, ďakujem moc! Smile
Teczka83
Tak tuto jsem přehlédl. Rozhovor na jedničku. A po dlouhé době hráč, kterého znám. Fantasy je v pohodě hráč a doufám že i nadále bude Good job!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online